Phantasy Star niedlugo definitywnie offline

ODPOWIEDZ
Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Phantasy Star niedlugo definitywnie offline

Post autor: Morden » 2007-02-17, 20:18

Leniwy jestem, bo dwa razy pisac mi sie nie chce, wiec -> *klik*

http://morden.blog.shinobi.jp/Entry/14/
Obrazek

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Phantasy Star niedlugo definitywnie offline

Post autor: siudym » 2007-02-18, 13:35

Phantasy Star niedlugo definitywnie offline na DC/GC, na XBOX LIVE! dalej mozna grac (i raczej jeszcze bardzo dlugo. Jeszcze przez LAN XBC/Xlink mozna przeciez ;) )

Cieszy mnie fakt, ze gram obecnie w PSO Ep1&2 wlasnie na XBOX, bo wczesniej rozwazalem kupno gry na GC :) Zreszta nawet jak juz bedzie tylko offline, to gra w singlu jest naprawde swietna, wiec nie jest zle ;)

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Phantasy Star niedlugo definitywnie offline

Post autor: mog123 » 2007-02-18, 14:06

ja w to gralem na piecu, wkurzali mnie cziterzy, co rzucali przemdiotami na lewo i prawo, "Here, take" itp itd. sama gra byla dosc dziwna jak na moj gust

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Phantasy Star niedlugo definitywnie offline

Post autor: Morden » 2007-02-18, 16:08

Wspominalem przeciez ze zamkniecie serwerow tyczy sie tylko DreamCast i GameCube. Z jednej strony szkoda, a z drugiej nie mozna powiedziec, ze Sonic Team nie zrobilo wiecej niz powinno utrzymujac serwery przez tyle lat. Mowie tu w szczegolnosci o DreamCast.

Naleze akurat do tych, ktorzy z wersji DreamCast przesiedli sie na GameCube, ale nadal pozostalem wierny wersji DC. Na szczescie sa serwery homebrew i na jeden z nich wraz z zestawem stalych teammate'ow przeniose sie po 31 marca.

No i oczywiscie BIJ PIRATA

http://img67.imageshack.us/img67/223/psodcigcdl0.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Phantasy Star niedlugo definitywnie offline

Post autor: setezer » 2007-07-22, 19:48

Nie bede zakladal nowego tematu, gdyz chcialem tylko napisac pozytywna opinie na temat tej swietnej gry. Niestety nie dane mi bylo grac po sieci, a szkoda, na pewno rozrywka jest duzo ciekawsza (juz nie mowie o dodatkowych zadaniach i przedmiotach, ale o graniu z zywymi ludzmi). Niemniej offline tez jest swietnie, co prawda momentami jest nieco nudno, gra jest nuzaca, ale wciaga.

Gram HUcastem (android lowca). Na poczatku bylem troche zdezorientowany, swiat gry maly, nawet bardzo, wykonczylem wszystkie potwory z lasu, kilka razy zginalem, poszedlem do latajacego smoka, ten mnie zabil. Potem udalo mi sie go unicestwic na 4 lub 5 poziomie. Pozniej zauwazylem zadania od gildii, ktore nauczyly mnie wszystkich przydatnych rzeczy (kombinacje ciosow, trenowanie MAGa) no i sie zaczelo. Teraz wykonuje zadania w jaskini, dobilem do 15 poziomu, MAG ma 35 (irytuje mnie, ze teraz co zje, to mu ujmuje z jednej ze statystyk), mam niezly pancerz i bron, jest swietnie. Przede mna jeszcze wiele godzin grania, niewykluczone, ze mi sie to znudzi, mam nadzieje, ze nie.

swietna jest grafika, rowniez muzyka i dzwieki. Wykonanie - pierwsza liga. System rozwoju i walka tez mi przypadly do gustu. Wielka gra.

Morden jaka postacia grasz? Ktory masz poziom, a MAG? (acha, do kitu jest, ze mozna miec tylko jedna postac)

ODPOWIEDZ