Nowa odsłona forum (made by StormS)

Wszystkie tematy dotyczace forum
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Nowa odsłona forum (made by StormS)

Post autor: Storms » 2012-07-14, 05:25

Pragnę powitać wszystkich na nowej wersji forum. Początkowo będziecie trochę zdezorientowani, ale wkrótce się przyzwyczaicie. Zmiana ta była nieunikniona i potrzebna. Na początek warto się przyjrzeć swojemu panelowi użytkownika macie tam funkcje "przyjaciele i wrogowie". To pozwoli wam ukrywać posty użytkowników non grata. ;) Wracam do pracy.

PS. Brakuje pola GG. Konwersja przerzuciła te dane na pole AOL.

PS2. Wszyscy którzy mieli kolorowe nicki, aby je mieć ponownie wystarczy że w panelu użytkownika/grupy ustawicie daną grupę jako domyślną. ;)

PS3. Jeżeli nie zgadza wam się godzina forum w ustawieniach w PU zaznaczcie opcje "Czas letni".

PS4. Uruchomiłem taptalka, przez google chrome wiem że działa, ale jak to się ma do tych waszych smartfonów jeszcze nie wiem. Niech ktoś sprawdzi.

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Rafi » 2012-07-14, 08:55

Z początku nie byłem do końca pewien czy jestem na retroage czy na innym forum. Sporo się zmieniło. Teraz jest jakoś tak "łyso", ale do wszystkiego da się przyzwyczaić ;p

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Bodzio » 2012-07-14, 09:01

Dokładnie, to na pewno RA? Ogólnie nie przepadam za zmianami, ale rozumiem, że ta była konieczna z racji przestarzałego silnika starego forum. Trochę minie zanim się człowiek oswoi bo póki co jest tu trochę łysawo. Mam jednak pytanka. Czy to forum będzie takie "szerokie" (nie dałoby się go zwęzić tak jak poprzednie było) i czy kolorystycznie chociaż będzie przypominać stare czy pozostanie tak jak jest?

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Storms » 2012-07-14, 09:09

Wiem że to nie będzie łatwe. Zmiana konieczna i niestety, początkującemu trudno się będzie połapać. Co do szerokości to postaramy się coś z tym poradzić. Niczego nie obiecuje. I jeszcze jedna rzecz, w razie czego mamy też do wyboru w PU jeszcze jeden styl. Też go podłączyłem pod taptalka więc powinien działać.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: kanarekkk » 2012-07-14, 09:53

Ja nie moge, jak dziko... Najpierw sie zastanawialem, czy dobrze trafilem, potem szukalem opcji szybkiej odpowiedzi.. Troche gorzej to wyglada na telefonie, niz stara wersja. Zglupialem przez chwile ;) Wydaje mi sie mniej czytelna, ale to kwestia przyzwyczajenia pewnie ;) Frodo666, gratuluje awansu ;)
Obrazek

fixxxer1
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1242
Rejestracja: 2011-01-03, 14:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: fixxxer1 » 2012-07-14, 10:00

Jednak szatę graficzną przydałoby się przywrócić. Zbyt dużo for w internecie jest w tym kolorze, RA było unikalne :)
Nie ma przycisku "odznacz jako przeczytane"?

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Ukukuki » 2012-07-14, 10:03

Mi pasuje użytkowałem parę for na tym silniku, wygląd ten sam więc czuje się jak w domu. Można tylko jakieś logo retroage dać i brakuje tych zrzutów z gier. Dajcie wymiary jakie to ma mieć to w ostateczności bym parę porobił bo bez tego łyso i smutno:P To może teraz odświeżenie rang przez dodanie nowych:P
Famicom!

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Storms » 2012-07-14, 10:07

W zasadzie to wchodzisz na nieprzeczytane posty i wybierasz co cię interesuje. By pozbyć się pozostałych nieprzeczytanych klikasz w "Oznacz działy jako przeczytane" na stronie głównej, prawy górny róg tuż pod "strefa czasowa". Tło podejrzewam że wróci, postaram się też coś porobić z szerokością no i trzeba się będzie pozbyć tego brzydkiego logo w lewym górnym rogu. Wszystko w swoim czasie moi mili.

Rangi będą nowe, ale na razie trzymamy się starych wersji.

emet96
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1084
Rejestracja: 2011-05-23, 19:30
Lokalizacja: Płońsk

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: emet96 » 2012-07-14, 10:20

Is this real retroage? :D. Kurcze jakoś tak nieswojo się czuję jakbym wszedł na inne forum :D.
/PSX/N64/X360/

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: kanarekkk » 2012-07-14, 10:41

Pytanko mam jeszcze, czy to normalne, ze jak wchodze w nieprzeczytane, potem w dany temat, to laduje mi sie pierwsza strona tematu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Bodzio » 2012-07-14, 11:22

Co do szerokości to postaramy się coś z tym poradzić. Niczego nie obiecuje. I jeszcze jedna rzecz, w razie czego mamy też do wyboru w PU jeszcze jeden styl. Też go podłączyłem pod taptalka więc powinien działać.
Z szerokością by było bardzo fajnie bo jakoś nie przepadam za takimi rozciągniętymi forami, ale to pewnie kwestia gustu. Sprawdziłem ten drugi styl forum i jak dla mnie jest lepszy choć fajnie by było jakby był czerwony jak stary, a nie nie niebieski no i węższy i stare tło. Wiem, że to nie koncert życzeń, ale może któreś z tych sugestii okażą się warte uwzględnienia.

A teraz z innej beczki. Jak zmienić kolorek nicka na forum na ten z grupy? Bo nie mogę tego nigdzie znaleźć w profilu ;/

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Kurt » 2012-07-14, 11:26

Jakoś tak dziwnie tu :D Nie wiadomo, co gdzie :P Trzeba się przyzwyczaić

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Rafi » 2012-07-14, 11:27

Bodzio pisze:
A teraz z innej beczki. Jak zmienić kolorek nicka na forum na ten z grupy? Bo nie mogę tego nigdzie znaleźć w profilu ;/
Storms pisze:PS2. Wszyscy którzy mieli kolorowe nicki, aby je mieć ponownie wystarczy że w panelu użytkownika/grupy ustawicie daną grupę jako domyślną. ;)

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Bodzio » 2012-07-14, 11:32

Problem w tym, że ja tego nie mogę znaleźć ;/ tego ustawienia grupy domyślnej ;/

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Nowa odsłona forum

Post autor: Spikain » 2012-07-14, 11:33

Lista Twoich wrogów została zaktualizowana.
:angel:

ODPOWIEDZ