Referendum w sprawie forumowych frakcji

Wszystkie tematy dotyczace forum

Czy jesteś za zakończeniem forumowych frakcji.

Tak, to powinno się skończyć
22
55%
Nie, nigdy to mi nie przeszkadzało
18
45%
 
Liczba głosów: 40

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Referendum w sprawie forumowych frakcji

Post autor: hat » 2012-08-14, 22:08

Od tego są moderatorzy co by tępić bluzgi i osobiste wycieczki. Zresztą temat może faktycznie powinien zostać i być widoczny tylko dla "wybrańców" :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Shadowpl
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 306
Rejestracja: 2008-12-22, 23:04
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

Re: Referendum w sprawie forumowych frakcji

Post autor: Shadowpl » 2012-08-14, 23:37

W sumie, przecież można zrobić temat niewidoczny dla ludzi spoza frakcji. Każdy w temacie wypowiadając się będzie wiedział że naraża się na bluzgi z drugiej strony. Granica smaku przesunie się trochę, a nowi użytkownicy i ci spoza frakcji nie będą nawet wiedzieli o istnieniu tematu.
Zostawiać tak jak jest nie można, a usuwać szkoda
<PSX> <GBA> <PS2> <XBOX> <NGC> <PSP> <NDS> <WII> <X360> <3DS>
Obrazek

emet96
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1084
Rejestracja: 2011-05-23, 19:30
Lokalizacja: Płońsk

Re: Referendum w sprawie forumowych frakcji

Post autor: emet96 » 2012-08-15, 00:13

Dałem na tak why? Już mówię przez ostatnie tygodnie nieudzielania (a czytania codziennie) się na forum zaczynały mnie wkurzać przepychanki w różnych tematach. I myślę że już jest przesyt. chociaż te kolorowe nicki... ch*j z nimi jakoś to przeżyję :D.
/PSX/N64/X360/

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Referendum w sprawie forumowych frakcji

Post autor: PapaHerbal » 2012-08-15, 08:06

He, he, te kolorowe nicki to najtańszy z możliwych sposób na dowartościowanie się. Zdecydowanie dla jednostek o niskiej samoocenie.
Mnie nigdy to nie przeszkadzało i tak też zagłosowałem. Przyznam, że czasem bawią mnie te przepychanki na żenująco niskim poziomie.
Obrazek

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Referendum w sprawie forumowych frakcji

Post autor: Ukukuki » 2012-08-15, 09:21

A co się ma zmienić po zlikwidowaniu frakcji, forum będzie żyło tak samo jak przed powstaniem tego tworu :) Tak swoją drogą jeden temat do bluzgów nie zmieni tego ,że do spięć będzie dochodziło w innych tematach to jest chyba oczywiste.
Famicom!

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Referendum w sprawie forumowych frakcji

Post autor: DizzyX » 2012-08-15, 10:00

Zagłosowałem na tak, ten temat powinien zniknąć. Dlaczego? Od początku uważałem, że taki podział wprowadzi tylko zamieszanie na forum i doprowadzi je do ruiny... przepychanki słowne od pewnego czasu zaczęły wychodzić poza "frakcje", a sam ich poziom był/jest żenująco niski. Temat ten nie jest również dobrą reklamą dla forum, które - wbrew pozorom - jest również integralną częścią strony internetowej.
Co do podziałów - retrogaming w Polsce jest na tyle raczkującym tworem, że naprawdę nie warto się dzielić, a wręcz przeciwnie - łączyć i wspólnie działać... Niestety, tutaj wynikło coś innego, a zauważyłem to niestety nie tylko ja :]
Póki tematu nie było, słowne przepychanki były, ale łatwiejsze do utrzymania w porządku... teraz chyba wszyscy się trochę za bardzo rozkręcili...

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Referendum w sprawie forumowych frakcji

Post autor: Storms » 2012-08-19, 07:06

Wykonało się!

Lud zadecydował że frakcje nie będą częścią forum. Jednak różnica jest tak naprawdę niewielka w głosowaniu, więc wybiorę trzecie rozwiązanie. Powstał nowy specjalny dział, widoczny tylko dla członków tychże grup. (i moderacji of course). Frakcje zostaną w PU, nie będą widoczne z legendy. Taka ma wola, więc

Zablokowany