Kinect (dawniej Project Natal)

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Rafi » 2010-08-28, 18:28

hattori pisze:http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... .html?bo=1
Poszli bardzo szeroko z ceną :smile: , myślałem że będzie max 500 zł. To raczej kariery w Polsce Kinect nie zrobi.
Nie no, z ceną to trochę przeholowali. Jak miałem Xboxa to myślałem, że maksymalna cena tego ustrojstwa to 300zł. Myślałem, że to zastąpi Wii, ale myliłem się. Klocka sprzedałem i kupiłem Wii z gwarancją, trzema grami (Super Mario Galaxy, Red Steel, Wii Sports) i gratisem w postaci GBA SP z grą za 600zł! Czyżby Microsoft wbił sobie nóż w plecy jak Sony po wypuszczeniu PSP GO ?

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: hat » 2010-08-28, 18:42

Rafi2468 pisze: Czyżby Microsoft wbił sobie nóż w plecy jak Sony po wypuszczeniu PSP GO ?
Bez przesady, w końcu klocek sprzedaje się całkiem nieźle. Najwyżej ludzie tego cuda nie będą kupować i tyle.
Obrazek

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Ukukuki » 2010-08-28, 19:09

Taniej można kupić nówkę Xbox 360 Arcade, jeszcze na jakąś grę zostanie. W zestawie można się zastanowić nad kupnem osobno nieopłacalne. Tak czy siak nie wiedzę na Kinect żadnej gry która by mnie interesowała. Wszystko jak zawsze rozbije się o kampanię reklamową, jeśli zachód z amerykanami złapią haczyk i polecą do sklepu to Microsoft będzie zadowolony.
Famicom!

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Rafi » 2010-08-28, 20:46

hattori pisze:
Rafi2468 pisze: Czyżby Microsoft wbił sobie nóż w plecy jak Sony po wypuszczeniu PSP GO ?
Bez przesady, w końcu klocek sprzedaje się całkiem nieźle. Najwyżej ludzie tego cuda nie będą kupować i tyle.
Może trochę niejasno się wyraziłem. Chodziło mi o samego Kinecta, a nie o całą konsolę :P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8542
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Axi0maT » 2010-08-29, 06:37

No to teraz reka do gory kto to kupi :D Raczej blado widze sprzedaz tego gadzetu po takiej cenie, tym bardziej ze nie pokazali na zywo jeszcze zadnej gry ktora by z tym dzialala. Jak cos bylo to zawsze cos niedzialalo jak nalezy.

Na Amazonie pre-order bundla jest za 299$:
Xbox 360 4GB Kinect bundle
Wychodzi 935 pln + wysylka. Sprzedajac Kinecta na allegro za powiedzmy 500pln (pewnie kupiec sie znajdzie) to mamy klocka za 435 pln... brzmi nawet sensownie ;)

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: hat » 2010-08-29, 09:11

Tyle że to wersja bez dysku twardego, wychodzi tanio ale dosyć kłopotliwy ten cały interes.
Obrazek

Awatar użytkownika
Deimos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 113
Rejestracja: 2010-08-16, 16:01
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Deimos » 2010-08-29, 12:11

Z ceną grubo przesadzili, ale znając realia rynku, to pewnie spadnie po jakimś czasie. Wtedy chętni się pewnie znajdą :)
I'm sorry, but the Princess is in another castle.
INDIEcator.pl - gry indie i arcade.

Awatar użytkownika
Deimos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 113
Rejestracja: 2010-08-16, 16:01
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Deimos » 2010-10-28, 01:07

Czy ktoś był może na targach ON/OFF w Warszawie? Microsoft przyjechał z Kinectem i można było się nim pobawić. Przyznam szczerze, że zabawka całkiem fajna. Ogólnie dobrze odwzorowuje i wyłapuje ruchy, tylko ma lekkiego laga, a w niektórych gierkach nie bardzo się orientuje co gracz robi. Te negatywne przypadki funkcjonowania są jednak marginalne i nie przeszkadzają zbytnio w używaniu. Osobiście zacząłem myśleć nad zakupem, ale cena skutecznie mnie zniechęca :)
I'm sorry, but the Princess is in another castle.
INDIEcator.pl - gry indie i arcade.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8542
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Axi0maT » 2010-10-28, 04:42

Deimos pisze:Ogólnie dobrze odwzorowuje i wyłapuje ruchy
Deimos pisze:w niektórych gierkach nie bardzo się orientuje co gracz robi
To w koncu dziala czy nie dziala? Ja od osob ktore mialy juz z tym kontakt slyszalem ze taka tragedia ze po prostu nie da sie tego uzywac. Ale moze to po prostu ludzie sa zbyt negatywnie nastawieni i stad te opinie?

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Ukukuki » 2010-10-28, 06:47

Ja słyszałem dosyć dobre opinie ale cena mimo wszystko jest co najmniej dwa razy za duża.
Famicom!

Awatar użytkownika
Deimos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 113
Rejestracja: 2010-08-16, 16:01
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Deimos » 2010-10-28, 09:37

Axi0maT pisze:To w koncu dziala czy nie dziala? Ja od osob ktore mialy juz z tym kontakt slyszalem ze taka tragedia ze po prostu nie da sie tego uzywac. Ale moze to po prostu ludzie sa zbyt negatywnie nastawieni i stad te opinie?
Działa działa, tylko czasem się gubi, ale to naprawdę marginalne przypadki. Te skrajne negatywne opinie pewnie biorą się z tego, że ludzie chcą sterować grą ruchami, którymi się danej gry nie obsługuje, np. wyciągają prawą rękę, żeby skręcić, a gra jako chęć skręcenia rozpoznaje tylko i wyłącznie krok w prawo, więc efektu nie ma żadnego. Oczywiście negatywne nastawienie też ma w tym swój spory udział. Oba te czynniki zaobserwowałem na samych targach :)
I'm sorry, but the Princess is in another castle.
INDIEcator.pl - gry indie i arcade.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: hat » 2010-11-03, 11:24

Obrazek

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Rafi » 2010-11-03, 12:35

hattori pisze:http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Kin ... 31636.html
Ktoś jeszcze chce to kupić? :twisted:
Ale głupota. Nie dość, że Kinect jest taki drogi to jeszcze Microsoft narusza naszą prywatność. Teraz to będzie tak wyglądało:

A: Cześć stary! Chodź poruszamy się trochę przy Kinekcie.
B: Ok, tylko sprzątnij ten syf, bo Microsoft nas podgląda.
A: Nie ma sprawy. Dla pewności ubierzmy garnitur, żebyśmy ładnie wyglądali.

Powyższa sytuacja jest oczywiście mocno przesadzona, ale takie podglądanie jest chyba karalne. Mam rację ?

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: hat » 2010-11-03, 12:57

Regulamin użytkowania jesiennej aktualizacji systemu Xbox Live w swoich punktach numer 9 i 12 zastrzega prawo do podglądania oraz przywłaszczania sobie obrazu i dźwięku zarejestrowanego przez Microsoft przy użyciu Kinecta.
Czyli użytkownik sam się zgadza na podglądanie, kurcze nie przeczytałem regulaminu i się zgodziłem. na szczęście nie mam zamiaru tego kupić :smile:
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8542
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kinect (dawniej Project Natal)

Post autor: Axi0maT » 2010-11-03, 16:36

Ciekawe czy bedzie oferowany jakis "rozowy abonament", ktory udostepni podgladanie cycatej sasiadeczki ;)

ODPOWIEDZ