PS3 w PL

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Axi0maT » 2007-12-06, 11:42

Mosquit pisze: Jak narazie. Patrzac wstecz, mozna zobaczyc, ze X360 nie odniosl od razu tak piorunujacego sukcesu w pierwszym roku [stwierdzenie 'duzy' tez by bylo na wyrost] by dopiero rok po wyjsciu konsoli dostac jakis porzadny szpil.
Daj spokoj... chyba sam nie wierzysz w to co mowisz. Zapowiedziano mase tytulow ale nie mowi sie oficjalnie o tym ze tylko kilka z nich bedzie exclusivem na PS3. Jakby tego bylo malo developerzy raczej wycofuja sie nie tylko z exclusivow jak rowniez z wydania gry wogole na ta platforme. Najbardziej rozwalili mnie kolesie od Monster Hunter (sory nazwa firmy wyleciala mi z glowy) ktorzy byli tak mocno zwiazani z Sony - stwierdzili ze przenosza projekt z PS3 na Wii (i tam gra bedzie exclusivem). Sytuacje mozna mnozyc... Ogolnie odnosze wrazenie ze to PS3 jest jakas ikonka w ktora wierza wyznawcy kultu Sony... tylko ze klapki nie pozwalaja im zobaczyc jak bardzo przypomina to obraz nedzy i rozpaczy. Powiem tak - Ratchet faktycznie spelnia oczekiwania graczy, ale Heavently Sword... chocby byl nie wiem jak wspanialy, to jak sam napisales - jest za krotki - jak dla mnie niewart kasy jaka trzeba za niego zaplacic. Jesli mialbym na cos liczyc, to moze jeszcze Uncharted: Drake's Fortune... ale poza tym... bidaaaaaaaa... bida ze az piszczy.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Rondel Spears » 2007-12-06, 13:39

Najbardziej rozwalili mnie kolesie od Monster Hunter (sory nazwa firmy wyleciala mi z glowy) ktorzy byli tak mocno zwiazani z Sony - stwierdzili ze przenosza projekt z PS3 na Wii (i tam gra bedzie exclusivem). Sytuacje mozna mnozyc...
Capcom nie byl zwiazany z Sony :P. Wydaje gry najpierw na najbardziej dochodowa platforme, a pozniej na inne w celu dorobienia sobie :P (Monster Hunter zostal wydany rowniez na PC, w dodatku jest to aktualnie najlepsza wersja, niestety dostepna tylko w japonii :<). Zreszta, wydali juz 3 exclusivy na x360 (Dead Rising, Lost Planet, Ace Combat 6 - dwa pierwsze w zeszlym roku). A ich kolejna gra (Devil May Cry 4) zostanie wydana na x360 i ps3.

Monster Hunter sprzedaje sie dobrze tylko w japonii (na swiecie jedynka sprzedala sie bardzo slabo, nie wydali drugiej czesci poza japonia). A jak wiadomo prym wiedzie tam Wii, wiec tez na Wii wydaja kolejna czesc.
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Axi0maT » 2007-12-06, 14:13

Rondel Spears pisze: Capcom nie byl zwiazany z Sony :P.
Hmmm.. a mi sie wydawalo ze Capcom tylko wydal gre... Developerem jest z tego co pamietam jakies niewielkie (jesli mozna mowic o niewielkim przy takim projekcie :/ ) studio

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Rondel Spears » 2007-12-06, 16:50

To do Monster Huntera :
Developer: Capcom Production Studio 1
Wydawca: Capcom
Wracajac do tematu. Nie podoba mi sie to ze PS3 jest niewidoczne w Polsce (przynajmniej dla mnie, zyje w 80k miescie, i PS3 spotkac mozna tylko w Empiku, 2 sztuki, 4 gry do wyboru :/). W telewizji widzialem juz kilka reklam x360 i gier na niego, i zadnej zwiazanej z PS3. Podobnie bylo z PGA, bylo chyba z 4-6 Ps3 w dodatku w jakims malo zauwazalnym miejscu, juz Wii bylo lepiej wyeksponowane (to stanowisko z boksem i tenisem).
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
szaden
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-11-01, 15:07
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: szaden » 2007-12-06, 20:14

Rondel Spears pisze:
To do Monster Huntera :
Developer: Capcom Production Studio 1
Wydawca: Capcom
Wracajac do tematu. Nie podoba mi sie to ze PS3 jest niewidoczne w Polsce (przynajmniej dla mnie, zyje w 80k miescie, i PS3 spotkac mozna tylko w Empiku, 2 sztuki, 4 gry do wyboru :/). W telewizji widzialem juz kilka reklam x360 i gier na niego, i zadnej zwiazanej z PS3. Podobnie bylo z PGA, bylo chyba z 4-6 Ps3 w dodatku w jakims malo zauwazalnym miejscu, juz Wii bylo lepiej wyeksponowane (to stanowisko z boksem i tenisem).
PS3 jest lansowane jako sprzet dla elit- ludzi ktorzy maja juz wlasna rodzine i stac ich na LCD full HD. Konsola jest niewidoczna w Polsce bo malo kto ja ma, no i co chyba najwazniejsze dla statystycznego polskiego gracza, nie ma na nia piratow. A moze po prostu spece od marketingu Sony zapomnieli, ze istnieje taki kraj jak Polska?
PS. PS3 jest reklamowane razem z telewizorem sony full hd na discovery. To chyba o czyms swiadczy...

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Rondel Spears » 2007-12-06, 20:28

X360 na reklamach podlaczone sa bodajze do jakichs bialych samsungow, tez full hd ;P. Zreszta, kazdy current-gen w reklamach jest podlaczony do tv lcd o wysokiej przekatnej (jakos malo przekonujaca bylaby reklama ps3 podlaczonego do 32" crt ^^).
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
szaden
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-11-01, 15:07
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: szaden » 2007-12-06, 20:55

Rondel Spears pisze:X360 na reklamach podlaczone sa bodajze do jakichs bialych samsungow, tez full hd ;P. Zreszta, kazdy current-gen w reklamach jest podlaczony do tv lcd o wysokiej przekatnej (jakos malo przekonujaca bylaby reklama ps3 podlaczonego do 32" crt ^^).
To jest jasne ;) Chodzilo mi o to, ze PS3 jest w tej reklamie na discovery tak jakby dodatkiem do tego telewizora (bo to jest reklama TV a nie konsoli).

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Morden » 2007-12-06, 20:59

szaden pisze:(...) PS3 jest niewidoczne w Polsce
Nie tylko w Polsce. W Szwecji co prawda sa reklamy w TV, ale niewiele to zmienia. Wszyscy czekaja na te exclusive'y ktorych jeszcze nie ma i jakos nadal sie ich nie doczekali. Ja nie mowie ze konsola nie wyjdzie na prosta, ale troche mozna sie wkur**c jesli wydalo sie gore pieniedzy na konsole, na ktorej sa dwa porzadne tytuly za ktore warto dac pieniadze ktore za nie wolaja.

Myslalem ze na swieta cos sie pojawi ale jak narazie dupa. Swiety Mikolaj tego roku na pewno nie bedzie rozdawal PS3 bo dzieci nie beda mialy gier do odpalenia na te platforme.
PS3 jest lansowane jako sprzet dla elit- ludzi ktorzy maja juz wlasna rodzine i stac ich na LCD full HD.
Aaa ... Masz rodzine, prace, stac cie, znaczy sie ze mozna cie wydymac na gore szmalu? O tym ze istnieje Polska zaden spec od marketingu nie pamieta. Sony po prostu uwaza ze skoro PSX i PS2 im sie udaly, ludzie i tak kupia PS3 bo jak go nie kupic, skoro to Sony?
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: Axi0maT » 2007-12-07, 08:25

Rondel Spears pisze:
To do Monster Huntera :
Developer: Capcom Production Studio 1
Wydawca: Capcom
Widac najwyrazniej cos mi sie porabalo :shock: Sorry

Awatar użytkownika
szaden
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-11-01, 15:07
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: szaden » 2007-12-07, 22:31

Morden pisze:O tym ze istnieje Polska zaden spec od marketingu nie pamieta. Sony po prostu uwaza ze skoro PSX i PS2 im sie udaly, ludzie i tak kupia PS3 bo jak go nie kupic, skoro to Sony?
To prawda! Sony olewa totalnie kraje wschodnie pod wzgledem kampanii reklamowej swojej nowej konsoli. Ale nie mozesz stwierdzic, ze nie zauwaza istnienia Polski bo, gdyby tak bylo nie pojawil by sie zlokalizowany PS store a to swiadczy o tym, ze jednak cos tam o nas slyszeli. Wedlug mnie PS3 rozkreci sie porzadnie dopiero przed przyszlo rocznymi swietami :sarcasm:

ODPOWIEDZ