Xbox warto ?

ODPOWIEDZ
Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Xbox warto ?

Post autor: Kurt » 2008-12-07, 10:16

Pół roku temu, kiedy lato dopiero się zaczynało, było gorąco ... napisałem temat odnośnie
wyboru między ps2 a xbox. Wybrałem tą 1 konsolę i jestem zadowolony z niej bardzo.
Jednak ukończyłem większość killerów na czarule. Teraz zostały mi gry dobre i nieco słabsze od tych najlepszych. A xbox ponownie mnie zaczął korcić. Przede wszystkim jego możliwości jako odtwarzacz multimedialny, to jest główny argument do jego zakupienia.
Ale grając na Ps2 w DOA2 tytuł ten mnie wciągnął. Najlepsza bijatyka, Tekken,SC jest o wiele słabszy. Przeszedłem praktycznie całą, odblokowałem już wszystko ... Na xbox
są 3 części tej gry, z którą na pewno bawiłbym się dość długi czas bardzo dobrze.
Dodajmy jeszcze części Halo, Doom3, Far Cry i Gta SA z najlepszą grafiką.
Tylko pytanie, czy warto dla 10 gier specjalnie kupić xboxa ? Bo w sumie pogra się i potem
konsola będzie stała. Ale z drugiej strony, z serią Doa na pewno spędze długi czas, z Halo również, Doom3 i Far Cry zapewnią bdb nastroje, a Gta wystarczy na pare dni.

A jak Wy myślicie, warto ?

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Xbox warto ?

Post autor: Spyro1993 » 2008-12-07, 10:23

Moim skromnym zdaniem warto zakupić sprzęt dla tych 10 gier, a gdy już je przejdziesz to możesz kolejne sprowadzać lub oglądać filmy, etc.
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Xbox warto ?

Post autor: Axi0maT » 2008-12-07, 12:15

Mysle ze moglbys jeszcze zerknac na pare innych gierek. Fable, to mnostwo godzin grania i jak dla mnie to najlepsza gra na xboxa. Podoba mi sie rowniez Thief: Deadly Shadows mimo ze nie zebral jakichs rewelacyjnych ocen. Sa tez Ninja Gaiden, Morrowind, Oddworld, Conker Live & Reloaded... pare gier zasluguje na uwage choc mnie klocek akurat nie kreci za bardzo.
Kurt pisze:Najlepsza bijatyka, Tekken,SC jest o wiele słabszy
Wow... Jak dla mnie Soul Calibur 2 bije na glowe wszystkie Tekkeny razem wziete... ale to tylko kwestia gustu :)

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Xbox warto ?

Post autor: Senshu » 2008-12-07, 12:15

Warto dla samej emulacji starszych maszyn :roll:

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Xbox warto ?

Post autor: Kurt » 2008-12-07, 12:56

Jeżeli kupie xboxa to na pewno będe miał wiele udanych godzin, będe się dobrze bawił,
przez jakiś czas zabawa będzie na naprawde doskonalym poziomie, ale jak juz przejde
te pare gier, to wtedy bedzie juz malo ciekawie. Podsumowujac, jezeli kupie xboxa
spedze wiele godzin przed telewizorem i bede sie swietnie bawil, aczkolwiek po jakims czasie z zabawy zostanie wspomnienie. Wiec warto ?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Xbox warto ?

Post autor: Axi0maT » 2008-12-07, 14:46

Kurt pisze:jezeli kupie xboxa
spedze wiele godzin przed telewizorem i bede sie swietnie bawil, aczkolwiek po jakims czasie z zabawy zostanie wspomnienie. Wiec warto ?
Z kazda konsola tak jest, bo w koncu liczba tych najlepszych tytulow jest ograniczona. Skala tego zjawiska w przypadku tej generacji konsol (DreamCast, Ps2, GameCube, Xbox) jest bardzo wyrownana. Praktycznie na kazdej z tych konsol znajdziesz ok 20 gier w ktore TRZEBA zagrac. Reszta jest dobra, ale lekko odstaje od tych topowych pozycji. Dlatego pytanie "czy warto" jest raczej nie trafione. Kazda z tych konsol warto kupic.

Awatar użytkownika
Obsidian
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 35
Rejestracja: 2008-07-01, 11:06

Re: Xbox warto ?

Post autor: Obsidian » 2008-12-07, 14:48

Warto!

Xbox to najlepszy odtwarzacz DVD, ma świetne gry, mnóstwo scenowych programów,emulatorów.
IMO Xbox > PS2 (PS2 mam od kilku lat Xboxa od kilku miesięcy) :wink:
It's thinking Obrazek

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Xbox warto ?

Post autor: Kurt » 2009-01-16, 15:34

A gry DOA 3, Ultimane Beach Extreme grał ktoś w nie ? Są dobre ? DOA 2 podobało
mi się. Czy nowsze siostry są lepsze ?

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Xbox warto ?

Post autor: Ukukuki » 2009-01-17, 21:05

Grałem tylko w DOA3, polecam :smile: .
Famicom!

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Xbox warto ?

Post autor: ramzes64 » 2009-01-18, 01:00

ja grałem tylko w Burnout 3: Takedown - BARDZO POLECAM!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Xbox warto ?

Post autor: Kurt » 2009-06-24, 13:43

I tak stałem się posiadaczem xboxa. Mam nadzieję, że to będzie dobry zakup, chociaż przypominają mi się słowa Rabisina "hit ale co dalej", które do tego sprzętu pasują jak ulał. Mam co prawda pare dobrych gier do przejscia, jednak co pozniej, kiedy je juz przejde ... Far Cry, Doom, Gta SA, Conker, Doa, Halo, Ninja Garden. Te gry z cala pewnoscia mnie wciagna na jakis czas, ale gdy wszystkie te tytuly przejde badz
najzwyczajniej mi sie znudza, to w co pozniej bede gral ? W kazdym razie playstation 2 sprzedalem. Gdy w zeszlym roku ja kupilem mialabyc filarem spedzania czasu w domu - w sensie, gdy mam byc juz w domu, bede preferowac tę konsolę. Ps2 sprawdzilo sie doskonale, jednak po uplywie 6 miesiecy, powoli zaczelo mnie nudzic.
Az w maju bylo juz wszystko niemal przesadzone... konsolka co prawda dostarczyla mi mnostwo rozrywki, ale wszystko ma swoj kres. Mam nadzieje, ze transakcja xboxa
okaze sie prawdziwym hitem, a nie niewypalem jakiego doswiadczyl moj kolega, ktory kupil ps3 i stwierdzil ze nie ma w co grac, bo za te cene moze kupic xboxa360 badz Wii, na ktorych jest znacznie wiecej (tanszych) gier. Podsumowujac, kupilem xboxa i mam nadzieje, ze bedzie mi sie na nim dobrze gralo, a tytuly w ktore przyjdzie mi grac dostarcza mi wielu pozytywnych wrazen. Pamietam jak przed rokiem sprzedalem gamecube i walczylem ze soba w kwesti wyboru ps2 czy xbox. Wybralem tego pierwszego, nie zaluje swojej decyzji, bo naprawde ps2 przez ten rok zapewnilo mi duzo, duzo doskonalej zabawy. Uwazam, ze zakup xboxa to inwestycja, to nie bedzie zastepca ps2, lecz godny nastepca tej konsoli :)

Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

Re: Xbox warto ?

Post autor: Rabisin » 2009-07-05, 10:31

Jesteś jedną z nielicznych mądrych osób, którą darze większą sympatią na tym forum.
Dlatego specjalnie dla Ciebie już wkrótce na moim blogu opisze "klocka". Los chciał, że ja przez przypadek (chociaż w takowe nie wierze, gdyż nic nie dzieje się bez powodu, wszystkiemu towarzyszy akcja - reakcja) dostałem xboxa i jestem z niego zadowolony.

ODPOWIEDZ