Nowa odsłona forum (made by StormS)

Wszystkie tematy dotyczace forum
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Bodzio » 2012-07-17, 20:55

Jest na liscie do zrobienia. Zwezenie bedzie. Stare tlo tez. Nie wiem jak ze stylem - to juz Stormsikowe sprawy raczej.
No to gitara :) Dzięki za info.

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: frodo666 » 2012-07-18, 18:20

Dziwna sprawa, ale w dziale Microsoft nie ma szybkiej odpowiedzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: kanarekkk » 2012-07-18, 22:53

W dziale RetroAge.net tez brakuje szybkiej odpowiedzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: emde » 2012-07-18, 23:45

A ja zgłaszam w nowym layoucie brak wygodnej funkcji, z której (pewnie nie tylko ja) korzystałem. Chodzi o "cytowanie selektywne" w szybkiej odpowiedzi. Da się zrobić?

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Storms » 2012-07-19, 07:14

Wszystko sprowadza się do tego że przyzwyczailiście się do przema, gdzie jest hack na hacku. Z waszej strony to może wyglądało wygodnie ale niektóre "ułatwienia" niesamowicie obciążały bazę.

Szybkie wypowiedzi powinny być teraz wszędzie, jak coś to raport.

Cytowanie selektywne działa ale nie macie tego wyłożonego na talerzu, wystarczy wejść w "Pełny edytor", na dole wyświetlają się posty w temacie, obok każdego znajdziecie przycisk "cytuj" wystarczy zaznaczyć i kliknąć. Wiem wiem, to nie to co w starym, że wystarczyło zaznaczyć, kliknąć i po sprawie, ale to nie Przemo do jasnej anielki.

Awatar użytkownika
Bijman
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 608
Rejestracja: 2007-05-18, 22:07
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Bijman » 2012-07-19, 08:29

A ja chciałbym poprosić o wyłączenie automatycznego wylogowania, jest to z pewnością dla mnie i innych irytujące, jeśli ktoś chce sklecić wypowiedź dłuższą niż dwie linijki i potrzebuje więcej czasu na rozpisanie się, a potem nagle post nie można wysłać, bo forum prosi o ponowne zalogowanie się. Teraz aby nie stracić tekstu, trzeba cofać się do poprzedniej strony albo wcześniej skopiować. Ja rozumiem, że to dla oszczędzania serwera i bezpieczeństwa, ale no bez przesady.

EDIT: Oprócz tego jeszcze mam dziwny problem z forum używając Opera Mobile na Androidzie, za każdym razem gdy loguję się mój nick wyświetla się na liście zalogowanych na forum, ale nadal nie mogę pisać w temacie i widzę przycisk "zaloguj" na stronie głównej forum zamiast "wyloguj" z nickiem. Oczywiście wcześniej przed wejściem na forum wykasowałem cookies i cache i posiadam najnowszą wersję przeglądarki.
Ostatnio zmieniony 2012-07-19, 10:28 przez Bijman, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: kanarekkk » 2012-07-19, 09:11

Ja jestem zalogowany na stale, na operze mini i w IE na kompie. Co do logowania, w starej wersji tez czesto tak mialem, musialem logowac sie 2 razy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: hat » 2012-07-19, 09:36

Ja nie mam żadnych problemów z wylogowywaniem na Firefoxie i Chrome. Opera Mobile z Androidem tez poprawnie współpracuje z forum.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: ramzes64 » 2012-07-21, 15:38

będzie możliwość jednym kliknięciem otworzyć wszystkie posty nieprzeczytane?

albo

jednym kliknięciem odznaczyć wszystkie jako przeczytane

bo obecne forum mnie męczy ;D ... wtdy klikałem wszysto i przeglądałem... albo tylko kilka tematów, a reszte odznaczałem jako przeczytane - aby mi forum ciągle nie swieciło - że coś mam zaległego.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Storms » 2012-07-22, 09:44

Dobra wiadomość jest taka że w najbliższych dniach (zanim wyjadę opalać lico przy zachmurzonym niebie), postaram się poprawić styl by wyglądał jak poprzednio. Chodź może brakować niektórych grafik. (jest ich tu trochę więcej niż poprzednio np. online/offline)

Co już się udało zrobić, to raczej widać nawet nieuzbrojonym okiem.

Mamy też dodatkowy moduł nagradzania, tzw. medale. Widać to na stylu prosilver (ten z avatarami po prawej). Niestety muszę teraz to dostosować do naszego domyślnego stylu. Bo coś poszło nie tak i poza zakładką w panelu użytkownika nic się innego nie pojawia.

Zła wiadomość jest taka, że po dwóch próbach nie udało mi się zainstalować poprawnie licznika postów nie przeczytanych. Powiem szczerze, że po drugiej próbie rozsierdziłem się. Rzuciłem pierwszym napotkanym przez prawą dłoń przedmiotem, co w ogóle i szczególe przypominało szklankę do momentu jej kontaktu ze ściana. Dodałem jeszcze gromkie słowo, którego etymologia określa mianem "krzywej". "Bo przecież inaczej nie byłbym Polakiem", tym samym wywołując u domowników konsternacje. Na chwilę obecną porzucam ten projekt, powiem więcej mam to w dupie. Pokaż uwagi Administratora

Dziękuje za poświęcony mi czas.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Axi0maT » 2012-07-22, 13:44

Mysle ze troche na wyrost te nerwy StormSiku. Jak przyjedziesz do mnie to usiadziemy do tego jeszcze. Przy Amarence z Biedronki latwiej sie mysli to i zmiany pojda szybciej :)

Master
Redaktor
Redaktor
Posty: 790
Rejestracja: 2007-01-13, 08:55
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Master » 2012-07-23, 07:04

Tak umysł się odświeża po wypiciu tego specyfiku :)

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: hat » 2012-07-24, 20:59

Czy tylko u mnie forum jest takie dziwnie szerokie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Bodzio » 2012-07-24, 21:36

Szerokie? Ostatnio zostało zwężone z tego co zauważyłem ala przed przeprowadzką na nowy silnik z czego bardzo się cieszę więc chyba masz coś nie tak z przeglądarką bo mi wyświetla normalnie.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: hat » 2012-07-27, 18:14

Hmm to chyba była wina mojego Firefoxa, który zresztą działał mi ostatnio na nerwy. Przesiadłem sie na Chrome i jest ok. Tak mi sie jeszcze przypomniało ze stare forum pokazywało system i przeglądarkę autora posta. W sumie pierdoła, ale fajna :) .
I jeszcze jedno. Czemu nie można wysyłać obrazka do podpisu z własnego komputera?
Obrazek

ODPOWIEDZ