DOA bijatyka inna od wszystkich

ODPOWIEDZ
Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

DOA bijatyka inna od wszystkich

Post autor: Rabisin » 2009-10-03, 16:11

Gdyby zapytał mnie ktoś co sądzę o serii DOA bez chwili zawahania odparłbym iż jest to gra
rażąca wizualnie zwłaszcza męskie grono. Bo jak inaczej określić fakt, gdzie ponętne, długonogie, cycate i skąpo ubrane panie okładają się pięściami i kopniakami po całym układzie powłokowym. Pomijając już te erotyczne kwestie, trzeba przyznać, że zarówno graficznie jak i wizualnie gra trzyma poziom, mimo iz premiera najnowszego z serii DOA 4 miała miejsce parę lat temu. Jeżeli jednak skupić się na grywalności, to jest to bez wątpienia najmocniejsza strona tych gier. Kolekcjonowanie strojów, doskonalenie sztuk walki i zbieranie różnych przedmiotów w survivalu za pośrednictwem ładnych zawodniczek daje wiele frajdy. Jeśli chodzi o moją opinię co do samych walk, to zmuszony jestem ważyć słowa dość starannie, by nie strzelić jakiejś gafy. Chodzi o to, że DOA to bijatyka wyjęta spod wszelkich reguł. Siedzący gracze w tej grze od lat wiedzą, że w tej serii idzie wygrać przegrany pojedynek i zawalić walkę, w której już na zdrowy rozum nic zepsuć się nie da.
By nie być gołosłownym, odniosę się tylko do rozegranych wczoraj pojedynków z kolegą. Wygrałem pierwszą partię, w drugiej zaś odsłonie miałem maksymalny poziom zdrowia, przy minimalnym kolegi, a i tak seta przegrałem. Grając z komputerem gromię go niemiłosiernie, a na końcu i tak on wygrywa dzięki niesamowitej serii kombosów. Bijatyki to gatunek gier, w którym trudno o niespodzianki, ale DOA ma najwięcej zwrotów akcji, jest to bowiem zupełnie inna planeta - tu wszystko jest możliwe. Bo jak wytłumaczyć beznadziejną grę mojej kuzynki w spotkaniach z komputerem, a później cudowną metamorfozę w meczu ze mną. Jak logicznie wyjaśnić, że ja (z mega gwiazdorskimi kombosami) najtrudniejszych przeciwników roznosiłem w proch, wygrywałem bowiem ze wszystkimi bez zadrapania, a pod koniec musiałem uznać wyższość osobnika, którego kolokwialnie można nazwać cieniasem.
Ta gra jest tak nieprzewidywalna, że nie ma i nie będzie mądrego, który wytłumaczy, jak to wszystko się stało.


Ps. Na moim blogu znajdziecie pełną recenzję DOA Ultimate 2 i Beach Volleyball.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: DOA bijatyka inna od wszystkich

Post autor: hat » 2009-10-03, 18:28

Rabisin pisze: po całym układzie powłokowym.
WTF ?
Po jakiemu to jest ? :twisted:
Obrazek

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: DOA bijatyka inna od wszystkich

Post autor: kon » 2009-10-03, 19:25

Jak logicznie wyjaśnić, że ja (z mega gwiazdorskimi kombosami) najtrudniejszych przeciwników roznosiłem w proch, wygrywałem bowiem ze wszystkimi bez zadrapania, a pod koniec musiałem uznać wyższość osobnika, którego kolokwialnie można nazwać cieniasem.

<cenzura>

EDIT MODERATOR: Nie obrazamy innych na forum. Byly juz upomnienia slowne za lamanie regulaminu. Tym razem poszlo o punkt pierwszy i konczy sie to kolejnym ostrzezeniem. Przypominam linka:
Regulamin forum
Proponuje wazyc slowa kolejnym razem bo szkoda byloby pozbyc sie konia z naszej ekipy :(
Ostatnio zmieniony 2009-10-03, 22:00 przez kon, łącznie zmieniany 2 razy.

Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

Re: DOA bijatyka inna od wszystkich

Post autor: Rabisin » 2009-10-07, 18:17

hattori Ty jako osoba inteligentna powinieneś wiedzieć, że układ powłokowy to skóra. A pewnie wiesz również, że skórę histologicznie dzielimy na naskórek, warstwę podskórną i skórę właściwą. Wiesz pewnie też, że jakiekolwiek zadrapanie czy przerwanie ciągłości skóry prowadzi do infekcji.

Kon cienias jestem powiadasz ? :) A wiesz czym różni się szczepionka od surowicy ? :)

Ja napisałem tylko moją opinię o serii, może się ona podobać, lub nie, ale wszelkie objawy agresji nie są mile widziane. Pozdrawiam Was Gentlemeni.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: DOA bijatyka inna od wszystkich

Post autor: Ukukuki » 2009-10-07, 22:00

Rabisin pisz tak jak bys rozmawial z kolega nie uzywaj na sile dziwnych okreslen. Zle sie czyta takie uklady powlokowe xd. Sam powiedz jak to wyglada.
Famicom!

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: DOA bijatyka inna od wszystkich

Post autor: kon » 2009-10-08, 03:26

tak, wiem, dostales sie na medycyne (watpliwe, jezeli tak to chcialbym teraz zanucic requiem z dedykacja dla systemu edukacji) czy jakis inny szit chyba i miales wlasnie pierwszy wyklad. czekam z niecierpliwoscia az bedziesz musial oddac jakis esej.

a tak poza tym, twoja opinia jest gowno warta, usuwajac doa z kazdego zdania i zastepujac je skrotami sc, sf, t, ttt, vf, br, bat, wg, rs, mvsc, msh, kof, cvss, ff, ki, ss , ssb, bpof, se, gg dostajemy te same zdania pozbawione konkretow, ale takze "sensowny" opis kazdej z tych bijatyk. (oprocz tego ze w doa rozwala cie byle leszcz, nie wiem jak to jest w innych bijatykach).

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: DOA bijatyka inna od wszystkich

Post autor: hat » 2009-10-08, 13:10

Rabisin pisze:hattori Ty jako osoba inteligena

Lubię tego gościa :grin:
A tak poważnie to Ukukuki ma sto procent racji, czyta się to dziwnie i takie medyczne określenie gryzie się lekkim tekstem jakim powinna być recenzja. Napisz że walą się po mordach będzie bardziej swojsko :smile:
Obrazek

ODPOWIEDZ