PS3 w PL

ODPOWIEDZ
soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: soberpl » 2007-07-08, 20:58

Z tym ostatnim zdaniem sie nie zgodze. Raczej sklanialbym sie do Wii i X360 (co moim skromnym zdaniem stanowi swietny komplet) powod? - cena. No chyba, ze Sony zaszaleje i obnizy cene swojego najmlodszego dziecka.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: froger3 » 2007-07-08, 21:05

WII w PL nie ma szans. Powod? Dystrybucja, ktora zabija marke Nintendo w PL. I niestety z tym nie mozna sie nie zgodzic;/ No i pare innych pomniejszych czynnikow: przyzwyczajenie ludzi do firmy Sony, "efekcjarskie" gry typu GoW i tak dalej.

Ale ja i tak zycze Nintendo dobrze..

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: setezer » 2007-07-08, 21:06

setezer: ja myslalam nad X kolockiem ale wlasnie ta awaryjnosc mnie martwi(no i konsola odpadla bo obecnie szukam czegos pocket:/). I najgorsze jest to ze nie sa to tzw. historie z palca. Kumpel konsole wymienial 2 razy(wszystkie achivmenty poszly sie..), a dwaj inny juz po razie.
Kobieto, kto normalny gra dla wyniku gracza? Naprawde trzeba byc mocno niedowartosciowanym by cale zycie opierac na tych punktach. Fajna sprawa, motywuje do przechodzenia gier na 100%, ale chyba kazdy gracz, stawiajacy po prostu na rozrywke, po przejsciu gry, odstawia ja na polke? Oczywiscie jezeli tytul mu sie spodoba, to przechodzi kolejny raz, nawet na 100%, ale nie - na litosc boska - kupuje rozne wersje jezykowe, by nabic Gamescore. Utrata wyniku gracza przejmowalbym sie najmniej, raczej strata czasu na serwisowanie, kasy, no i stres... Sam po przejsciu Obliviona na znak protestu wobec osob, ktore graja tylko dla punktow, skasowalem swoj profil. Teraz raczej tego nie zrobie, wklepalem kod na Live Gold.
"Na te legendarna grafike trzeba jeszcze nieco poczekac." -> W przypadku X360 i PS3 - jak najbardziej. Martwi mnie Wii, ale wiadomo ze tam sie na grafe nie stawia..
Nintendo na tym znakomicie wychodzi, a wydaje mi sie, ze nawet gry na poziomie graficznym PS, oferujace rewolucyjna rozrywke, sa swietne. Niestety na Wii rewolucji tez nie ma, ale popularnosc konsoli sprawi, ze pojawi sie coraz wiecej swietnych gier (oby).
Tak czy inaczej: wroze PS3 i X360 duza popularnosc w Pl. Niestety, mi. wlasnie za grafike...
W Polsce Wii raczej zbyt popularne sie nie stanie, przez stereotypy - Mario gra dla dzieci. PS3 jest juz calkiem popularne w kraju nad Wisla, ale do slawy Xboxa 360 naprawde jej daleko.
PS3 narazie nie ma nic moim zdaniem, bo wszystko albo wyglada srednio, albo jest tez na Xbox 360.
Teraz osoba, ktora ma 2000zl ma niezly dylemat. Zainwestowac w PS3, czy kupic Xboxa 360 z kilkoma grami? Naprawde nie wiem co bym wybral.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: froger3 » 2007-07-08, 21:14

"Kobieto, kto normalny gra dla wyniku gracza? "
Zdziwilbys sie jak wielu. I dla nich wlasnie te punkty, a nie serwisowanie, sa najwazniejsze. Ja ich rozumiem bo tez lubie takie rzeczy, ale nie opieram na nich swojej rozgrywki. Ot dodatek, ale jego utrata by bolala :angry:

A co do stereotypu N w PL to fakt. Inna sprawa ze N ma Polske w, nie ukrywajmy tego, dupie i mimo tego ze WIEDZA iz cos jest u nas nie tka nie reaguja W OGOLE.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: PS3 w PL

Post autor: Inlagd sill » 2007-07-08, 21:19

froger3 pisze:WII w PL nie ma szans. Powod? Dystrybucja, ktora zabija marke Nintendo w PL. I niestety z tym nie mozna sie nie zgodzic;/
Dla niezorientowanego na pewno tak, ale dla zainteresowanego import nie bedzie niczym trudnym, ani kosztownym.
setezer pisze:Teraz osoba, ktora ma 2000zl ma niezly dylemat. Zainwestowac w PS3, czy kupic Xboxa 360 z kilkoma grami?
Dlaczego nie ma opcji: nakupic sobie stos gier na GBA? :cry:
setezer pisze:Kobieto, kto normalny gra dla wyniku gracza? Naprawde trzeba byc mocno niedowartosciowanym by cale zycie opierac na tych punktach
O choroba, a ja ciagle szlifuje wyniki w bit Generations! :lol:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: setezer » 2007-07-08, 21:20

Zdziwilbys sie jak wielu. I dla nich wlasnie te punkty, a nie serwisowanie, sa najwazniejsze. Ja ich rozumiem bo tez lubie takie rzeczy, ale nie opieram na nich swojej rozgrywki. Ot dodatek, ale jego utrata by bolala :angry:
Troche przesadzilem, to nie sa niemoralni ludzie, ale wg mnie nieco przesadzaja, powinni odreagowac kasujac swoj wielotysieczny wynik, a nie cale noce zbierac ikonki w Crackdown czy przechodzac FarCry 6x (po 10godzin) dla 200 punktow chyba. Zalosne jest gdy ktos kupuje nawet najgorsze kwasy, tylko dla punktow, a potem jeszcze szybciej odsprzedaje. To juz jest niezdrowe (slynne granie w FIFA World Cup 2006, a potem zwykla Fife 2006, a do tego inne gry od EA, gdyz latwo sie punkty nabija). Mozecie sobie wyobrazic, ze na forach powstaja tematy "Gry z latwymi achievementami?"
A co do stereotypu N w PL to fakt. Inna sprawa ze N ma Polske w, nie ukrywajmy tego, dupie i mimo tego ze WIEDZA iz cos jest u nas nie tka nie reaguja W OGOLE.
Nawet jezeli ma w zadzie, to firmie sie to oplaca. Nie czarujmy sie, ze w Nintendo siedza pasjonaci gier, ktorzy chca graczom dostarczyc rozrywke, wszystko jest businessem - nie oplaca sie? Po co "Polaczkom" dawac polonizacje, skoro nam sie to nie zwroci (i niestety tak by bylo, wydaje mi sie, ze w Polsce Wii sprzedaje sie tragicznie, ale mozliwe, ze sie myle).
Dlaczego nie ma opcji: nakupic sobie stos gier na GBA? :cry:
Na GBA gry sa brzydkie, do tego jakies popierdolki dla dzieci. (tok rozumowania osob "moje hd na ps3 jest mojsze")
O choroba, a ja ciagle szlifuje wyniki w bit Generations! :lol:
Ty w te gre grasz, gdyz lubisz, poza tym Twoj wynik nie jest eksponowany w dynamicznej sygnaturce. Nie meczysz gry, ktora nienawidzisz.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: PS3 w PL

Post autor: froger3 » 2007-07-08, 21:29

setezer: widzisz Sony i M jakos sie to oplacalo. Zainwestowali, ale przynioslo oczekiwania. A N zamiast zaatakowac rynek w PL kiedy okazja byla swietna(polowa lat 90) olali sprawe. I teraz slowo konsola to synonim plejki czy xklocka:)

Co do achivmentow: ich zycie - ich sprawa. Ja obecnie gralam tylko dlatego ze bylam chora - potem widze tylko granie po nocach bo w weekendy albo znajomi albo wyjazdy.

Inlagd sill : nie kazdy ma dostep do netu(wierz lub nie) i nie kazdy jest uswiadomiony w kwestii importu. JA WIEM ze to nie musi byc drogie, trudne itp. Ale masa ludzi tego nie wie.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: PS3 w PL

Post autor: Inlagd sill » 2007-07-08, 21:33

froger3 pisze:Inlagd sill : nie kazdy ma dostep do netu(wierz lub nie) i nie kazdy jest uswiadomiony w kwestii importu. JA WIEM ze to nie musi byc drogie, trudne itp. Ale masa ludzi tego nie wie.
OK i dlatego napisalem "dla zainteresowanego". Pewnie, ze ktos niezainteresowany nie podejmie zadnych krokow i nie ma w tym nic dziwnego. Mowiac inaczej: jak ktos chce, to moze.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Meanthord
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 153
Rejestracja: 2007-08-20, 21:13

Re: PS3 w PL

Post autor: Meanthord » 2007-09-05, 20:25

Mialem PS3 jakis miesiac, obskoczylem w tym czasie cale kilka sztuk gier wartych zagrania, po miesiacu czym predzej sprzedalem. Totalne dno jak dla mnie - oczywiscie na chwile obecna, pozniej moze byc inaczej. W kazdym badz razie z ulga po raz trzeci w swojej "karierze" ;) nabylem PS2, a nadwyzke kasy przeznaczylem na... mniejsza z tym :). PS3 zawiodl mnie na calej linii. Ja wiem, z PS2 tez na poczatku bylo tak samo, ale przynajmniej krotko po premierze wyszedl Tekken Tag, ktory doszczetnie zniszczyl i pozamiatal cala arene bijatyk, przynajmniej byla jakas zajawka. A z PS3 co? Zadnych killerow... :/ Na razie.

gomez_pl
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 3
Rejestracja: 2007-08-23, 09:55

Re: PS3 w PL

Post autor: gomez_pl » 2007-09-05, 20:38

Tekken Tag nie byl wtedy najlepsza bijatyka byl przeciez Soul Calibur i Dead or Alive 2, do tego ostatniego nie mam pewnosci czy byl przed Tekkenem.

Awatar użytkownika
Meanthord
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 153
Rejestracja: 2007-08-20, 21:13

Re: PS3 w PL

Post autor: Meanthord » 2007-09-05, 21:10

Dla mnie Tag, mimo wszystko, przejechal niczym walcem i zmiazdzyl wszystko :). Soul Calibur - zgoda, byl szokiem, jego pierwsze ujrzenie na DC wiele lat temu bylo mistycznym objawieniem ;). Potem jednak zobaczylem TTT w akcji i zapomnialem o SC :P. Dead or Alive nie jest dla mnie pelnokrwista bijatyka, a party game :).

DARO
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 5
Rejestracja: 2007-09-06, 09:04

Re: PS3 w PL

Post autor: DARO » 2007-09-06, 09:25

Mnie TAG odepchnal swoim poteznym speedem...
Ludzie , ja rozumiem ze to 50 klatek - ale w wykonaniu TTT wygladalo jak 25.
Jak zobaczylem swego czasu to co dzieje sie w SC czy DOA wywolalo u mnie lekkie lzy.
Tekken od tamtej pory w moich oczach traci z czesci na czesc, mimo iz uwielbialem ta gre na PSX.

Awatar użytkownika
Meanthord
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 153
Rejestracja: 2007-08-20, 21:13

Re: PS3 w PL

Post autor: Meanthord » 2007-09-06, 10:25

W Taga (podobnie jak w TK3) nigdy nie gralo sie w PAL-u, szkoda czasu.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: PS3 w PL

Post autor: Senshu » 2007-09-06, 11:55

Totalne dno jak dla mnie - oczywiscie na chwile obecna, pozniej moze byc inaczej. W kazdym badz razie z ulga po raz trzeci w swojej "karierze" ;) nabylem PS2, a nadwyzke kasy przeznaczylem na... mniejsza z tym :) . PS3 zawiodl mnie na calej linii. Ja wiem, z PS2 tez na poczatku bylo tak samo, ale przynajmniej krotko po premierze wyszedl Tekken Tag, ktory doszczetnie zniszczyl i pozamiatal cala arene bijatyk, przynajmniej byla jakas zajawka. A z PS3 co? Zadnych killerow...
Stary, rozwaliles mnie, nie moge sie doszukac logiki w tym co zrobiles, lub najzwyczajniej w swiecie klamiesz.....

Kupiles PS3, pograles miesiac i stwierdziles ze nie ma w co grac i sie zawiodles ? jak niedawno byla premiera i jeszcze killery nie zdazyly powychodzic ... to raz, dwa - nie wiesz, ze jest Tekken Dark Resurrection na PS3 ? zawodowcy ktorzy nabyli PS3 juz tylko w to graja i lwia czesc specjalnie dla DR wlasciwie kupila PS3, malo ?

Nie pytam ile straciles na calym przedsiewzieciu...

Awatar użytkownika
Meanthord
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 153
Rejestracja: 2007-08-20, 21:13

Re: PS3 w PL

Post autor: Meanthord » 2007-09-06, 12:59

PS3 kupilem za 1300 (wersja NTSC USA), sprzedalem za 1600 zl, wiec nic nie stracilem :). I tak, zawiodlem sie na konsoli... zgoda, killery nie zdazyly sie jeszcze ukazac (na iXa tez jeszcze nie :P), ale ja konsoli nie kupuje "na zapas", tylko "na juz" :). Moze za rok, dwa kupie znowu, na razie porazka. Od braku DR-a nie umre :). Za soba mam czasy kupowania konsoli dla jednej gry.

ODPOWIEDZ