The last of us

ODPOWIEDZ
Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

The last of us

Post autor: Kurt » 2014-05-06, 15:59

Jak wam się podoba ta gra? Od premiery mija już prawie rok więc domniemywam, że sporo z was ukończyło już tę produkcję. Mi się gra bardzo podoba. Cały czas się coś dzieje, nie ma nudnych momentów, przedstawiona historia zapada w pamięć, postacie są doskonale zrobione, odnosi się mylne wrażenie, że relacje między nimi są prawdziwe. Ten tytuł wciąga, jest skradanka, kombinowanie, lekki dreszczowiec, a dialogi są wspaniale. Całość w pięknej grafice i niezłej ścieżce dźwiękowej.
Nie wiem jak wy, ale to dla mnie świetna gra.

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: The last of us

Post autor: Forte » 2014-05-11, 11:51

Świetny tytuł, może nie jest to 100% Survival Horror jednak prezentuje naprawdę świeże podejście do tego typu gier.
Przemieszczanie się w postapokaliptycznym świecie zniszczonym tak naprawdę przez naturę samą w sobie jest przegenialne. Lokacje i postaci zapadają w pamięć, są iście Hoolywodzkie, do tego niektóre segmenty akcji rozpieszczają gałki oczne do granic możliwości.
Jednak gra nie straszy tak bardzo. Owszem, są momenty trzymające w niepewności, nawet straszne, jak moment z windą i bojlerami w opuszczonym hotelu. Do tego dochodzą takie smaczki jak milusie głosy klikerów w oddali - wiemy, że są daleko, ale czujemy ich obecność :D

Na moje Last Of Us zasługuje na nominację do jednej z najlepszych gier dekady :)
Sega!

dan500
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 1
Rejestracja: 2014-11-01, 07:46

Re: The last of us

Post autor: dan500 » 2014-11-01, 07:48

W tym momencie są takie smaki jak przytulanki klikerów wypowiada się tam - zdajemy sobie sprawę, że są daleko, ale czujemy ich okolice na moim ostatnim z nas powinien być wybrany na jednego z najlepszych rozrywek w decad



______________
We provide E20-002 to pass certkiller gmat with online exam wikipedia itil and Cornell University you can also get best quality PMI along with selftestengine mcat for your guaranteed Intel

ODPOWIEDZ