PS3 w PL

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Mejs » 2007-11-18, 10:43

BigBoss pisze:Dziwna sprawa. Pozbawili konsole blokad regionalnych, tylko co z tego jak nie mozna sobie kupic gier z innych regionow. I po co to wszystko?
Aby dodac sobie sztuczna zalete, teraz piszac o PS3 wymienia sie takie cechy:
-14 rdzeni
-Metal Gear Solid 4
-Brak zabezpieczen regionalnych

Nie chodzi o to co jest zaleta, wazna jest ich ilosc.[/list]

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Morden » 2007-11-18, 10:47

Nie zapomnij o BluRay. Tez wymienia sie to jako zalete i kiedy pomyslec o cenach odtwarzaczy stacjonarnych, zaleta to jest. Gdy jednak patrze jak rozwija sie ta walka HD-DVD kontra BluRay, obawiam sie ze HD jest troche do przodu z uwagi na nizszy koszt produkcji.

Graczom nie robi to roznicy bo gry i tak sa kosmicznie drogie, ale ktoregos dnia moze sie okazac ze nagle przestano wydawac filmy na BluRay tak jak to mialo miejsce w przypadku UMD.

Inna sprawa ze w sklepach na polkach zdecydowanie czesciej widze BluRay niz HD-DVD wiec nie wiem o co cale to zamieszanie ze BluRay coraz mniej.
Obrazek

Awatar użytkownika
szaden
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-11-01, 15:07
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: szaden » 2007-11-18, 12:29

Morden pisze:Inna sprawa ze w sklepach na polkach zdecydowanie czesciej widze BluRay niz HD-DVD wiec nie wiem o co cale to zamieszanie ze BluRay coraz mniej.
O tak filmow na BluRay'u jest o wiele wiecej co jest troche zaskakujace z racji ich ceny :undecided: Osobiscie przymierzam sie do kupna PS3 ale dopiero po wakacjach kiedy wyjdzie wiecej dobrych gier a sprzet troche stanieje. Dla mnie niezaprzeczalnym argumentem przemawiajacym za sa gry! Tytuly wychodzace na 360 sa jak dla mnie zbyt pecetowe co nie znaczy, ze zle( w Bioshocka i Gears of War bym zagral :wink: ), ale wszystkie sa jakies zbyt do siebie podobne!

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Morden » 2007-11-18, 12:42

szaden pisze:Dla mnie niezaprzeczalnym argumentem przemawiajacym za sa gry! Tytuly wychodzace na 360 sa jak dla mnie zbyt pecetowe co nie znaczy, ze zle( w Bioshocka i Gears of War bym zagral :wink: ), ale wszystkie sa jakies zbyt do siebie podobne!
Gry? To jest twoj argument? Wymien mi obecne na rynku gry dla ktorych warto kupic platforme i nie moga to byc tytuly ktore wyszly na jakakolwiek inna platforme. I co masz? Heavenly Sword?

Tytuly wychodzace na Xbox 360 sa zbyt PCtowe? To tekt ktorym obrzucano pierwszego Xbox'a. Spojrz na to jakie tytuly ma Xbox 360. Ma wiekszosc dobrych tytulow dzielonych z PlayStation 3 plus wszystkie te, ktorych PlayStation 3 nie ma. A nie wydaje mi sie by posiadacze Xbox 360 plakali ze nie moga pograc w Motorstorm czy Genji.

Jak narazie gry sa wlasnie tym, czego PlayStation 3 brakuje. Brakuje mocnych exclusive'ow. Sega wydaje tytuly na obydwie platformy, wiec i Virtua Fighter 5 wyszedl na X360 i podrasowano go na dodatek.

Nie mysl ze ta wypowiedz to proste "Xbox 360 rules! PS3 sux!". Sam rowniez czekam na te wszystkie obiecywane ekskluzywne hity ktore zmiota konkurencje. Jak narazie ciezko je znalezc.
Obrazek

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: BigBoss » 2007-11-18, 16:01

PS3 w przyszlym roku rozwinie skrzydla. Sam chcialem kupic X360 ale problemy z tym sprzetem mnie odstraszaly. MS mial naprawic ten problem a nic z tym nie zrobil. Wole miec konsole w domu niz w serwisie, wiec wybor padl na PS3 :smile:
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: PS3 w PL

Post autor: Senshu » 2007-11-18, 16:12

No nie wiem... ponoc nowy Premium sie nie przegrzewa. Kolega wlasnie kupil i konsola jako chrzest bojowy zaliczyla ponad 12 godzinna sesje - bez przerwy...dziala bez problemu. Dodatkowo M$ daje 3 lata gwarancji, wiec ja bym tam nie narzekal...no chyba ze ktos chce grac na piratach, wtedy fakt, jak padnie to mozna dac do jakiegos watpliwego serwisu czy tam wyrzucic na smieci :D

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: BigBoss » 2007-11-18, 16:16

A ja znam osoby, ktore juz maja czwartego lub piatego Premiuma. Sa tez tacy hardcore'owcy, ktorzy maja po dwie konsole, gdy jedna jest w serwisie, to graja na tej drugiej :lol:
Czesto zdarzaja sie takie przypadki, ze konsola rysuje, wrecz niszczy plyty. Kto jak kto, ale ja nie moge przebolec jednej ryski na plycie, wiec to nie dla mnie. Poczekam na biala PS3.
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: PS3 w PL

Post autor: Senshu » 2007-11-18, 16:32

czy napewno mowisz o najnowszym premiumie ? bo nie slyszalem zabardzo zeby komus sie psul.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Morden » 2007-11-18, 16:54

Z PlayStation 2 bylo podobnie. Slaby laser, psuje sie, to, tamto, owamto. A jednak byla to najlepiej sprzedajaca sie konsola w swojej generacji. A tyle wad miala podobno. Mnie PlayStation 2 popsulo sie tylko raz. Gdy sam je upuscilem. Oddalem na gwarancji mowiac "popsula sie" i dostalem nowa. I tak wygladal moj problem z PS2.

DreamCast mial podobno wadliwe partie, to samo Xbox 360. Nigdy nic mi nie padlo. PlayStation 2 mozna powiedziec ze tez nie bo sam je rozwalilem. Jesli dbasz, nie zastawiasz otworow wentylacyjnych, nie rzucasz, nie dmuchasz fajkami w konsole, bedzie dzialac.
Obrazek

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: BigBoss » 2007-11-18, 17:25

Moja PS2 Satin Silver od 4 lat dziala bez problemu, jak nowka (nie przerobiona). Z Dreamcastem troche gorzej, raz dziala swietnie, innym razem nie za bardzo, a piraty czyta lepiej niz oryginaly, dziwna sprawa. Konczmy z tym Off-topem, to w koncu temat o PS3.

Ja chce grac w Uncharted!
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

Awatar użytkownika
szaden
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-11-01, 15:07
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: szaden » 2007-11-18, 18:24

Morden pisze:
szaden pisze:Dla mnie niezaprzeczalnym argumentem przemawiajacym za sa gry! Tytuly wychodzace na 360 sa jak dla mnie zbyt pecetowe co nie znaczy, ze zle( w Bioshocka i Gears of War bym zagral :wink: ), ale wszystkie sa jakies zbyt do siebie podobne!
Gry? To jest twoj argument? Wymien mi obecne na rynku gry dla ktorych warto kupic platforme i nie moga to byc tytuly ktore wyszly na jakakolwiek inna platforme. I co masz? Heavenly Sword?
A czy stwiedzilem, ze obecnie warto? Hmm jakos nie wspomniales o Uncharted i Ratche'cie, ale ich chyba jeszcze nie ma w sprzedazy!
Morden pisze:Tytuly wychodzace na Xbox 360 sa zbyt PCtowe? To tekt ktorym obrzucano pierwszego Xbox'a. Spojrz na to jakie tytuly ma Xbox 360. Ma wiekszosc dobrych tytulow dzielonych z PlayStation 3 plus wszystkie te, ktorych PlayStation 3 nie ma. A nie wydaje mi sie by posiadacze Xbox 360 plakali ze nie moga pograc w Motorstorm czy Genji.
Stwierdzilem, ze jak dla mnie sa zbyt pecetowe! Na 360 brakuje mi gier typu God of War. Po za tym osobiscie wole gra w japonskie pozycje ktore maja wiecej magii( mozesz nazwa mnie fetyszem jesli chcesz :sarcasm: ).
Morden pisze:Jak narazie gry sa wlasnie tym, czego PlayStation 3 brakuje. Brakuje mocnych exclusive'ow. Sega wydaje tytuly na obydwie platformy, wiec i Virtua Fighter 5 wyszedl na X360 i podrasowano go na dodatek.

Tu akurat sie zgodze.
Morden pisze:Nie mysl ze ta wypowiedz to proste "Xbox 360 rules! PS3 sux!". Sam rowniez czekam na te wszystkie obiecywane ekskluzywne hity ktore zmiota konkurencje. Jak narazie ciezko je znalezc.
Sam czekam na lepsze gry, a kiedy sie ukarza to na pewno na bede te konsole :wink:

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: PS3 w PL

Post autor: Mosquit » 2007-12-05, 16:29

Morden pisze:DreamCast mial podobno wadliwe partie, to samo Xbox 360. Nigdy nic mi nie padlo.
Z tego co pamietam to glownie japonskie egzemplarze cierpialy na te sama bolaczke co pierwsze partie... psx'a - zasilacz usytuowany w zlym miejscu -> przegrzewanie sie konsoli. Na wlasne oczka widzialem jak dwa dni po Japonskiej premierze, swiezo sprowadzony DC wyzional ducha po 1,5h gry w Sonica.. [na szczescie nie moj :)]. Potem jakos usprawnili sprzetowo DC i juz niezbyt duzo sie slyszalo o awaryjnosci tej konsolki.
Z ps2 przez te 6 lat ani razu nie mialem problemu... moze glupie szczescie po prostu. A kupowac x360 szczerze sie obawiam - 3lata gwarancji? Przypadkiem to nie jest tylko na RRoD? [pomijam juz kwestie rysowania plyt ktora mnie tym bardziej odstrasza].
</offtop> ;]
Na koniec ps3... ehhh...tyle fajnych .....zapowiedzi. I ciagle zapowiedzi... Heavenly Sword krotkie, Folklore krotkie, Assassin Creed... zbugowane, Pro Evo 2008 to tragedia... cos jeszcze ciekawego pominalem? A nie - jest jedna perelka moim zdaniem - Ratchet & Clank. Jednak w porownaniu z konkurencja to jak na razie bieda:/

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Morden » 2007-12-05, 21:18

Jak narazie bieda? Hehe. A ile juz od premiery czasu minelo? Hmm? Powinienes napisac nadal bieda i wciaz bieda. Niekonczaca sie bieda.
Obrazek

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: PS3 w PL

Post autor: Senshu » 2007-12-05, 21:58

Ja jak nigdy zaczynam watpic w PS3. Konsolki sony zawsze byly moimi faworytami, ale PS3 do tej pory jest niewypalem. Pomijam fakt, ze nie wyszlo na niego zbyt duzo konkretnych pozycji, jest jeszcze czas. Co mnie jednak frustruje bardzie to to, ze czesc gier niesamowicie przyrzyna, lub dziala zwyczajnie gorzej niz na X360 - Assassin's Creed...SKATE...cos jeszcze tam bylo. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: PS3 w PL

Post autor: Mosquit » 2007-12-06, 10:16

Morden pisze:Jak narazie bieda? Hehe. A ile juz od premiery czasu minelo? Hmm? Powinienes napisac nadal bieda i wciaz bieda. Niekonczaca sie bieda.
Jak narazie. Patrzac wstecz, mozna zobaczyc, ze X360 nie odniosl od razu tak piorunujacego sukcesu w pierwszym roku [stwierdzenie 'duzy' tez by bylo na wyrost] by dopiero rok po wyjsciu konsoli dostac jakis porzadny szpil. Teraz stuknal im drugi roczek i jak widac ida na fali. Dlatego pisze 'jak narazie' - nie jest tak dramatycznie jak to opisujesz, gdyz zaczynaja ostatnio pokazywac sie gry warte obejrzenia [dodalbym jeszcze Uncharted, UT3 oraz Guitar Hero 3, ktore na dzien dzisiejszy wiedzie/bedzie wiesc prym na spolke z wersja na x360].
Ewidentnie pomijam Nintendo w tej chwili - przepraszam ale nie dosc, ze przejadlo mi sie bieganie ciagle tymi samymi postaciami od 15 lat z jedynym upgrejdem grafiki, tak i zabawa wiilotem mnie kompletnie nie bawi. Poza tym jest garstka rzeczy, ktore nie bylyby odgrzewanym kotlecikiem i wybijaly sie z masy sredniego contentu tej konsoli.

ODPOWIEDZ