X360 w PL

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

X360 w PL

Post autor: froger3 » 2006-11-07, 20:59

Wasze opinie itp?

Ja jestem BARDZO pozytywnie zaskoczona. Reklamy w TV, standy w sklepach gry po 130 zl(troche starsze), nowosci po 200, dogodne raty (167 zl X 10), ciekawe tytuly sprawia ze powaznie zaczynam sie zastanawiac nad ta konsola(brakuje mi tylko jednego ZA: mgs4 na X360:).

x360 pieknie wszedl w Polski rynek i mam nadzieje ze dalej bedzie tylko lepiej. O ile 1 klocka nie lubilam to 360 chyba mi sie spodoba:))

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: soberpl » 2006-11-07, 21:43

Ma ktos moze linka do tej reklamy? wszyscy sie zachwycaja/ sa zaskoczeni ,a ja nie widzialem :cry:

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: X360 w PL

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2006-11-07, 22:39

Widzialem w piatek w kinie reklame. O ile w kinie to nie dziwne, to wczoraj zobaczylem reklame w TV nie tylko konsoli, ale i PGR3! Niezle zdebialem...czyzbysmy zaczynali sie liczyc? Powiedzialbym, ze raczej nie z racji na piractwo, ale Microsoft wie jak sobie zdobyc klientow. Dba o nas
froger3 pisze:Reklamy w TV, standy w sklepach gry po 130 zl(troche starsze), nowosci po 200, dogodne raty (167 zl X 10), ciekawe tytuly sprawia ze powaznie zaczynam sie zastanawiac nad ta konsola
, wiec nie dziwne ze kazdemu zaczyna sie X360 coraz bardziej podobac. Ja jak ostatnio przeczytalem liste gier, jakie maja zostac wydane w Xbox Live Arcade, to... a najlepsze, ze zainteresowaly mnie najbardziej te ktore mam w oryginalnej wersji na konsoli :lol: .
PS. froger - to samo mnie boli [MGS4 tylko na PS3]! Poki co jedyna gra, dla ktorej bedzie warto zainwestowac w PS3...

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: barman » 2006-11-07, 23:13

O ile w kinie to nie dziwne, to wczoraj zobaczylem reklame w TV nie tylko konsoli, ale i PGR3!
Ja tez widzialem :wink: Na TVN w trakcie Szymona Majewskiego puscili dwie reklamy. Co do PGR to ta reklama ryje beret :D

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: X360 w PL

Post autor: Inlagd sill » 2006-11-07, 23:27

soberpl pisze:Ma ktos moze linka do tej reklamy?
Pewnie znajdziesz ja (wsrod wielu innych) na: http://gameads.gamepressure.com/
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: Axi0maT » 2006-11-08, 07:35

No to ja stane po przeciwnej stronie barykady :?
Jakosc konsoli XBOX360 i gier na nia w stosunku do ceny jest wprost zenujacy!!! Ta konsola nie oferuje nic poza grafika. Podajcie mi chociaz jeden tytul ktory jest inowacyjny. Same kolejne czesci znanych hitow... Ile mozna zrec te odgrzewane kotlety... Zreszta wyniki sprzedazy XBOX'a360 mowia same za siebie - najprawdopodobniej ta konsola nie zarobi nawet polowy tego co zarobil XBOX w wersji pierwszej - ludzie juz po prostu rzygaja tym syfem ktory wciskaja im producenci gier. Jak bede chcial zeby mi sie gra wczytywala ponad minute to sobie kupie Commodore 64 - przynajmniej mam pewnosc ze jakies fajne gry na to sa :P
A reklama? ...zeby to sie mialo jeszcze jakos sensownie do tego co jest naprawde... Reklamujac film producenci tez wybieraja najciekawsze momenty a kiedy idziesz do kina to jestes wkurzony ze wydales kase na ten syf, bo tak naprawde to ciekawostek jest niewiele wiecej niz to co bylo na reklamie.

XBOX360 = WTOPA, ZENADA, WTORNOSC, KOPIA, KALKA...

Jak sobie bede chcial poogladac super grafe (bo tylko to oferuje XBOX360) to sobie kupie Macintosh'a (albo Silicon Graphics ;) )

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: X360 w PL

Post autor: Blackie » 2006-11-08, 08:29

Ja nie mam jeszcze zdania o x360. Poki co stoi u nas w pokoju, ale nie korzystam z niego w ogole. Byc moze Gears of War to zmieni, ktore lada dzien wyladuje w czytniku konsoli. Gier jakichs specjalnych poza tym nie widze, chyba, ze Lumines na xbox arcade ; )
He only went so far as the subconscious.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: Morden » 2006-11-08, 09:09

froger3 pisze:gry po 130 zl(troche starsze), nowosci po 200 (...)
Kwas. U mnie launch titles mozna dostac w niektorych marketach za 99 koron. Co w przeliczeniu daje niecale 40 zlocisza.

Mam nadzieje ze standy w Polsce sa takie same. Te do ktorych mozna podpiac memorke lub sluchawki. U mnie w ten sposob mozna sobie sciagnac niedostepne normalnie bonusy ktore wlasciciele standow dostaja na specjalnych plytkach.

Poza tym wszystko pieknie i ladnie, ale Xbox 360 to jednak ciezki bubel. Microsoft zrobil dokladnie to, czego robic sie nie powinno po nauczce jaka dala im pierwsza platforma. Ilosc tytulow ktore lyknelem nie liczac dem moge policzyc na palcach jednej reki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: Axi0maT » 2006-11-08, 10:58

Morden pisze:Ilosc tytulow ktore lyknelem nie liczac dem moge policzyc na palcach jednej reki.
No mi na XBOX360 spodobal sie tylko "Gears of War", ale co z tego... juz wiadomo ze wyjdzie tez na PieCa wiec w tym momencie nie ma dla mnie zadej gry dla ktorej warto kupic Xpudlo.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: Morden » 2006-11-08, 12:14

Axi0maT pisze:nie ma dla mnie zadej gry dla ktorej warto kupic Xpudlo.
Nie tylko dla ciebie. Szczerze mialem nadzieje ze Microsoft nauczy sie na wlasnych bledach i chocby wykupi na sile mocne licencje. Ale tak sie nie stalo. Do tego gry na Xbox 360 zalatuja mocno PCtowskim klimatem. Przez to rozumiem hi res kosztem framerate'u.

Posiadacze Xbox 360 jaraja sie ze nowy Tony Hawk ma tak dokladne modele ze polygonow starczylo nawet na sznurowki, podczas gdy Tony Hawk na Wii wyglada jak gra z DreamCast. Tylko co mi po tych sznurowkach skoro gra przycina jakby odpalona ja na PC przy minimalnych wymaganiach.

Nie mowie tu ze gry na PC sa zle. Bo nie sa. Ale wiadomo. PCtow sa setki, setki tysiecy. Ilosc konfiguracji nieskonczona. Przy tej konstrukcji nie ma bata by zawsze i wszedzie dzialalo dokladnie wszystko bez jakichkolwiek problemow. Jakis proces w tle obudzi sie na sekunde podczas gry i ma to na nia wplyw. Plus milion innych mozilwych przeszkadzajek.

Konsole powinny byc od problemow spowolnien wolne. Wolalbym grac w gry z grafika PS2 w stalych i nieprzerwanych 60 klatkach na sekunde niz w rozdzialce ktora najwyrazniej konsole przerasta.

Ktos mi powie ze DoA 4 biega w hi res jak szalone i zwolnic nie chce. Ok. Ale nie kazda gra to DoA 4. Gier ktore nie przycinaja w taki czy inny sposob jest malo. Ogolny poziom grafiki zawodzi. Do tego wiele tytulow rownolegle wychodzi na PC a to juz smiech na sali.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: froger3 » 2006-11-08, 14:37

ale mnei nie interesuje ile w Szwecji to kosztuje. To jest temat o Polsce i niestety takie sa realia ze nowki ponizej 100 zl nie zejda(nowki w przenosni bo dopiero teraz te gry sa u nas oficjalnie).

Co do standow to dokladnie Ci nie powiem bo nie przygladalam sie po prostu dokladnie(nie zwracam uwagi na takie rzeczy po prostu).
Dla mnie X360 ma pare ciekawych pozycji w zapowiedziach, troche gier w ktore bym chciala pograc. Na chwile obecna prezentuje sie dla mnie o wiele lepije niz Wii i PS3.

Jedyne co mi nie pasuje naprawde to niewygodny pad.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: X360 w PL

Post autor: Inlagd sill » 2006-11-08, 15:18

froger3 pisze:ale mnei nie interesuje ile w Szwecji to kosztuje.
Ale mnie tak!

Ala zeby nie pisac tak krotkiego posta, to pisze jak sprawa z promocja X360 wyglada kolo mnie: widzialem "standy" w tylko jednym MediaMarkt. "Standy", bo to byla najzwyczajniejsza konsola podpieta do TV bez zadnej dodatkowej informacji, ani zachety do sprawdzenia. Trzykrotnie konsola byla wlaczona, z tym ze dwukrotnie bez podlaczonego pada, a raz jak juz miala pada to nie bylo zadnej gry. Promocja na miare Lukas Toys, ale mysle, ze sie to jeszcze ruszy.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: soberpl » 2006-11-08, 15:48

x360 ? no nie wiem... Duzo prawdy jest w tym co napisal Morden ,pomijam fakt ,ze obecnie zadne gry na PC jak i na current/next gen'ach (jakie stwierdzenie jest na czasie?) mnie zbytnio nie interesuja, wyjatkiem bylyby jakies mordobicia i moze wyscigi ,ale od tego jest chocby PS2... BTW Morden co masz do Dreamcast'a :?

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: Morden » 2006-11-08, 16:02

froger3 pisze:Co do standow to dokladnie Ci nie powiem bo nie przygladalam sie po prostu dokladnie (nie zwracam uwagi na takie rzeczy po prostu).
Hehe. Wybacz, musialem. ;) A co do Xbox 360 kontra PS3 i Wii to jak na moje gwarantem jest wyzszosc japonskich platform nad kolejnym amerykanskim klocem. Maly miekki popelnia dokladnie te same bledy co za pierwszym razem.

P.S. - Soberpl: Do DreamCast nie mam wlasnie nic. Wielu ludzi uwazalo ze nie jest to konsola z tej samej polki co GameCube, Xbox i PlayStation 2, a jednak na kazda z tych konsol wyszly konwersje z DreamCast bez zadnych poprawek. Chodzilo mi o to ze nie potrzebne mi szurowki u skaterow. Wystarczy solidna grafika + solidny framerate i doskonaly gameplay. Xbox mimo ze wiele razy silniejszy nie pokazal praktycznie nic w kwestii genialnych konwersji arcade ktorymi cieszyl sie DreamCast.
Obrazek

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: X360 w PL

Post autor: Gimiak » 2006-11-08, 17:35

Zarowno do X'a jak i X360'a jest mi sie bardzo trudno przekonac. Mam jakies takie dziwne uczucie, ktore mowi mi 'po co ci kolejny komputer'. :P

ODPOWIEDZ