Ma ktoś x360?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Axi0maT » 2009-04-03, 22:54

ramzes64 pisze:Gears of War - to gra zdecydowanie nie dla mnie ... chciałem być mężczyzna i odpaliłem od razu na poziomie trudności hardkor
To po cholere sie katujesz? Masz czerpac przyjemnosc, a nie rzucac padem o sciane. Jak dla mnie Gears of War to jedna z nielicznych gier dla ktorych warto kupic xbox360.. az dziwne ze sie na niej zawiodles. Biorac jednak pod uwage to jakie gry lubisz to pewnie przejdziesz nowego Banjo i pchniesz kloca :P
ramzes64 pisze:przecież to wygląda jak całe to PUDŁO od PC
Bo to jest PC... Wszystko leci i tak na DirectX jak na PieCyku :D
ramzes64 pisze:nie ma to jak nowe technologie w Wii (ta konsola jednak jest dużo bardziej zaawansowana, zminiaturyzowana i ma w sobie TO COŚ co pozwala cieszyć sie grą)
Odnosze wrazenie jakby fanboj Nintendo kupil klocka tylko po to zeby go osmarowac jaki to on jest fuj :sarcasm:
ramzes64 pisze:mam karte pamieci (256MB) - muszę ją mieć włożoną do konsoli? :shock: - czy może ma to jakąś wbudowaną pamięć? (bo dużo bardziej zaawansowana konsola jaką jest Wii ma aż 500MB wbudowane) ... hmm?
To jest karta pamieci. Wbudowanej pamieci nie ma z tego co kojarze, chyba ze twardy dysk, ale kupiles wersje bez niego wiec nie narzekaj. Bardziej zaawansowana konsola Wii nie posiada dolaczonej karty pamieci w zestawie.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Senshu » 2009-04-03, 23:21

spokojnie panowie, ramzes64 w tamtym poscie tylko udawal ze jest gupi

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-03, 23:22

Wii nie musi miec karty pamięci, ani dysku - bo ma te soje 500MB i to w zupelnosci wystarcza

a tu bez dysku musze wsadzac memorke (phiii - przeciez to bylo w poprzedniej generacji) ;D ... jak sie nie ma dysku iles tam giga, to powinni wbudowac przynajmniej te 250mb w konsole (tak jak w Wii jest 500mb) - myslalem ze ten X360 taki nowoczesny, a jednak zacofany.

Gears of War - NO WŁAŚNIE - PO CO SIE KATUJE NA HARDKOR? już tego nie robie - gram na Casual i jest zajebiscie, musialem to pierwsze wrazenie z tego poziomu trudnosci wyrzucic z siebie. Gra jest fajna, ciekawa - podoba mi sie... mam nadzieje ja przejsc

co do wielkosci konsoli - to bede musial ja polozyc na plasko, albo znalezc jej gdzies miejsce na podlodze w pionie (jak przystało na komputer stacjonarny - na ziemi jego miejsce)

moze ta konsola nie jest az tak zla - ale na poczatek zle dobralem gre do swoich upodobań, a jesli nie gre - to przynajmniej poziom trudnosci na nowym sprzecie (a przeciez trzeba sie z nim obyc)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-03, 23:23

Senshu pisze:spokojnie panowie, ramzes64 w tamtym poscie tylko udawal ze jest gupi
o czym ty mowisz :angry: ?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Senshu » 2009-04-03, 23:27

bronie cie oczywiscie bo juz po tobie jechali niezle, przeciez wiem ze tamten post to propaganda

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-03, 23:31

ja sie po prostu zastanawiam - co ludzie widza w tym X360 ... musze do tego dojrzec, miec czas, oswoić sie z tym

DOBRA, a powie mi ktoś coś na temat tego badziewnego zasilacza z "lampka nocną"? swieci jak cholera - wylaczacie konsole od pradu, albo wlacznik na listwie? ... jesli wylacze, to w konsoli zresetuje sie zegar i data?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Ukukuki » 2009-04-04, 00:09

Tak, co śmieszniejsze ten zasilacz ma wentylatorek w środku. Przynajmniej mi się tak wydaje, bo coś lekko wieje :P . Każdy kolor oznacza inny stan urządzenia.

Jak ty powtarzasz na środkowym poziomie trudności dany fragment w tutorialu, to raczej daruj sobie dalszą gre na tym poziomie :P .

Gears of War jest już dosyć starą grą, nie robi takiego wrażenie jak na poczatku. Ale mimo wszystko dalej daje rade.

Szczerze mi wielkośc klocka kompletnie nie przeszkadza, pewnie gdyby zasilacz był w środku to PS3 swoimi rozmiarami by się schowało :wink: .
ramzes64 pisze:* nie ma to jak nowe technologie w Wii (ta konsola jednak jest dużo bardziej zaawansowana, zminiaturyzowana i ma w sobie TO COŚ co pozwala cieszyć sie grą)
Trudno ,żeby coś o mocy zbliżonej do pierwszego Xboxa było kobyłą jak PS3 czy X360. Same radiatory zajmują pokaźną ilość miejsca. Wybacz ale TO COŚ to dla każdego coś innego :wink: .
ramzes64 pisze:w padzie od spodu niepodoba mi sie miejsce na paluszki / wyglada tak jakby cos nagle wystawalo na srodku - nieestetycznie to wygląda.
Jak ci to naprawde przeszkadza możesz kupić pada na kabelku. Kabel jakieś 2 m.

Z gier arcade polecam UNO w multi, z konsolą to porażka. Boom Boom Rocket też kiedyś było dosyć popularne.
ramzes64 pisze:PO CO SIE KATUJE NA HARDKOR? już tego nie robie - gram na Casual i jest zajebiscie
Dla niektórych casual to załatwo, co za przyjemność kiedy idzie się przed siebie jak przez masło. Równie fajne jak granie na kodach.
ramzes64 pisze:Wii nie musi miec karty pamięci, ani dysku - bo ma te soje 500MB i to w zupelnosci wystarcza
Wiesz co to jest karta pamięci i do czego służy. Wybacz ale kupiłeś najtańszą wersje, mogłeś celować wyżej to byś miał dysk 60GB i miejsca na dema, gry i co tam jeszcze chcesz.
ramzes64 pisze:ja sie po prostu zastanawiam - co ludzie widza w tym X360 ... musze do tego dojrzec, miec czas, oswoić sie z tym
Widzisz niektórzy zastanawiają co ludzie widzą w Wii. Nie mówie tu o bibliotece gier tylko o tej "zawansowanej technologii" wciskanej za taką kase. Ale się sprzedaje to po co odcinać dochody.


Wytykasz jakieś pierdoły, nieznaczące wady a nic nie wspomniałeś ,że chodzi jak odkurzacz.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Axi0maT » 2009-04-04, 00:32

ramzes64 pisze:Wii nie musi miec karty pamięci, ani dysku - bo ma te soje 500MB i to w zupelnosci wystarcza

a tu bez dysku musze wsadzac memorke (phiii - przeciez to bylo w poprzedniej generacji) ;D ... jak sie nie ma dysku iles tam giga, to powinni wbudowac przynajmniej te 250mb w konsole (tak jak w Wii jest 500mb) - myslalem ze ten X360 taki nowoczesny, a jednak zacofany.
Stary. Klocek ma standardowo twardy dysk na wyposazeniu. To ze kupiles taka obcieta na maksa wersje to tylko twoja wina. Za to ze Microsoft dodal opcjonalne zapisywanie savow na karte pamieci naleza im sie brawa, bo mogli olac takich szarych userow jak ty i wypuscic wersje tylko z twardzielem... no ale wtedy bylby placz w druga strone - ze narzucaja posiadanie twardego dysku, a Wii radzi sobie wysmienicie bez niego. Ja osobiscie uwazam wbudowana pamiec w Wii za porazke - zapelnia sie w blyskawicznym tempie i tak naprawde same z nia tylko klopoty.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-04, 08:36

no wlasnie - mam starego XBoxa i w nim jest pamiec wbudowana (dysk), tu tez powinna byc najmniejsza wersja z jakims MICRO dyskiem (np wielkosci tej memorki, nie trzeba by jej wkladac, a by bylaa jakas pamiec ... ja nie musze tu nie musze plakac tylko dlatego ze kupilem najslabsza wersje ... to wina microsoftu ze zamiast zrobic jeden model konsoli (praktycznie tak jak robią/robili zawsze wszyscy - wypuszcza ich nagle 20 (jak komputery), albo jak np Samsung wypuszcza wiele modeli telewizorow. To wina tylko i wylacznie microsoftu, a ta memorke, mogli juz standardowo wcisnac w obudowe i bylo by dobrze, a tak - taki fanboy konkurencji, ktory zdecydowal sie jednak na zakup tego - co wszyscy w polsce uwazaja za konsole - okazuje sie miec w moich oczach wady (a podobno mialo byc tak zaawansowane technologicznie ... no chyba ze cala ta technologia poszla tylko w obraz HD - a wiec dla mnie duzo krzyku, a cala para i tak poszla w gwizdek).

nie mowie ze X360 jest MEGA zły - ma po prostu wady (w moich oczętach)

Co do Wii - to osoby ktore maja poinstalowane Chomebrew hanel, testuja gry na piratach, by kupic oryginal, ktore wgrywaja sobie pelno tych kanalow z chombrew - no to mozliwe ze i pamiec im sie szybko zapelnia (mozna jeszcze karte SD od niedawna uzywac "jako dysku dodatkowego" - najnowszy firmware 4,0.

pewnie wszyscy zapalency Virtual Console / WiiWare - ktorzy maja duzo kasy by kupowac / albo sciagac gry za darmoszke kombinując - tez szybko odejmują sobie ilość wolnych bloczków pamięci

ale ktos kto uzywa Wii powiedzmy na to ze z przeznaczeniem widzianym przez producnta - to nie ma az tak zle. Gram w gre - jak przejede to w nastepną ... jakbym odpalal naraz wszystkie gry, w kazda pogral chwilke - to wtedy bym robil save z kazdej gry, ale zadnej bym nie przeszedl ... wtedy pewnie mialbym zawalona pamięć
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Spyro1993 » 2009-04-04, 09:58

ramzes64 pisze:to wina microsoftu ze zamiast zrobic jeden model konsoli (praktycznie tak jak robią/robili zawsze wszyscy - wypuszcza ich nagle 20 (jak komputery)
Microsoft wprowadził 3 modele X360: Arcade (bez dysku), Premium (dysk 60GB, wcześniej 20GB) i Elite (120GB). Nie każdy wymaga dysku od konsoli, więc od tego jest Arcade. Dla chcących coś więcej (dema, filmy, etc.) to dla nich jest właśnie wersja z dyskiem. :wink:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Blackie » 2009-04-04, 10:12

To jest troche dziwne, zeby porownywac tak bezposrednio Wii i Xboxa0/PS3, choc Twoje porownania sa czesto fanbojskie i troche smieszne, Ramzes. Moze zacznijmy od dysku. Cieszysz sie, ze Wii ma 500mb pamieci. Super, akurat na save i kilka gier z VC. Ale czy robisz cos wiecej z ta konsola (nie mowie o homebrew)? Cos po podlaczeniu do internetu? W x0 MB (a co za ty idzie - dysk) ma znacznie wieksze znaczenie. Zaczne chyba od najwazniejszego - instalacja gier nan. Nawet sobie nie wyobrazasz jaka to ulga dla plyty i napedu, jezeli nie musi doczytywac nic w trakcie gry. Nie wspominajac u uszach. Idac dalej - zaczynasz swoja pierwsza gre na x0 Gears of War i tu ok, bo to naprawde dobra gra, ale od razu na hardcore? I denerwujesz sie, ze nie mozesz przejsc levelu, po czym rzucasz pare epitetow w strone tej pozycji? Chlopaku, wez przejdz sobie gre na normalnym poziomie trudnosci a ew. pozniej zacznij wyzsze. Poza tym jak to okreslil moj kumel (hi xxxx) - wlaczyles konsole, zrobil sie loading i w tym czasie szybko podbiegles do kompa i napisales posta, patrzac co chwila za plecy na ekran tv. A i porownanie techniczne Wii i x0 tez troche nie na miejscu. GameCube+ porownywalny do PS3/X0? I na koniec - zanim cos napiszesz odczekaj 5 minut, policz do 10 napisz "na brudno" to, co chcesz napisac, przeczytaj i zastanow sie czy warte publikacji.
He only went so far as the subconscious.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-04, 10:13

ja nie wymagam wiele - tylko do grania - ale po co mam wkladac memorke? (W Wii tego robic nie musze) ... przez tą wystającą memorke tek Klocek wyglada tak jakos nie ten teges - zaburzony jest jego oplywowy ksztalt :wink:
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Blackie » 2009-04-04, 10:25

...
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: mog123 » 2009-04-04, 10:34

ramzes, chyba nikt Ci tego nie powiedział, ale masz czarny pas w niszczeniu systemu i oraniu psychiki normalnym ludziom, prosze Cie. Naprawde, zastanow sie co piszesz :D

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-04, 11:40

do czarnego - jeszcze mi brakuje, ale zbliżam się do osiągnięcia Maximum i tak - niszczenie systemu i oranie psychiki normalnym ludziom - to moje najlepsze zajęcie. Nie rozumiem tej fascynacji X360 ... na pierwszy rzut oka - ta konsola nie jest tak powalająca jak

N64, GC, Wii ... w sumie jak sie zastanowić to tylko konsole Nintendo dają mi przyjemność z grania, posiadania ich we własnym zbiorze.

dwa XBox i X360 - to chęć poznania WROGA! - jak juz pisalem - odskocznia od tej mydlanej otoczki Nintendo. Pogram w kilka dobrych gier, ale zachwycac sie ta konsolą nie bede, ewentualnie grami na nie zrobionymi... bo te konsole, jako sprzet do grania maja masakryczne wykonanie, ktore do mnie nie trafia.

jak sobie tak pociagne palcem po obudowie X360 to w miejsach gdzie jest laczony mozna sie pocharatać - tak jakoś nierówno to wszystko jest mocowane (szczególnie przy tej klapce na dysk) - ale to pewnie tez moja wina, bo kupiłem najuboższą z wersji tego "cuda".
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ