Dante's Inferno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Dante's Inferno

Post autor: mrSin » 2009-07-27, 08:47

Czasem brakuje mi pod tv nowej konsoli od Sony, szczególnie gdy czytam zapowiedzi / recenzje takich gier jak Little Big Planet, Uncharted czy God of War 3. Szczególnie brak mi tego ostatniego. Na szczęście na horyzoncie majaczy Dante's Inferno - czyli Boska Komedia... No dobra z dziełem Dantego ma to tyle wspólnego co Regge z Black Metalem. Jednakże zapowiada się świetna i miła dla oka sieczka, czekam niecierpliwie a jak z wami?

Na zaostrzenie apetytu oficjalna strona gdzie znajdziecie kilka niezłych filmików ( wybierzcie USA )
http://www.dantesinferno.com/home.action

Snake
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 387
Rejestracja: 2008-01-22, 22:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dante's Inferno

Post autor: Snake » 2009-07-27, 15:20

Cóż, ja bardzo niechętnie podchodzę do nowych slasherów na rynku. Jak dla mnie wszystkie tylko - nieudolnie warto by zaznaczyć - próbują kopiować pomysły zawarte w kultowym DMC czy NG. Dante's Inferno nie jest w tym temacie żadnym wyjątkiem tylko że owa gra czerpie raczej z GoWa. Szczerze to jestem na nią całkowicie obojętny - nie podoba mi się bohater, design miejscówek itp, itd.
Zdecydowanie lepiej poczekać na Bayonette, którą szykuje Hideki Kamiya (ojciec Devil May Cry) - to dopiero będzie coś :smile:
A man chooses, a slave obeys.

ThisIsHardcore

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Dante's Inferno

Post autor: mrSin » 2009-07-28, 07:41

Beyonette - nie dzięki, główna bohaterka mnie odrzuca. Generalnie jednak nie lubię grać kobietami i stąd ta niechęć. Musze jednak przyznać, iż graficznie prezentuje się niezwykle zacnie.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Dante's Inferno

Post autor: Ukukuki » 2009-07-28, 09:18

A tam odrzuca pokręci tyłkiem i mogę grać ;p. Dla mnie to jest jedna z fajniejszych postaci żeńskich w grach.
Famicom!

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Dante's Inferno

Post autor: hat » 2009-08-08, 15:59

Wygląda jak moja nauczycielka fizyki z technikum tylko jakieś 30 kilo lżejsza :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ