Jakie gry na Xboxa 360...

Awatar użytkownika
Meanthord
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 153
Rejestracja: 2007-08-20, 21:13

Re: Jakie gry na Xboxa 360...

Post autor: Meanthord » 2009-06-20, 22:56

soberpl pisze:Podepnę się pod temat. Zastanawiam się nad wyborem gry/gier na x360 mimo, że mam jeszcze nieodpakowanego RE5... Czytam, oglądam i ciągle nie wiem... Szukam wyścigów, ale zdecydowanie arcade, a nie symulator jazdy jak Forza. NFSpidy odpadają, bo mam wersje z GC i Wii, a ProStreet czy Undercover jakoś do mnie nie przemawiają. Zastanawiam się nad serią PGR.
Seria zacna, ale z opisu wyglada, ze Burnout trafi najlepiej w Twoje gusta ;).
soberpl pisze:Dalej bijatyka. Tu w zasadzie moje oczy skierowane są na DoA 4 raz, że cena przystępna, a dwa, że DoA 2 z DC byłem oczarowany. Czy czwarta odsłona zachowała to "coś" z poprzednich wersji gier?
Nie wiem o jakim "czyms" piszesz, dla mnie seria DOA to fajna party game, a nie powazna bijatyka. Zdecydowanie polecam VF5, zwlaszcza, ze ma bezlagowy online.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakie gry na Xboxa 360...

Post autor: ramzes64 » 2009-06-22, 00:15

ja przebrnalem akt 4 w Gears of War, to ma chyba 5 aktów (te Gearsy sa fajne na swój sposob - warto w nie zagrac z cala pewnoscia)... wiec wydaje mi sie ze zblizam sie ku koncowi...

juz zastanawiam sie nad czyms kolejnym ... w sumie Perfect Dark Zero wydawalmi sie przez chwilke ciekawą pozycja, bo juz za 19zl + wysylka mozna wylapac NOWĄ ZAFOLIOWANĄ giere (tylko ze ona jest stara i wyglada nie dzisiejszo HD)

oglądałem też:
Lost Planet (ale jeszcze dokladnie nie wiem o czym to - ale fajnie wyglada graficznie, jednak to jakies monstra do zabijania i mechaniczne pojazdy :angry:
Banjo Kazooie (77zl juz z wysylka - NOWA 3xPL)
Burnout Paradise (jakies 55zl)
Assassin Cred
Street Fighter IV - hmmm, sentymencik, i chyba tylko to - wiec musialbym sie powaznie zastanowic czy mi sie to spodoba
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Jakie gry na Xboxa 360...

Post autor: Ukukuki » 2009-06-22, 10:38

Ostatni akt w GoW to ten na pociągu czyli 5 albo 6 nie pamiętam dokładnie. Dla mnie najlepszy akt to ten ostatni a drugi ulubiony jest ten pod ziemią. Ogólnie Gears of War może się podobać ale osobiście wole trochę więcej swobody i światła :smile: .

PDZ za bardzo bym nie polecał, nie podszedł mi. Nawet do końca nie dotrwałem a przechodzę większość gier które wpadnie mi w łapki zdecydowanie za długa :wink: . Natomiast grafika nie jest zła, tekstury są naprawdę dobre w wysokiej rozdzielczości . Ubogo jest trochę z interakcją i efektami graficznymi. Grywalność też mocno kuleje.

Jak chcesz coś tanio to polecam Kameo, naprawdę mi się spodobał.
Famicom!

ODPOWIEDZ