Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Wszystkie tematy dotyczace forum
Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Baieros » 2013-02-02, 16:27

na 5 dni człowiek wyjeżdża i taki syf :) Mam nadzieje, że Axio okażesz się pozytywnie niekonsekwentny.
Miłego dnia.

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: stoodio » 2013-10-26, 15:50

SebaSan1981 pisze: Tak ogólnie to zauważyliście na forum tendencje do tematów "chwaleniowych"?? Większość poruszanych wątków to nie pisanie o samych grach (o ich klimacie, mechanice rozgrywki itd) lub konsolach ale chwalenie się samym ich nabyciem lub oferty ich sprzedaży lub okazyjnego kupna. Retroage zamienia się powoli w forum handlowo - pokazowe tracąc tym samym swoje przesłanie..
Sam wpisujesz się w trend, który krytykujesz. Hipokryzja pełną gębą.
SebaSan1981 pisze: Flintstonów RDaH na Nesa mam razem z manualem i boxem ale raczej nie na sprzedaż (chyba żeby mi oferta cenowa podpasowała).
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Bodzio » 2013-10-26, 16:59

Fajne.. ale znając życie to za jakiś czas pewnie ten zestaw pójdzie na handel, będzie wystawione w dziale Handel a potem kolejny szczęśliwy użytkownik pochwali się "niowym nabytkiem" na forum
A to do mnie pijesz bo nie bardzo rozumiem? Jeżeli do mnie to na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski?

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Bodzio » 2013-10-26, 20:41

SebaSan1981 pisze:Nie do Ciebie piję. Tak tylko uogólniam tendencję dużej części userów na forum. Panowie i Panie - więcej o samych grach i graniu, tyle jest do napisania o każdej z gier a jakoś się nikomu do tego nie pali.
A mi się wydaje, że przesadzasz. Tego typu akcje, że ktoś chwali się swoim nabytkiem w dziale z kolekcjami, a potem wystawia w dziale Sprzedam zdarzają się rzadko i są podejmowane albo przez kompletnych świeżaków na forum, albo zwykłych handlarzy, zarówno tych pierwszych jak i drugich jest tu minimalny procent, biorąc pod uwagę ogólną liczbę aktywnych userów, więc ja tu "dużej części userów" nie widzę, choć z jednym się zgodzę, coś ostatnio przycichło na forum - nawet w tematach około zakupowych.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2013-10-26, 20:46

Bodzio pisze:coś ostatnio przycichło na forum - nawet w tematach około zakupowych.
Żartujesz? Może i kiedyś bywało tu dużo głośniej, ale na chwilę obecną naprawdę sporo się tu pisze. To oczywiste że nie wszyscy mają czas siedzieć tu przez cały dzień i walić post za postem, więc są "cichsze dni", ale praktycznie codziennie znajdzie się kilka postów które naprawdę warto przeczytać, przynajmniej ja takie znajduję, choćby w "kolekcjach", ostatnio także statystyki działu PSX ostro poszły w górę.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Bodzio » 2013-10-26, 21:39

Ostatnio mam więcej wolnego czasu to pewnie za często zaglądam i temu mi mało :) Z tym PSX masz rację z czego jestem bardzo zadowolony, ale dość offtopu bo nas zaraz hat opieprzy :D

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kanarekkk » 2013-10-26, 21:43

Forum przycichło już dawno ;) I prawdą jest, że najlepsze statystyki ma pchli targ i kolekcje. O samych grach jest mało tematów, z prostego powodu - za dużo gier, jak na taką niszę jak retro w Polsce. Ja sam osobiście pamiętam jedynie temat Okarynki na N64, gdzie była ciekawa dyskusja ;)

Hat zamiast opieprzać, niech wydzieli :D Jest taki temat o schodzeniu forum na psy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: hat » 2013-10-26, 22:00

Ale bałaganu narobiliście, poczujcie się opieprzeni. :D
Obrazek

Manifesto
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 417
Rejestracja: 2013-06-18, 11:22
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Manifesto » 2013-10-27, 09:48

Ja osobiście już od jakiegoś czasu namawiam ludzi w dziale PSX do większej aktywności. Owszem, statystyki tego działu ostro poszły w górę - niedawno skończył się okres, w którym przez prawie miesiąc nikt tam nic nie napisał. Cóż, PSX to obecnie chyba najpopularniejsza konsola retro, ale w dziale jej poświęconym jest obecnie bardzo mało stale aktywnych userów (można ich policzyć na palcach jednej ręki, no...może chwilami trzeba byłoby się posiłkować drugą), a inni, mimo że wielu z nich konsolę tą posiada, za bardzo nie kwapią się do dyskusji. Mam kilka kolejnych pomysłów na dalsze rozruszanie tego działu, ale wątpię czy wypalą przy tak słabej aktywności. W każdym razie będę próbował, bo naprawdę boli mnie fakt, że tak mało ludzi chce dyskutować tam na konkretne tematy.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: hat » 2013-10-27, 11:07

Ja bym zaryzykował stwierdzenie że się tematy skończyły. Bo w końcu ile razy można dyskutować nad zajebistością Zeldy OoT czy innego hiciora? Faktycznie pchli targ i chwalenie się nowymi nabytkami kwitnie, ale czy to coś złego? Nie mnie to oceniać. W końcu to użytkownicy tworzą forum i wygląda na to że takie podejście do tematu im wystarcza. Zrzędzenie że drzewiej to było lepiej nie ma sensu, ale nie lękajcie się nie będę banalny i nie będę wzywał do aktywności i pisania nowych postów :D
Zresztą wystarczy stworzyć kolejny temat z serii "Dlaczego N64 to kupa i PSX jest od niego miliard razy lepszy" i już mamy sto postów dziennie gwarantowane :P
Obrazek

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: mentor93 » 2013-10-27, 14:16

hat pisze:Zresztą wystarczy stworzyć kolejny temat z serii "Dlaczego N64 to kupa i PSX jest od niego miliard razy lepszy" i już mamy sto postów dziennie gwarantowane :P
Jeśli są na forum fani anime to można założyć temat "Czemu japońskie bajki są głupie" albo coś podobnego i serwer jeszcze nie wytrzyma aktywności :D
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

warat
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 29
Rejestracja: 2013-10-20, 16:18

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: warat » 2013-10-27, 14:38

Ja proponuje jeszcze "Playstation vs Xbox",to będzie jeszcze fajniej ;)

Awatar użytkownika
Affciu
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 182
Rejestracja: 2012-05-03, 15:50

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Affciu » 2013-10-27, 15:12

Albo Quake II- lepszy na PSX czy N64, za każdym razem tego typu temat miał niesamowicie dużą liczbę postów :p

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Bodzio » 2013-10-27, 18:54

Oj tam. Wszystko bije na głowę temat o emulatorach :P

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: kanarekkk » 2013-10-27, 19:13

Albo pora przywrócić frakcje :D
Obrazek

ODPOWIEDZ