Sonic - Into Dreams

ODPOWIEDZ
Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Sonic - Into Dreams

Post autor: Morden » 2006-08-21, 07:19

Sega Saturn zawsze uwazana byla i nadal uwazana jest za platforme "gorsza", podrzedna wzgledem PlayStation, nieudana. Mimo to nawet dzis, Saturn jest najczesciej odpalana platforma w moim domu, nie liczac PC. Tyle swietnych tytulow a tak malo czasu. W oczekiwaniu na pierwszy konkretny tytul na Xbox 360, ktory moim zdaniem nadal sie nie ukazal, pocieszac sie moge niepowtarzalnym klimatem jaki kiedys serwowala Sega.

http://www.youtube.com/watch?v=V1BMXhqVNlc

Ilu z was gralo postacia Sonic'a w NiGHTS? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: Blackie » 2006-08-21, 12:52

Mialem kilka Saturnow. Moj pierwszy zostal zakupiony calkiem niedawno, bo ok. 4 lat temu Nie to, ze bylem przeciwnikiem Segi, nie, nie, nie. Zawsze kochalem Sonica, jednak w czasach swietnosci 32bitow mialem dostep do N64 i PSXa "only". Moj pierwszy Sat zostal zakupiony z Panzer Dragoon Zwei i powiem, ze sie zawiodlem bardzo. Sprzedalem, jednak po pewnym czasie naszlo mnie na UMK3, wiec upatrzylem sobie jednego i kupilem. Pozniej wpadl mi w rece kolejny Saturn (mniej wiecej w tym samym czasie co kupilem sata z UMK3) no i zaraz potem posypaly sie gierki na te konsole - Guardian Heroes, Saturn Bomberman, Panzer Dragoon Saga, Nights. Akurat udalo mi sie je dostac i powiem, ze gram w nie bardzo bardzo czesto. Saturn Bombermana po prostu uwielbiam. Ostatnio ze najomymi gralismy kilka godzin (z 7) bez oderwania sie od TV. Nights to dla mnie bomba, po prostu rewelacja. Do tej pory ta gra mnie zachwyca. Nie wspominajac o GH czy PDS. Marzy mi sie jednak Burning Rangers jeszcze, ale do tego dojde, byc moze juz calkiem niedlugo ; )

Btw. widze, ze ten Sonic pochodzi z wersji Christmas Nights. Bede musial blizej sie przyjrzec swojemu Christmasowi, bo mam go od niedawna i nie mialem jeszcze okazji sie nim dobrze pobawic (zmiana zegarow itp).
He only went so far as the subconscious.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: Morden » 2006-10-16, 10:42

Blackie pisze:Moj pierwszy Sat zostal zakupiony z Panzer Dragoon Zwei i powiem, ze sie zawiodlem bardzo. (...)
A to dziwna sprawa, bo Zwei byl moim zdaniem po prostu rewelacyjny. Ale innych rzeczy spodziewa sie czlowiek po grze gdy ta wychodzi a innych kilka lat pozniej, czytajac caly czas jak wiekszosc retro fanow rozplywa sie nad jej geniuszem.

Przyznam ze Zwei moglby byc bardziej kolorowy, na co mialem nadzieje po jedynce. Wersja demo to genialny level w ktorym lecimy przez las. Tu Sega daje do zrozumienia ze gra to istna graficzna bomba, lecz jaskrawe kolory zmieniaja sie w pastelowe brazy i szarosci w levelach dalszych. Nie zmienia to faktu ze Zwei nadal jest cholernie grywalny.
Obrazek

Awatar użytkownika
kubicz
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 66
Rejestracja: 2006-11-12, 14:45

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: kubicz » 2006-11-12, 15:12

Wspaniala konsola SEGI, nastepca Mega Drive'a/Genesis'a. Saturn jest to konsola ktora przez bledna polityke tworcow nie osiagnela (pelnego) sukcesu i przegrala walke z dzieckiem Sony. Sam Saturn to wspaniala konsola o wielkich mozliwosciach, ktore nie zostaly w pelni wykorzystane (w pierwotnej wersji "Shenmue" mialo byc na Saturna). Na szczescie konsola ma wspaniala biblioteke tytulow w ktore mozna grac godzinami.
Jak jeszcze uda mi sie zdobyc "Die Hard Arcade" to bede wniebowziety :]

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: soberpl » 2006-11-12, 15:43

Sorry za offtop :P ,ale to juz 2 nowa osoba ,ktora napisala cos na forum :D jakis wysyp ,czy co :P Gimiak przyznaj sie ile placisz za pisanie na forum ,bo nie moge znalezc zadnej informacji :o

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: barman » 2006-11-12, 15:55

Sorry za offtop ,ale to juz 2 nowa osoba ,ktora napisala cos na forum jakis wysyp ,czy co Gimiak przyznaj sie ile placisz za pisanie na forum ,bo nie moge znalezc zadnej informacji
Kubicz to nasz ziomek jeszcze z czasow NN i Emu-Nes :P

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: soberpl » 2006-11-12, 16:33

barman pisze:
Sorry za offtop ,ale to juz 2 nowa osoba ,ktora napisala cos na forum jakis wysyp ,czy co Gimiak przyznaj sie ile placisz za pisanie na forum ,bo nie moge znalezc zadnej informacji
Kubicz to nasz ziomek jeszcze z czasow NN i Emu-Nes :P
Co nie zmienia faktu ,ze sie nie udzielal i dopiero dzis zarejstrowal :P

Awatar użytkownika
kubicz
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 66
Rejestracja: 2006-11-12, 14:45

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: kubicz » 2006-11-12, 16:48

soberpl pisze:Co nie zmienia faktu ,ze sie nie udzielal i dopiero dzis zarejstrowal :P
Lepiej pozno niz wcale :P

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: Gimiak » 2006-11-12, 17:38

soberpl pisze:Sorry za offtop :P ,ale to juz 2 nowa osoba ,ktora napisala cos na forum :D jakis wysyp ,czy co :P Gimiak przyznaj sie ile placisz za pisanie na forum ,bo nie moge znalezc zadnej informacji :o
A wiesz, chlopaki sie charytatywnie zapisuja. Orkiestra idzie... hahaha ;)
Tak szczerze to wlasciwa 'faza' jeszcze sie nie zaczela.
Pierwszy etap w tym tygodniu.
Drugi... grudzien/styczen.
A na razie cicho sza! :)

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: Blackie » 2006-11-12, 21:25

A ja w koncu kupilem Burning Rangers, ale gra mi sie nie podoba ;\
He only went so far as the subconscious.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Sonic - Into Dreams

Post autor: Morden » 2006-11-13, 12:03

Niestety. Gry w 3D starzeja sie szybciej i kupujac klasyki z Saturna, ktore w wiekszosci wygladaja jak pierwsze tytuly z PlayStation, mozna zderzyc sie z rzeczywistoscia. Trzeba bylo grac lata temu :)
Obrazek

ODPOWIEDZ