Ma ktoś x360?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Storms » 2009-04-01, 08:21

ramzes64 pisze: jeszcze Turok chodzil mi po glowie (ale to glownie przez sentymencik do dwoch czesci z N64, a i tez nie moge tej kupic, bo mam do zagrania Turoka na GC] ... ale ja mam problemy z tymi grami, co nie?
Jaki sentymencik ta gra poza walką z przerośniętymi jaszczurami nie łączy się w żaden sposób z serią Acclaim. Jak już zdobędziesz tą grę polecam odrzucić pukawki i walczyć z nożem w ręku, max gore ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-01, 23:10

jak zasilany jest padzioch? (paluszki czy cos? jakie, ile sztuk?)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: hat » 2009-04-01, 23:16

ramzes64 pisze:jak zasilany jest padzioch? (paluszki czy cos? jakie, ile sztuk?)
Dwa razy AA przy średnim graniu starcza mi na jakis miesiąc ale mozesz sprawdzić TO
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-02, 17:49

a jaki kabel HDMI kupic? bo sa jakies chyba rozne rodzaje (mam miec gniazda/wtyki?) ... bo dzis konsola wyslana, dzis dotarla juz gra .... a w weekend nie kupie (a w weekend chcialbym zagrac) ?

* jak sie dowiem, to moze jutro kupie
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Ukukuki » 2009-04-02, 18:03

Byle jaki. Byle się nie rozleciał :P . Sygnał i tak jest cyfrowy czyli 1 albo 0 nie ma stanów pośrednich. Kup taki za 10-30 zł będzie w sam raz, pozłacanych nie ma sensu kupować. Można się wykosztować na kabel wzmacniany, opleciony drobną siatką z drutu, sam taki kupiłem.
Famicom!

Awatar użytkownika
boltzman
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 232
Rejestracja: 2008-08-20, 12:15

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: boltzman » 2009-04-02, 18:39

Ukukuki pisze:Byle jaki. Byle się nie rozleciał
Absolutnie tak. Nie daj się wciągnąć w jakieś zyski i straty decybeli i innych pierdół. Tu jest tylko 1 i 0. Ja kupiłem chyba za 30 zł w Nie-Dla-Idiotów. Podłączam lapka do TV poprzez niego i jest git...
Nie ma nic bardziej przerażającego, niż głupota w akcji.

FC GoldenEye 007 Wii - 128 736 299 761
Mario Kart DS - 481 340 722 337
StarFox Command DS 844 241 773 115

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-02, 18:42

http://www.north.pl/karta/kabel-hdmi-19 ... 63549.html - mysle ze ten bedzie dobry - 1m (zastanawiam sie czy nie malo)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
boltzman
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 232
Rejestracja: 2008-08-20, 12:15

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: boltzman » 2009-04-02, 18:53

może być przykrótki - z tego co tam na zdjęciach Twojej menażerii widać, to weź dłuższy - ze 2 m względnie 1,5. A najlepiej weź kawałek nitki i sobie zmierz jak to będzie przy różnych ustawieniach konsoli względem TV.
Nie ma nic bardziej przerażającego, niż głupota w akcji.

FC GoldenEye 007 Wii - 128 736 299 761
Mario Kart DS - 481 340 722 337
StarFox Command DS 844 241 773 115

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-02, 23:51

boltzman pisze:może być przykrótki - z tego co tam na zdjęciach Twojej menażerii widać, to weź dłuższy - ze 2 m względnie 1,5. A najlepiej weź kawałek nitki i sobie zmierz jak to będzie przy różnych ustawieniach konsoli względem TV.
przy moich ustawieniach obecnie, gdybym chcial klocka postwaic obok Wii to metr by wystarczyl w zupelnosci - no ale na przyszlosc, jak chcialbym namieszac sobie z ustawieniami (TV - Konole) to wtedy dluzszy kabel bylby cacy. ... hmm - kontroler jest bezprzewodowy, jak on odbiera sygnal, musi byc skierowany jako sdo konoli, czy konosla moze byc z tylu i bedzie gitez?

w Wii celuje sie praktycznie w sensor bar, a w klocku jak?

* bo moglbym kupic sobie 15m kabla ;p ... konsole postawic gdzie obok, i nie mialbym kolejnego sprzetu pod TV (taki zarcik dziwaczny)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Axi0maT » 2009-04-03, 06:25

Zagram dzis jak Blackie :D
ramzes64 pisze:gdybym chcial klocka postwaic
Najlepiej w toalecie bo w pokoju moze sie popsuc od tego atmosfera :P

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: Blackie » 2009-04-03, 07:50

Hehe, jak tylko zobaczylem, ze ostatni post w tym temacie to Twoj axiu, to wiedzialem od razu, ze bedzie w takim stylu ; ) Axiu! Axiomaciku! TU JEST TEMAT O KONSOLI XBOX360! KOTKI I KONIKI WIIMOTEM (DŻOJSTIKIEM) CZESZEMY W TEMACIE O KONSOLI WII (CZYT. ŁI). JAK BEDZIESZ MIEC PROBLEM Z JEGO ZNALEZIENIEM TO WYSLIJ MI WIADOMOSC (KLIKAJAC W MOJ PSEUDONIM I WYBIERAJAC OPCJE "PM". PAMIETAJ O PODANIU TEMATU WIADOMOSCI! BO INACZEJ SIE NIE WYSLE).
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: mrSin » 2009-04-03, 08:37

ramzes64 pisze:
boltzman pisze:może być przykrótki - z tego co tam na zdjęciach Twojej menażerii widać, to weź dłuższy - ze 2 m względnie 1,5. A najlepiej weź kawałek nitki i sobie zmierz jak to będzie przy różnych ustawieniach konsoli względem TV.
przy moich ustawieniach obecnie, gdybym chcial klocka postwaic obok Wii to metr by wystarczyl w zupelnosci - no ale na przyszlosc, jak chcialbym namieszac sobie z ustawieniami (TV - Konole) to wtedy dluzszy kabel bylby cacy. ... hmm - kontroler jest bezprzewodowy, jak on odbiera sygnal, musi byc skierowany jako sdo konoli, czy konosla moze byc z tylu i bedzie gitez?

w Wii celuje sie praktycznie w sensor bar, a w klocku jak?

* bo moglbym kupic sobie 15m kabla ;p ... konsole postawic gdzie obok, i nie mialbym kolejnego sprzetu pod TV (taki zarcik dziwaczny)
Raczej nie powinno być problemu, mam jednak wrażenie że zaczynasz kombinować jak koń pod górkę. Postaw konsolę po tv, kup sobie tani kabel 1,5 i ciesz się grami nowej generacji.

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: kon » 2009-04-03, 19:15

pad od 360 nie laczy sie przez podczerwien. nie musisz w nic celowac

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: ramzes64 » 2009-04-03, 21:47

Hmmm - mam X360 i czuje niesmak :oops: - mialo byc tak fajnie a jest średnio.

Gears of War - to gra zdecydowanie nie dla mnie ... chciałem być mężczyzna i odpaliłem od razu na poziomie trudności hardkor... doszedłem do któregoś tam miejsca w tutorialu i z pięć lub dziesięć razy musiałem powtarzać bo ciągle ginąłem. Wkurz to na maxa - gra niezbyt ładna - nie ma aż takiej rewelacji którą się wszyscy na tym X360 podniecają (może to dlatego, że ta gra jest jakaś stara :undecided: ). Owszem jak odpaliłem gre - to MENU i logo gry na moim telewizorku chyba pierwszy raz wyświetlało taką grafike ... podobało mi się do momentu, gdy zacząłem grać - bo tam już było średnio, ciemno, a te "karki" takie sobie ... później wyszedłem na jakieś bardziej oświetlone lokacje - troszkę lepiej, ale spodziewałem się CZEGOŚ MEGA HIPER (czegoś czym sie tak wszyscy zachwycają) ... a ty Grafika ostra, ale nie zgięło mnie w pół, gra raczej nie w mój gust i tu też przez to średnio zacząłem z tą grą.

Konsola JEST ZA DUŻA - postawiłem ją (wcisnąłem tego BYDLAKA) między Wii i TV, musiałem go nawet troche przesunąć. Wysokość to połowa Telewizora :shock: ... przecież to wygląda jak całe to PUDŁO od PC (no w sumie Microsoft, to Microsoft) ... chyba najlepszym rozwiązaniem będzie położyć TEGO KLOCKA na płasko (no i ta wysuwana szufladka na płyty w pionie aż się boję, że wyleci i sie porysuje - no ale jednak nie) ... przyzwyczaiłem się do Wii i tego samo zasysającego otworku ;)

* nie ma to jak nowe technologie w Wii (ta konsola jednak jest dużo bardziej zaawansowana, zminiaturyzowana i ma w sobie TO COŚ co pozwala cieszyć sie grą)

wracajac do KLOCKA ... ten zasilacz jest jakiś porypany - z jakąś dużą DIODĄ? To ma mi tak świecić? (jak odłącze od prądu, albo listwe aby to się cały czas nie swiecilo to zmieni mi się godzina w konsoli? ... beznadziejnie zrobione

mam karte pamieci (256MB) - muszę ją mieć włożoną do konsoli? :shock: - czy może ma to jakąś wbudowaną pamięć? (bo dużo bardziej zaawansowana konsola jaką jest Wii ma aż 500MB wbudowane) ... hmm?

** narazie nie podłączałem X360 do sieci - narazie sobie daruje (tą multimedialność) - niech to mnie najpierw zachwyci grami!

*** na początku przed Gears of War odpaliłem sobie ta płytke ARCADE (packman, jakaś żaba ... innych nie włączłem, bo te dwie gry mnie zniechecily) ... Na Wii jest duzo wiecej ladniejszych i PRZEDE WSZYSTKIM grywalnych gier (moja pierwsza Toki Tori) ... No albo jesli juz mowimy o zestawach dołączonych do konsoli - to Wii Sports był o wiele lepszy, niż te pseudo wyglądające gry ... MEGA ŚREDNIAWKA - LIPA ... moze jak sie kupi cos to są lepsze, ale ogólnie to na samym początku niczym ciekawym te gierki arcade mnie nie zachwyciły :shock:

w padzie od spodu niepodoba mi sie miejsce na paluszki / wyglada tak jakby cos nagle wystawalo na srodku - nieestetycznie to wygląda.

a teraz znów o Gears of War
:twisted: :twisted: odpaliłem znów gre ale teraz na poziomie Casual - gra sie przyjemniej - bo w grach chodzi o przyjemność - może jeśli sie nie zniechęcę - to tak właśnie przejde ta gre (ale mówię JEŚLI MNIE ONA NAJPIERW NIE ZNIECHĘCI). A jesli przejde i ogarne juz calosc, to moze wtedy bym gral na wyzszym poziomie trudnosci (no ale raczej wątpie w to) ... mówcie co chcecie 8) ale gry mają sprawiać przyjemność, a nie wkurzać :twisted: :twisted:

**** mam nadzieję, że kolejna gra na X360 bedzie lepsza - możliwe że zmienie kolejność planowanych zakupów i kolejną pozycja bedzie np Burnout Paradise (przynajmniej na pierwszym XBoxie świetnie mi sie grało) ... jesli jednak kolejna gra mnie nie zachwyci (to szybko sprawie sobie GTA IV i Banjo i sprzedam to cholerstwo

PODSUMOWUJĄĆ
narazie bez zachwytów
z konsol nowej generacji wygrywa Wii z X360
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

el bukanero
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 5
Rejestracja: 2008-02-12, 23:40

Re: Ma ktoś x360?

Post autor: el bukanero » 2009-04-03, 22:49

"z konsol nowej generacji wygrywa Wii z X360" said retard :lol:

ODPOWIEDZ