Nowy dział z kolekcjami na forum

Wszystkie tematy dotyczace forum

Czy jesteś za utworzeniem nowego działu na forum z kolekcjami?

Czas głosowania minął 2012-08-25, 08:44

Tak
29
94%
Nie
2
6%
 
Liczba głosów: 31

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: Bodzio » 2012-08-21, 08:44

Musicie napisac petycje do Stormsa
Mówisz, masz :) Propozycja jest taka, aby wydzielić gdzieś osobny dział na forum i zrobić w nim miejsce na to aby każdy użytkownik mógł założyć swój własny temat najlepiej w tytule podając [swój nick] jako tag na początku i tam mógł wrzucać nie tylko swoją kolekcję, ale i swoje nowe nabytki. Dzięki temu wszystko będzie łatwiejsze do przeglądania i edytowania, zwłaszcza dla nowych użytkowników, którzy chcą zapoznać się z kolekcjami tutejszych użytkowników i nie będzie takiego bałaganu jak teraz bo wszystkie zbiory jednego użytkownika będą dostępne w jednym temacie. W praktyce jak to działa można zobaczyć choćby na gbf. Jak dla mnie taki pomysł ma same plusy i dzięki niemu fajnie widać rozwój każdej kolekcji. Można go zrobić na dwa sposoby, albo wydzielić posty z istniejących tematów z kolekcjami i nabytkami (pewnie dość czasochłonne i nie wszystko się nada, dlatego uważam za gorszy), albo po prostu utworzyć ten dział na forum, a każdy z aktywnych użytkowników w miarę chęci założy sobie swój temat i doda aktualne fotki swojej kolekcji (lub te ze śmietniczka), a potem w swoim własnym temacie będzie dodawał nowe łupy. W związku z tym niech lud się wypowie, a administracja uzna co z wolą ludu zrobić :)
Ostatnio zmieniony 2012-08-21, 10:57 przez Bodzio, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
after
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 339
Rejestracja: 2012-04-12, 15:24

Re: Nowy dział z koleckjami na forum

Post autor: after » 2012-08-21, 09:10

Zdecydowanie tak, sam to miałem kiedyśzaproponować

mcfly12
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 781
Rejestracja: 2011-01-02, 22:19

Re: Nowy dział z koleckjami na forum

Post autor: mcfly12 » 2012-08-21, 09:12

Pomysł dobry ale moim zdaniem powinien być dział z kolekcjami i do tego oddzielny topic nowe nabytki. Drobniejsze rzeczy można wrzucać do "Nowych nabytków"a, w osobnym temacie z kolekcją robić sobie jakieś większe aktualizacje co jakiś czas.
Cycki i Heavy metal to dwie najlepsze rzeczy jakie przytrafiły się ludzkości.

fixxxer1
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1242
Rejestracja: 2011-01-03, 14:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowy dział z koleckjami na forum

Post autor: fixxxer1 » 2012-08-21, 09:22

Jestem jak najbardziej na tak!

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: Bodzio » 2012-08-21, 09:35

Pomysł dobry ale moim zdaniem powinien być dział z kolekcjami i do tego oddzielny topic nowe nabytki.
Jak dla mnie to tak jest teraz :) Dlatego lepiej byłoby to wrzucić do jednego worka.

mcfly12
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 781
Rejestracja: 2011-01-02, 22:19

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: mcfly12 » 2012-08-21, 09:39

@Bodzio

Nie zrozumiałeś mnie. Jeden dział na kolekcje w którym każdy kto chce ma swój temat z kolekcją. I do tego Nowe nabytki. O to mi chodziło.
Cycki i Heavy metal to dwie najlepsze rzeczy jakie przytrafiły się ludzkości.

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: DizzyX » 2012-08-21, 09:45

Jestem na nie, myślę, że wprowadzi to niepotrzebny bałagan na forum, a na dodatek kopiowanie pomysłów z GBF pokaże jedynie, że jesteśmy xeroboyami i nie jesteśmy konsekwentni w swych założeniach dotyczących forum :angry:









żartowałem, popieram wszystkimi kończynami :D

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: PapaHerbal » 2012-08-21, 10:18

Jestem na TAK!
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: Bodzio » 2012-08-21, 10:56

Nie zrozumiałeś mnie.
Wręcz przeciwnie :) Ale jak dla mnie to za bardzo zbliżone do tego co jest. Nowy nabytek, to część Twojej kolekcji więc nie ma sensu się rozdrabniać. Poza tym znów zrobiłby się tylko niepotrzebny skansen bo ktoś utworzyłby temat ze swoją kolekcją i tak by to wisiało po jakimś czasie bez aktualizacji bo wszystko co nowe byłoby dodawane do nabytków i znów tam komentowane.

A to komentowanie w obecnej formie momentami jest trudne bo nieraz ktoś coś doda, następnie ktoś sobie przypomni o temacie i w krótkim odstępie czasu też i wówczas komentarze odnośnie tych różnych "nowych nabytków" się przeplatają co chwila, że nieraz trudno to ogarnąć. Jeden komentuje zdobycze tego pierwszego bo są mu "bliższe", drugi tego drugiego, stąd też pomysł na zmianę, żeby uniknąć takich przeplatanek.

Awatar użytkownika
Brzostek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2011-01-08, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: Brzostek » 2012-08-21, 11:04

Moim zdaniem to naprawdę dobry pomysł, jestem na tak. Opcja mcfly12 też nie jest zła.

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: Rafi » 2012-08-21, 11:11

Bardzo dobry pomysł. Na pewnym forum też był taki dział i cieszył się dość dużą popularnością. Do tego wszystko było czytelne i nikt nie musiał się dokopywać do interesujących go rzeczy, ale jak sobie pomyślę, że większość rzeczy z aktualizacji pousuwałem to mnie szlag trafia xD

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: Spikain » 2012-08-21, 11:53

Dobry pomysł, przy jednoczesnym zachowaniu tematu na nowe nabytki, zgadzam się z mcfly12

Awatar użytkownika
stillo
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 455
Rejestracja: 2011-01-02, 21:51
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: stillo » 2012-08-21, 12:26

Ja rowniez nie widze sensu dalszego prowadzenia tematu z nowymi nabytkami skoro mialby poqstac dzial z kolekcjami, no bo po co wrzucac swoje nowe nabytki kazdy do jednego tematu i robic mentlik skoro kazdy moze miec swoj temat, w ktorym bedzie uaktualnial swoja kolekcje o kolejne zdobycze. Mi przykladowo przyjemniej sie oglada temat z czyjas kolekcja jesli uaktualnia go na bierzeco nizeli ogladac wieksze aktualizacje oddzielone wiekszymi odstepami czasu :)

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: mentor93 » 2012-08-21, 12:54

Krótko: jestem za. Sam chętnie otworzyłbym temat ze swoją kolekcją, chociaż nie jest ona jeszcze zbyt imponująca :) Prowadzenie własnego kącika jest chyba znacznie przyjemniejsze niż wrzucanie wszystkich zdjęcia do jednego wielkiego wora/śmietnika.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Nowy dział z kolekcjami na forum

Post autor: hat » 2012-08-21, 13:01

Spikain pisze:Dobry pomysł, przy jednoczesnym zachowaniu tematu na nowe nabytki, zgadzam się z mcfly12
+1
Temat powinien zostać, nie każdy ma czas/ochotę/odpowiednie zbiory żeby prowadzić własny kącik.
Ale jak się chcecie lansować w osobnym dziale to czemu nie :P
Obrazek

ODPOWIEDZ