Batman: Arkham Asylum

Snake
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 387
Rejestracja: 2008-01-22, 22:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Batman: Arkham Asylum

Post autor: Snake » 2009-04-30, 11:38

Też sądzę, iż wymagania nie są przesadnie wysokie - mój obecny PieCyk kupiony był niecałe 2 lata temu ale dałby rade pociągnąć Batmana. Zresztą jak większość obecnie ukazujących się gier (co prawda nie na full detalach, ale na High/Very High chodzi mi bez problemu większość tytułów).
Ciesze się z tego niezmiernie bo Arkham Asylum w wersji na PC będzie jedyną jaką będę mógł ograć (szkoda że Joker będzie tylko na PS3 :( ).
A man chooses, a slave obeys.

ThisIsHardcore

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Batman: Arkham Asylum

Post autor: Axi0maT » 2009-04-30, 11:50

No to pewnie troche kasy wyrzuciliscie na swoj sprzet. Ja kupowalem swojego kompa 2,5 roku temu i jest normalnie ledwie na styk. Uruchomie, ale pewnie nie pogram. Pozostaje kupic klocka, bo kompa nie mam zamiaru zmieniac. Po ostatniej przesiadce przyrost predkosci mnie nie zadowolil i stwierdzilem ze bez sensu jest zmieniac kompa czesciej niz co 5 lat (no chyba ze naprawde ktos musi grac na max detalach we wszystkie gry).

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Batman: Arkham Asylum

Post autor: Rondel Spears » 2009-04-30, 15:12

Ja swoj komputer, bez monitora, kupiłem za 1700 złotych. Nie tak dużo, a każda gra przyzwoicie (gry na UE3 śmigają aż miło - Bioshock całkiem płynnie w 1600x1200) chodzi. Maszyna liczy sobie już 2.5 roku, a nie będe niczego w niej zmieniał przez najbliższe 1,5/2 lata. Teraz PC starcza na dłużej, nie powstają nowe, wymagające silniki, a i tak gram w gry sprzed 2005 roku (generalnie wszystko co nowe to kupa).
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Batman: Arkham Asylum

Post autor: Storms » 2009-05-01, 07:48

Niewiem jak to będzie z batmanem ale od czasu kiedy odpaliłem Crisys Warhead porzuciłem ten zgubny proceder grania na kompie. Zainstalowane gta sa i oblivion tak zmodyfikowany że zajmuje 13GB miejsca cała gra. To razem z wii w zupełności mi starcza.

Pewnie nietoperek mi pójdzie ale czy będzie warto sie za nim rozglądać? :wink:

ODPOWIEDZ