Microsoft dba o konsumentow.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: setezer » 2007-03-08, 12:38

Jak moze slyszeliscie (wspominalem o tym) dostalem od Microsoft Poland Xboxa 360 w wersji Premium, dodatkowo stalem sie czlonkiem V.I.G., osobiscie nie jestem za podzialami gracz wazny i wazniejszy, ale co tam. Na tym sie nie konczy, co kilka dni dostaje jakies notki prasowe oraz obrazki z najnowszych gier na te konsole, mam nawet dostep do "super tajnego" ftp, pytaja nas tez o opinie na dane tematy. Dodatkowo na Boze narodzenie dostalem nakladke na przod konsoli w barwach naszej flagi. Taki drobny upominek, fajna sprawa.

W lutym (lub na koncu) stycznia dostalem koszulke Xbox 360 (fajna rzecz), a wczoraj doszla nowa paczka. Otwieram, a tam kartonowe pudelko z napisem Crackdown, w srodku znalazlem gre w polskiej wersji jezykowej (normalne wydanie), plyte z materialami prasowymi, "resorak" z "bujajacymi" sie kolami oraz krotkie info o grze. To jest niesamowite, doslownie za nic, dostaje gre warta 200zl + drobne bonusy, nie place nawet za wysylke. Czyzby Microsoft byl sekta? Miejmy nadzieje, ze dystrybutorzy Sony i Nintendo tez zrobia akcje w takim stylu, niekoniecznie takie same, ale by gracz czul sie doceniony.

Zdjecia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

(nie wiem co sie dzieje, ale pod zdjeciami w moim poscie jest ogromna pusta przestrzen, nie wiem jak to naprawic - jesli ktorys z modow potrafi, to niech to zrobi, a moze tylko ja tak mam?)
Ostatnio zmieniony 2007-03-08, 13:07 przez setezer, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: Blackie » 2007-03-08, 12:42

Wow, rewelka. Bardzo milo ze strony Microsoftu. Popieram takie akcje. Szkoda, ze ani Sony ani tym bardziej Nintendo nie dba o polskiego gracza.
He only went so far as the subconscious.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: Inlagd sill » 2007-03-08, 12:51

Kolejny raz Microsoft pokazuje, ze jednak mozna (a wobec tego zapewne oplaca sie) nawet w naszym kraju dbac o klienta. Milo, ze po zakupie konsoli sprzedawca nie ma cie gdzies, tylko zacheca do dalszego zainteresowania. Kolejne punkty dla Microsoftu w sprawie konsol.
setezer pisze:Miejmy nadzieje, ze dystrybutorzy Sony i Nintendo tez zrobia akcje w takim stylu, niekoniecznie takie same, ale by gracz czul sie doceniony.
Sony ostatnio jakos nie rzuca sie w oczy swoimi produktami, a szkoda, bo PSP ma sklepowa cene BARDZO zblizona do DS Lite i mozna go bylo w Polsce wypromowac (zwlaszcza, ze dystrybucje sprzetu i gier ma o niebo lepsza niz DS). Mysle, ze Sony marnuje w ten sposob okazje do wykorzystania marki i podtrzymania jej dla PS3.

A co do Nintendo, to w Polsce absolutnie zadnej nadziei nie ma. :(
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
mroowa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 52
Rejestracja: 2006-11-09, 22:43
Kontakt:

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: mroowa » 2007-03-08, 14:06

Z tego co wiem, Lukas toys swego czasu wypozyczal gry dla GameOnly; Co prawda granie w to, co pozyczali, to nie moglo byc niczym przyjemnym (gry raczej marniutkie), a i tak dostawaly dziwnie wysokie oceny. Ale mam osobiste zdanie na temat tego, dosc dziwnego zreszta, sponsoringu (odnioslem pewne wrazenie, ze to bylo nie do konca za darmo).

Jesli chodzi o podobna akcje w przypadku Nintendo w Polsce, to moze po kilku miesiacach telefonow dostaniesz kalendarzyk Pokemon, breloczek pikachu, albo plakat z GBA.

Z dnia na dzien widzimy poprawe na polskim poletku, i za jakis czas, moze faktycznie staniemy sie prawidziwym rynkiem na ksztalt (przykladowo) niemieckiego w perspektywie czterech, pieciu lat. 8)

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: Antari » 2007-06-28, 15:27

Inlagd sill pisze:A co do Nintendo, to w Polsce absolutnie zadnej nadziei nie ma.
Alez jest... budowana kultowym GB... :D
Jezeli chodzi o Wii to sprzet ni jest dostosowany do Polskich warunkow. Kowalski slyszal w pracy o Sony, nie bardzo wie jak sie nazywa konsola ale to nic, XBOX'a 360 kojarzy ze Stoisk w marketach i paru reklam w TV, a na haslo Wii reaguje podniesiona do gory lewa brwia. To konsola bardziej na gameparty niz na oporowe granie przez tygodnie. Kowalski woli postawic na promowana i sprawdzona marke niz na cos innowacyjnego a i tak drogiego. Optymalnym rozwiazaniem dla niego jest kupno (na dzien dzisiejszy) PS2 - duza bibliotek gier i stosunkowo mala cena.
mroowa pisze:Z dnia na dzien widzimy poprawe na polskim poletku
Heh sprzedawca zapytany przeze mnie w MM w moim miescie wydusil z siebie radosne "CO??". Czasami wydaje mi sie ze rekrutacja personelu w owych marketach polega na zbieraniu zujacych panow z dworca...

A co do Sony to przeciez przy starcie PSP wystarczylo sie zarejestrowac i poczta otrzymywalo sie plyte ze Spider manem 2 :| Wielu ludzi takowej plyty nie otrzymalo ale to juz inna para kaloszy...

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: Mejs » 2007-06-28, 16:49

Antari pisze:To konsola bardziej na gameparty niz na oporowe granie przez tygodnie.
Czemu? Co w niej jest takiego mniej "hardcorowego"? Kolejny "prawdziwy" gracz...

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: setezer » 2007-06-28, 17:29

Np. wymien 20 gier z Wii, ktore nie sa japonska popierdolka oraz nie sa wydane na PS2.

Zelda, Red Steel, no dalej?

Konsola jest swietna, niesamowicie dobrze sie sprzedaje, a co za tym idzie niebawem wyjdzie na nia mnostwo swietnych gier.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: Mejs » 2007-06-28, 21:31

Zalezy co masz na mysli mowiac o japonskich popierdolkach?

Do Red Steela i Zeldy dodalbym

WarioWare
Metal Slug Anthology
Trauma Center
Excite Truck
Mario Strikers
SSX Blur

Narazie tyle wystarczy, zanim z tych gier wycisnie sie soki dojdzie Metroid, Mario Galaxy i Resident Evil 4 (wiem, konwersja)

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: Blackie » 2007-06-28, 21:36

A gdzie do cholery Super Paper Mario?
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: setezer » 2007-06-28, 21:49

No dobra, to mi nie wyszlo.

Moze inaczej - gry tylko dla starszych odbiorcow, niektorych moze nudzic ten cukierkowy klimat Mario (nie mowie, ze mnie). Twoja lista zmniejsza sie do Metal Sluga, ktory jest wznowieniem staroci, SSXa, Truckow (a niech bedzie)...

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: Mejs » 2007-06-28, 21:49

Zapomnialem o Papierowym Mario, lincz mnie czeka.

Widze ze lista tylko dla "prawdziwych" graczy, wymienilem porzadne tytuly, a Metal Slug Anthology jest wzbogacony o 6 czesc Metal Sluga w ktora zagrasz jedynie na PSP, Ps2, Wii i Automatach. Ogolnie wszystkie czesci MS na jednej plytce to lakomy kasek, przyznaj.

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Microsoft dba o konsumentow.

Post autor: setezer » 2007-06-28, 21:56

Przyznam, ale co mi z gier pisanych pod konsole sprzed 10 lat, ktora mizernie obsluguje rewolucyjny manipulator. To tak jakby chwalic PSP za Medevila.

Ale wszystko pojdzie do przodu, o to sie nie boje. Przyjdzie Metroid, to konsola sie rozhula, a ze sprzedaje sie swietnie, to gier bedzie coraz wiecej, i to nowych, nie z Atari 2600 - Pitfall z obsluga wiilota, wszyscy na to czekamy.

ODPOWIEDZ