Limitowane Edycje Gier na Playstation 1 system PAL

czechu19933
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 76
Rejestracja: 2013-12-17, 21:47

Re: Limitowane Edycje Gier na Playstation 1 system PAL

Post autor: czechu19933 » 2014-05-18, 02:13

Może trochę odbiegnę od tematu ale chciałem się z Wami podzielić moją dzisiejszą zdobyczą. Przedmiot właściwie przypadkiem trafił w moje ręce. Mowa o zmianie tematu z racji tego że to nie gra , a akcesorium. Przedmiot w dodatku nie pochodzi z oryginalnej dystrybucji SONY, lecz jest wydany pod patronatem firmy Codemasters odpowiedzialnej za takie serie jak TOCA czy też Colin McRae Rally itp. Jak widać na Boxie karta ta jest dedykowana grze TOCA. Dla mnie jako kolekcjonera PS1 taki przedmiot to gratka. Co prawda nie jest on tak pożądany jak oficjalne akcesoria firmy SONY, ale cieszy moje oko i upiększa kolekcje. A Wy jakie macie zdanie na temat takich rzeczy?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

SebeQ86
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 129
Rejestracja: 2011-01-02, 20:35
Lokalizacja: Słupsk

Re: Limitowane Edycje Gier na Playstation 1 system PAL

Post autor: SebeQ86 » 2014-05-18, 12:20

Wydania gier na PSXa w kartonowym opakowaniu zaliczają się do limitowanych edycji ?

Manifesto
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 417
Rejestracja: 2013-06-18, 11:22
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Limitowane Edycje Gier na Playstation 1 system PAL

Post autor: Manifesto » 2014-05-18, 21:42

Szkoda, że temat dotyczy tylko i wyłącznie wersji PAL. Odnoszę wrażenie że tych ciekawych wydań kolekcjonerskich w wersji NTSC jest jednak więcej - nawet platformówki takie jak Crash mają swoje wydania kolekcjonerskie. Odnoszę również wrażenie, że są wydane ciekawiej - zwłaszcza jeśli chodzi o RPG (patrz - gry od Working Design). Marzy mi się kolekcjonerski Tomb Raider zawierający trzy części gry (nie wiem czy takie wydanie pojawiło się w PALu).

czechu19933
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 76
Rejestracja: 2013-12-17, 21:47

Re: Limitowane Edycje Gier na Playstation 1 system PAL

Post autor: czechu19933 » 2014-05-18, 21:55

Manifesto pisze:Szkoda, że temat dotyczy tylko i wyłącznie wersji PAL. Odnoszę wrażenie że tych ciekawych wydań kolekcjonerskich w wersji NTSC jest jednak więcej - nawet platformówki takie jak Crash mają swoje wydania kolekcjonerskie. Odnoszę również wrażenie, że są wydane ciekawiej - zwłaszcza jeśli chodzi o RPG (patrz - gry od Working Design). Marzy mi się kolekcjonerski Tomb Raider zawierający trzy części gry (nie wiem czy takie wydanie pojawiło się w PALu).
To załóż taki sam temat Manifesto tylko że NTSC-J i U. Co do Tomb Raidera (trójpaka) to było takie wydanie w Palu ale jest ono niezmiernie rzadkie i drogie i wyszło tylko w strefie Australii i Nowej Zelandii. Zapraszam do linku:

http://www.defconsoft.co.uk/special-edi ... s-edition/

SebeQ86
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 129
Rejestracja: 2011-01-02, 20:35
Lokalizacja: Słupsk

Re: Limitowane Edycje Gier na Playstation 1 system PAL

Post autor: SebeQ86 » 2014-05-18, 22:37

Bardzo mi się podobają gry wydane w dużych opakowaniach, jak np. Ridge Racer z 1995 roku

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Manifesto
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 417
Rejestracja: 2013-06-18, 11:22
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Limitowane Edycje Gier na Playstation 1 system PAL

Post autor: Manifesto » 2014-05-18, 22:51

O ile mi wiadomo to te duże opakowania dotyczą tylko i wyłącznie wersji NTSC, a temat odnosi się do wydań PAL.

czechu19933
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 76
Rejestracja: 2013-12-17, 21:47

Re: Limitowane Edycje Gier na Playstation 1 system PAL

Post autor: czechu19933 » 2014-05-24, 00:17

Racja tu króluje System PAL ale niech ktoś założy analogicznie NTSC . Ja niestety z NTSC posiadam tylko kilkanaście gier (w tym wszystkie na sprzedaż) Pudełka rzeczywiście są ciekawe i przyciągają wzrok.O ile się nie mylę miały je tylko gry które były wydane w 1995 i 1996 roku , później królowały już zwykłe casy na cd lub double jewel casy .

ODPOWIEDZ