Skargi na moderatorow

Wszystkie tematy dotyczace forum
frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: frodo666 » 2012-09-03, 17:22

Axiomat skończ już ten trolling bo takie publiczne wylewanie żalów na moderację do niczego nie prowadzi, a jedynie demotywuje. Jak coś Ci się nie podoba to wal z tym do Stormsa, albo sam zgłoś się na moda i pomagaj.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: Axi0maT » 2012-09-03, 17:30

DizzyX pisze: Poproś Stormsa o stanowisko i pokaż swój "bezstronny" sposób moderowania :)
Moderatorem powinna byc osoba odpowiedzialna i bezkonfliktowa aby umiejetnie lagodzic konflikty, a dobrze wiesz ze ja do takich nie naleze... zreszta ty rowniez.
DizzyX pisze: Poza tym czepiasz się w tym momencie z nudów, czy już dla zasady?
Czepiam sie bo jest ku temu powod... Zreszta spojrz powyzej - nie tylko ja tak uwazam
DizzyX pisze: Jeśli dalej masz mieć do mnie jakieś prywaty - napisz na PW i nie śmieć forum, proszę :)
Dobrze wiesz ze do ciebie pisalem i to nie raz i nie dwa. Nie przynioslo to absolutnie ZADNEGO rezultatu, dlatego uznalem za stosowne rozpatrzenie tego na forum przy wszystkich, moze wtedy cie troche ruszy i zaczniesz robic to co do ciebie nalezy i przede wszystkim sumiennie.

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: DizzyX » 2012-09-03, 17:44

Axiomat, nie rozumiem, czemu uważasz mnie za osobę konfliktową. Byłem poza konfliktami we "frakcjach", podobnie w tematach handlujących osób na forum działałem zgodnie z regulaminem, nie brałem żadnej ze stron.
PW żadnego od Ciebie nie dostałem, i to od dawna, a szkoda, więc ponownie - z prywatą proszę na PW :)
Z mojej strony w zasadzie koniec, wyjaśniłem chyba wszystko co miałem do wyjaśnienia :)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: Axi0maT » 2012-09-03, 20:15

Pisalem wiele razy na gg. Z tym drugim to mialem na mysli raczej to, ze nie potrafisz lagodnie zazegnac konfliktu. Zamkniecie tematu to nie jest rozwiazanie, to tylko srodek tymczasowy. Dobrze wiesz ze sprawa bedzie miala dalszy swoj ciag i rozpocznie sie po prostu w innym temacie. To kwestia kilku moze kilkunastu dni. Tylko nie mow o tym ze nie wpadles na to ze tak moze sie stac - zawsze jest tak samo kiedy zamykasz tematy (bo jak powiedzialem, temat o bogo to nie pierwszy raz kiedy tak dales ciala).

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: bono » 2012-09-03, 20:29

Popieram zdanie Antariego. Lubie Dizzyx'a ale dal plame zamykajac temat, pomijam fakt usuaniecie kilkunastu ostnaich komentarzy i nie wlepienie zadnego warna za takie samowolki. Zamkniecie tematu nie skonczy dyskusji a przeniesie na nastepny czy pierwszej mozliwej okazji.
Ps. zamkneles temat akurat kiedys chcialem cos konstruktywnego napisac :wink:

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: DizzyX » 2012-09-03, 21:01

Axi0maT, akurat na gg mnie zwykle dość trudno złapać... łatwiej PW ;)

bono, akurat z tematu nic celowo nie kasowałem osobiście, ale z racji totalnej samowolki właśnie temat został zamknięty przeze mnie.

Co do zamykania innych tematów - Axiomat, napisz mi na PW o które tematy chodzi, proszę.

Widzę, że jest ogromne "zapotrzebowanie" na zamknięty temat o handlu, temat ewentualnego otwarcia zostanie pewnie przedyskutowany przez moderatorów i administratora.

Niestety, warny na tym forum już "nie działają", lub inaczej - nie mają swojej "siły" takiej, jaką powinny mieć... Ten konkretny przypadek to nie tylko kwestia totalnego offtopu czy niektórych postów poniżej jakiegokolwiek poziomu. Wyczyszczenie, wydzielenie i warny nic by nie dały - dlaczego? Bo i tak fala poszłaby na nowo i temat byłby ciągnięty.
Obwiniacie mnie za zamknięcie tematu, a popatrzcie na całą sytuację z innej perspektywy - jeśli rozmowy na forum prowadzone byłyby na jakimś sensownym poziomie (a nie na zasadzie gimbusiarstwa i trollowania), temat nie zostałby zamknięty... tylko o tyle Was proszę.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: Axi0maT » 2012-09-04, 04:30

DizzyX pisze:Axi0maT, akurat na gg mnie zwykle dość trudno złapać... łatwiej PW ;)
Sugerujesz ze przez ostatnie 3 miesiace nie wchodziles na gg i moje wiadomosci poszly w eter? :sarcasm:
DizzyX pisze: Widzę, że jest ogromne "zapotrzebowanie" na zamknięty temat o handlu, temat ewentualnego otwarcia zostanie pewnie przedyskutowany przez moderatorów i administratora.
...
Obwiniacie mnie za zamknięcie tematu, a popatrzcie na całą sytuację z innej perspektywy - jeśli rozmowy na forum prowadzone byłyby na jakimś sensownym poziomie (a nie na zasadzie gimbusiarstwa i trollowania), temat nie zostałby zamknięty... tylko o tyle Was proszę.
Dizzy... Juz nie wiem jak ci to napisac zeby do ciebie dotarlo, bo to zaczyna przypominac pisanie do betonu. Ponoc masz wyzsze wyksztalcenie, wyjezdzasz z gimbusiarstwem, a sam masz tak ekstremalnie ograniczony tok rozumowania ze az zal. Serio ciezko ubrac mi to w slowa bez przeklenstw ale czy ty nie widzisz ze zrobiles dokladnie to czego oni chcieli? Zakonczyc temat przez zanizenie poziomu dyskusji. Dopieli swego. A dodam ze to juz nie pierwszy raz kiedy oslaniasz bogo - kolesia ktorego tu byc niepowinno - dajesz sie wykorzystywac tym handlarzykom. Przejrzyj na oczy. Pofatyguj sie troche, sprawdz kim jest w rzeczywistosci bogo, Szalitar i Yuki. Gwarantuje ci ze temat wyplynie ponownie, bo sprawy ja i kilka innych osob w ten sposob nie zostawi. I co wtedy... bedziesz dawal warny za offtopy? Znow bedziesz bronil handlarzykow ktorzy nie wnosza do zycia forum nic procz wiadomoej aktywnosci w dziale aukcje i sklepy? Jestes gorzej niz zenujacy. I zadnych PW nie bedzie - wszystko ci tutaj wygarne, zeby ludzie widzieli co z ciebie za ancymonek.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: hat » 2012-09-04, 04:37

Axi0maT pisze: ancymonek.
Urocze słówko, jestem pod wrażeniem :)

Nie mogłem się powstrzymać :P
Proszę o niski wymiar kary za tego offa...

Pokaż Uwagi moderatora
Obrazek

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: DizzyX » 2012-09-05, 18:15

Axi0maT, akurat chodzi o to, że nikogo nie bronię. Jedyne co, to staram się (i nie tylko ja) utrzymać tu jako taki porządek. To, że ktoś kto zajmuje się handlem pokazuje swoją kolekcję nie znaczy, że należy go najeżdżać i wyzywać (zwłaszcza, że robi to zgodnie z regulaminem), niezależnie od tego czy sprzeda swoją kolekcję za tydzień, dwa dni czy pięć minut (świadczy to tylko o nim jako o "kolekcjonerze").

Uwierz mi, że cały czas pracujemy nad zmianami, żeby wszelkie "niefajności" wyeliminować, myślę że pewne restrykcje wejdą również do działu giełdy. Niemniej jednak pamiętam o tym, że w Polsce mamy coś takiego jak wolny rynek, na co nie masz wpływu.

Niektóre rzeczy mnie też bolą - i przyznam się szczerze, że wątek tamten, póki trzymał poziom, sam obserwowałem i przez dłuższy czas przymykałem oko jeśli o interwencję chodzi (inni moderatorzy chyba też tak zrobili, przyznać się! ;) ). Niestety, w pewnym momencie poziom wypowiedzi spadł tak drastycznie, że nie przypominał on już dyskusji a przepychanki na stadionie...

I uwierz, dyskusje naprawdę można prowadzić na poziomie i bez przekleństw. Zwróć uwagę, że mimo wielu Twoich prowokacji ani razu nie wyzwałem Cię, nie obraziłem ani nie poniżyłem - mimo Twoich docinek (choć raczej traktuję to bardziej jako próby sprowokowania mnie, niż prawdziwego obrażenia). W każdym razie da się - i o to Cię proszę, żebyś spróbował prowadzić normalne dyskusje, zwłaszcza że temat został odblokowany i możesz w nim pisać do woli :)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: Axi0maT » 2012-09-05, 18:25

Problem w tym ze na takim GB Forever mieli jaja zeby pozbyc sie lobbystow i kretaczy, a u nas niestety sa pod skrzydlami moderacji, co uwazam za nienormalne. Ja za rzucenie kilku przeklenstw dostaje ostrzezenie, a tymczasme kiedy robi to handlarzyna to zamyka sie temat i zamiata pod dywan... mozesz mi to wytlumaczyc? Dlaczego mamy na forum rownych i rowniejszych?

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: DizzyX » 2012-09-05, 18:34

Axi0maT, nie ma równych i równiejszych, bo każdego obowiązuje ten sam regulamin. Jeśli chłopaki będą omijać regulamin to zostaną odpowiednio "nagrodzeni".
Nokogo nie można natomiast karać za to że jest handlarzem, czy jak to określiłeś - "handlarzyną". Bo to w pewnym sensie tak, jak by każdego mężczyznę karać za gwałt (bo przecież może zgwałcić, ma czym!). I tutaj akurat chyba mój pogląd zgadza się z poglądami Stormsa... ale to może niech on się wypowie..... ;)
Wałkowałem wiele razy, ale powtórzę jeszcze raz - na forum obecnie zachodzą dość spore zmiany, włącznie z wprowadzeniem 'paru' nowych zasad, wszystkie uwagi które padają tutaj są naprawdę mocno brane pod uwagę.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: kanarekkk » 2012-09-05, 20:07

A dlaczego nikt sie na mnie nie skarzy? Ja tez chce byc trendi i kul, i byc na tapecie :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: Axi0maT » 2012-09-05, 21:00

DizzyX pisze:Axi0maT, nie ma równych i równiejszych, bo każdego obowiązuje ten sam regulamin. Jeśli chłopaki będą omijać regulamin to zostaną odpowiednio "nagrodzeni".
Widze ze nadal bredzisz swoje i nic nie rozumiesz. Ja dostaje warna za przeklenstwa, a tymczasem handlarzyki za to samo juz nie (mimo ze pojechali po 166MMX jak po mokrej szmacie) - zamykasz temat i uwazasz ze wszystko jest ok. Pytam sie dlaczego tak sie dzieje. Czy to takie skomplikowane? Nie odpowiadaj mi wymijajaco tylko wprost.

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: DizzyX » 2012-09-05, 21:14

Axi0maT, w tamtej dyskusji nikt nie dostał warna (a żałuję teraz, bo powinny się wręcz bany czasowe posypać), Ty natomiast łąciny używasz nagminnie jak tylko coś Ci się nie spodoba.
Poza tym nie jestem tu JEDYNYM moderatorem, więc nie miej pretensji tylko do mnie w tym momencie, bo ostrzeżenia mógł wystawić również każdy inny, nieprawdaż? :)

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Skargi na moderatorow

Post autor: Bodzio » 2012-09-05, 21:23

A dlaczego nikt sie na mnie nie skarzy? Ja tez chce byc trendi i kul, i byc na tapecie

Nie używasz polskich znaków:P Jako mod powinieneś pisać po polsku i dawać dobry przykład i lotto mi, że się komuś nie wyświetla. Język polski to język polski:P Chciałeś, masz ;)

Poza tym miałeś się do mnie odezwać, żebyśmy się ustawili na meczyk w Mario Kart Wii i do dziś zero odzewu:P

Coś jeszcze mi się przypomni, żebyś nie czuł się pominięty :)

ODPOWIEDZ