Tekken Revolution

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Tekken Revolution

Post autor: kolo » 2013-09-16, 16:49

Z tego co czytam coraz więcej z was gra lub grało w tą darmową sieciową mordoklepkę wypada coś o niej wspomnieć na forum.
Jakie są jej podstawowe cechy?
Rozgrywka jest darmowa, jednak ilość meczy w których możemy wziąć udział jest ograniczona monetami: 2 monety arcade (walka z komputerem) odnawialne 1 co 60 minut i 5 monet online odnawialne 1 co 30 minut. Gdy skończą nam się monety możemy nadal korzystać z biletów premium (otrzymujemy co jakiś czas jako nagrodę) i monet premium (za te płacimy prawdziwymi pieniędzmi).
Wszystkie postaci są teoretycznie dostępne za darmo jednak ilość punktów podarunkowych które trzeba zebrać do odblokowania następnej (wybierane losowo) delikatnie sugeruje że twórcy wolą żebyśmy je sobie kupili (dodane przy ostatniej aktualizacji).
Postaci mają dostępny tylko jedne strój, dodatkowe można sobie kupić.
Naszego ulubionego wojownika (lub wojowniczkę) można ulepszać, jest to całkowicie darmowe (nie da się kupić doświadczenia), na wypadek gdybyśmy chcieli zresetować dodatkowe statystyki kupujemy "reset drink".

Do ogrania mamy: arcade, mecz towarzyski, mecz rankingowy. W arcade możemy wybrać poziom trudności (pierwotnie tego nie było), walka z żywym przeciwnikiem wyłącznie online (nie pogramy z kumplem który siedzi obok), jakiś czas temu dodano również poziom do rozgrzewki gdzie nie płacimy (wcześniej coś takiego było w czasie oczekiwania na przeciwnika w meczu rankingowym).

Ogólnie gra powoli się rozwija i coraz wyraźniej idzie w stronę bardziej sugestywnego wyciągania łapy po pieniądze, jednak granie za darmo wciąż jest możliwe i dość przyjemne, jeśli ktoś ma trochę czasu do zabicia to można się pobawić.
Niestety z punktu widzenia retro gra nie istnieje i nigdy istnieć nie będzie - wymaga stałego połączenia z serwerem.

I teraz najważniejsze: jak wasze wrażenia z grania?
Mi się to nawet podoba (głównie dlatego że od razu odblokowałem moją ulubioną postać), ale szczerze mówiąc nie miałbym nic przeciwko temu żeby serwer trochę lepiej traktował ludzi którzy ciągle przegrywają (jak ja), moje główne źródło punktów do premia za logowanie (w arcade zbyt dużo się tego nie dostaje a rankingowe gdzie mam szansę dostać dużo ciągle przegrywam).
Sega, Sega über alles
Obrazek

Twilight
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 34
Rejestracja: 2013-01-08, 18:38

Re: Tekken Revolution

Post autor: Twilight » 2013-09-16, 19:34

Muszę przyznać,że Tekken Revolution także mi się podoba. Walki online, rozwijanie swoich postaci oraz odblokowywanie kolejnych sprawia frajdę. Warto pograć w ten tytuł no i też zainteresować się resztą gier z serii.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Tekken Revolution

Post autor: kolo » 2014-08-13, 19:11

Dobra, lekko odkopuję temat, ja i większość ludzi których znałem i grała już dawno zrezygnowała z dalszej zabawy. W moim przypadku powodów było kilka.
1. Zbyt długi czas oczekiwania na naładowanie monet połączone z zbyt szybkim ich "zużywaniem" - można było zużyć wszystkie (zarówno online jak i offline) w mniej niż pół godziny (jeszcze szybciej gdyby nie oczekiwanie na graczy w online).
2. Debilny system promujące tępe wciskanie w kółko tego samego ataku, sprawiało to że walki online (szczególnie rankingowe) szybko przestawały sprawiać jakąkolwiek przyjemność.
3. Walki przyjacielskie za zwykłe monety nigdy nie trwały najwyżej kilka minut.

Podsumowując po początkowym okresie gdy za logowanie dawano dużo bonusów (chodzi mi przede wszystkim o bilety) Tekken Revolution z Free to Play zmienił się w Pay to Play nie zapewniający jednocześnie rozrywki na poziomie dużych Tekkenów.
Sega, Sega über alles
Obrazek

stasiek19
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 25
Rejestracja: 2015-05-05, 12:30

Re: Tekken Revolution

Post autor: stasiek19 » 2015-06-28, 23:19

Trudno mi wyobrazić sobie ludzi którzy kupili by coś sobie w revolution a dalej zydzili na tag tournament 2. Revolution po prostu nie jestem wart żadnych pieniędzy, bo nie oferuje nic innego jak spamerów i krótkie rozgrywki. Jedyny moment kiedy tak naprawdę opłaca się w revolution zagrać, to gdy czekamy aż tag tournament przyjdzie nam pocztą.

Sorry za odkopy ale w tej kategorii jest tak mało naprawdę interesujących tematów ze nigdzie indziej nie napiszę nic interesującego

Pokaż uwagi Administratora

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Tekken Revolution

Post autor: kolo » 2015-06-29, 09:47

Jak masz coś ciekawego do powiedzenia to odkopuj ile chcesz. Nikomu to nie przeszkadza a jak sam widzisz w niektórych tematach ciężko o jakiegoś partnera do rozmowy.
Ja w TR od tamtego posta nie zagrałem ani razu, ogólnie nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Tekkena a Revolution w późniejszym okresie nie oferował wystarczającego poziomu rozgrywki, nawet jak na "darmową" grę.
Sega, Sega über alles
Obrazek

ODPOWIEDZ