Zagramy w multi?

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Zagramy w multi?

Post autor: mentor93 » 2014-01-02, 00:13

Tak sobie pomyślałem, czy nie zechcielibyście zebrać się w któryś dzień i pograć razem w multi lub co-opa jakiejś gry? Sam wolałbym raczej zagrać w co-opa. Jest kilka dobrych gier na PS3, które umożliwiają wspólne przechodzenie kampanii (info z angielskiej Wikipedii, sam naprawdę rzadko gram w sieci), m.in. Dead Island, Diablo 3, Far Cry 3, Kane&Lynch, Killzone 3, LittleBigPlanet, Resident Evil 5 i 6, Resistance 1 i 3, Saints Row, Lord of the Rings: War in the North. Najbardziej ciekawią mnie Dead Island, Diablo 3 i LotR, ale, niestety, akurat żadnej z tych gier nie posiadam :P Mogę je jednak bez problemu kupić, jeśli zajdzie taka potrzeba (czyt.: zostanę przegłosowany i albo nie będę brać udziału w zabawie, albo kupię grę).

Co myślicie o tym pomyśle? Są chętni?

Tym, którzy chcieliby przejrzeć gry oferujące multi i co-opa, polecam stronę:
http://www.co-optimus.com/index.php
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Zagramy w multi?

Post autor: kolo » 2014-01-02, 20:05

Ja bym się pisał raczej na gry Arcade, ale ogólnie jak ktoś chce to mogę pograć. Zresztą chyba głównie po to jest "Baza użytkowników PS3" na forum i gamercards tam umieszczone, żeby sprawdzić co kto ma i w co możemy sobie razem popykać.
Z mojej strony chętnie pogram z kimś w Dragon's Crown i Darkstalkers: Resurrection po stronie D3 (chociaż ciężko mi się gra na padzie od PS3)
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Zagramy w multi?

Post autor: Storms » 2014-01-02, 20:16

Załatwcie sobie jakieś DOA5:U i będziemy ciorać. :D Ostatnio widziałem też na PSN że ktoś tam się zmagał z Tomb Raiderem. Jako że też mam to chyba dało by się wspólnie coś tam rozegrać. Ja ten tytuł raz odpaliłem online, dostałem czekanem w głowę i podziękowałem. W sumie to nawet nie zdążyłem wyczaić o co tam tak naprawdę chodzi.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Zagramy w multi?

Post autor: hat » 2014-01-02, 21:13

Z tytułów które wymieniłeś z czystym sumieniem do coopa mogę polecić.
Dead Island - świetna siekanka, trochę monotonna na początku, ale z czasem rozwija skrzydła, zwłaszcza jak zdobędzie się potężniejsze bronie.
Resident Evil 5 - coopowe cudo, świetnie przemyślana rozgrywka dla dwóch graczy.
Kane&Lynch - trochę słabiej niż RE, ale mimo to w coopie bardzo grywalne.

Raczej nie polecam
LoTR - monotonne, nudne siekanie. Wbiegasz do lokacji, wyrzynasz wszystko co się rusza, otwierają się wrota i dalej to samo. Po dwóch godzinach ziewanie gwarantowane.
Far Cry 3 - dostępne jest tylko sześć misji w coopie. Niezbyt ciekawe, do tego ewidentnie skrojone dla czterech graczy, we dwóch straszna męka. Przeszedłem tylko dlatego że potrzebowałem do platyny.
Saints Row - w coopie zupełnie się nie sprawdza. Straszny chaos, poza strzelaniem nie ma prawie żadnej współpracy miedzy graczami.

Z tytułów których nie wymieniłeś
Borderlands 1&2 - absolutny król coopowania. Jedynkę ze wszystkimi dodatkami przeszedłem wspólnie z kumplem. Właśnie przymierzamy się do dwójeczki.
Dead Nation - mała gierka z wielkim kopem. Rozstrzeliwanie tysięcy zombiaków razem z towarzyszem, rewelacja :)
Obrazek

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: Zagramy w multi?

Post autor: mentor93 » 2014-01-02, 21:30

Wczoraj włączyłem Borderlands 2, żeby sprawdzić co-opa. Całkiem fajnie się grało, ale mechanika strzelania w tej grze do najlepszych nie należy. Możemy spotkać się w trzech (kolo ma tę grę z Plusa, tak jak ja; rozumiem, hat, że też masz tę grę, skoro o niej piszesz) i pograć, ale ostrzegam, że jeszcze się w tej grze nie wyrobiłem :)
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Zagramy w multi?

Post autor: kolo » 2014-01-02, 21:58

@Storms, wierz mi - aż mnie skręca jak widzę że grasz w Skaczące Cycki 5 Ultimate (albo i zwykłe), też bym sobie popykał, ale mój plus się skończył (teraz używamy konta kolegi) i nie bardzo mam jak się do tej gry dorwać. Inna sprawa że z jakiegoś powodu zawsze mam problemy ze skupieniem się na walce kiedy w to gram... Ciekawe dlaczego? :angel:

@mentor, miałem pisać w moim poprzednim poście że nie ogarniam strzelanek, jednak się powstrzymałem. Jak koniecznie chcecie żebym z wami pograł to mogę spróbować, ale raczej będę wam tylko zawadzał. Gram Gunserkerem (nędzna namiastka Cegły) i bardzo lubię umierać :)
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: Zagramy w multi?

Post autor: mentor93 » 2014-01-02, 23:06

Teraz na PS3 też trzeba mieć Plusa, żeby grać online?

Borderlands 2 to była tylko propozycja, bo wiem, że grę masz z Plusa :) Możemy zagrać w coś innego. Chętnie zmierzyłbym się z kimś w Dead or Alive 5, tylko muszę tę grę kupić.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Zagramy w multi?

Post autor: kolo » 2014-01-02, 23:17

Dalej online jest za darmo dla wszystkich. Po prostu miałem kiedyś plusa, dostałem na nim kilka gier, ale teraz mój abonament się skończył więc nie mogę w nie grać. Teraz używam plusa zakupionego na koncie kolegi, który wtedy nie miał abonamentu, więc nie odblokował sobie tej gry - ot cała filozofia.

Ostatecznie jeśli obiecacie że nie będziecie grali jak małe dzieci (special, special, special, win - jestem boski) to możemy sobie trochę pograć w Tekken Revolution, jest za darmo, ale ze sporymi ograniczeniami.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: Zagramy w multi?

Post autor: mentor93 » 2014-01-02, 23:26

No, mi plus też się skończył, dzisiaj. Myślałem, że mam go do 4 stycznia. Teraz przedłużę na cały rok, 200 zł za to, co daje Plus to prawie jak za darmo.

W bijatyki na poprzedniej już generacji chyba nie grałem. Może w jakieś demo gry, która mnie interesowała, ale tak to nie. Zobaczę, czy cokolwiek pozostało mi z umiejętności nabytych podczas nawalania w Tekkena na PSX-ie :) Ściągnę Tekken Revolution i napiszę do Ciebie, kolo.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

wolny
Sponsor
Sponsor
Posty: 227
Rejestracja: 2010-12-11, 22:45

Re: Zagramy w multi?

Post autor: wolny » 2014-01-03, 13:45

Storms pisze:Załatwcie sobie jakieś DOA5:U i będziemy ciorać. Ostatnio widziałem też na PSN że ktoś tam się zmagał z Tomb Raiderem. Jako że też mam to chyba dało by się wspólnie coś tam rozegrać. Ja ten tytuł raz odpaliłem online, dostałem czekanem w głowę i podziękowałem. W sumie to nawet nie zdążyłem wyczaić o co tam tak naprawdę chodzi.
To pewnie mnie widziałeś. Właśnie skończyłem Tomb Raidera, kupiłem w styczniowej promocji w PSN.
Mogę pograć online na PS3 w: Tomb Raider, Uncharted 1-3, Battlefield 3, Borderlands 1,2, Far Cry 3, Dead Island, Killzone, Resident Evil 5, GTA IV i V, Resistance 1, DOA5 i inne.

Generalnie mogę grać we wszystko oprócz strategii, rpg i japońszczyzny.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Zagramy w multi?

Post autor: hat » 2014-01-03, 20:03

Jeśli chodzi o Borderlands to niestety jestem już po słowie z moim partnerem. Nie mogę go zdradzić :D . Zresztą z doświadczenia wiem ze przejście tak długiej gry w coopie wymaga sporo dyscypliny i ciężko jest dograć się czasowo.
W bijatyki nie umiem i nie lubię grać zatem tu odpadam, a w FIfe pewnie i tak tutaj nikt nie gra :P
Obrazek

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: Zagramy w multi?

Post autor: mentor93 » 2014-01-03, 20:11

Fifa 12? Tę część mam, 13 nie kupowałem, szkoda kasy na tak niewielkie zmiany.

EDIT:
Jakby co, chętnie zagram w:
- którekolwiek Uncharted,
- którekolwiek Resistance,
- którekolwiek Killzone,
- Gran Turismo 5,
- RAGE,
- LittleBigPlanet,
- Tekken Revolution (nie jestem zbyt dobry),
- GTA Online, jeśli ktoś chce,
- GTA IV,
- Borderlands 2 (jak tylko wykupię Plusa, za parę dni).
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Zagramy w multi?

Post autor: hat » 2014-01-03, 23:04

mentor93 pisze:Fifa 12? Tę część mam, 13 nie kupowałem, szkoda kasy na tak niewielkie zmiany.
W dwunastkę to grałem w 2012 :D , teraz czternastka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Affciu
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 182
Rejestracja: 2012-05-03, 15:50

Re: Zagramy w multi?

Post autor: Affciu » 2014-01-03, 23:08

Również się wpiszę:
-Gran Turismo 5
-Uncharted 3
-RAGE
-Tekken Revolution
-BlazBlue Calamity Trigger
-LittleBig Planet
-Diablo 3
-Persona 4 Arena
-Dust 514
-Street Fighter IV (podstawka, ssę straszliwie)

nesek
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 107
Rejestracja: 2010-06-23, 19:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Zagramy w multi?

Post autor: nesek » 2014-01-03, 23:34

Ja piszę się przede wszystkim na Gran Turismo 5, w Fifę 13 mogę ewentualnie zagrać :D

Headsetu nie posiadam póki co ;)
3DS, GBA, Ps2, PsOne

ODPOWIEDZ