Super Street Fighter IV 3D Edition

Wkraczając w nowy wymiar.
ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Super Street Fighter IV 3D Edition

Post autor: ramzes64 » 2010-09-29, 17:35

ciekawy trailer
http://www.gametrailers.com/player/705392.html

widac, ze wykorzystali w fajny sposob to, ze 3DS bedzie sam wykrywal czy jest ktos w poblizu do gry.

Pewnie to gdy soe kolo kogos przechodzi i gra sama walczy, tu pewnie bedziemialo jakies znaczenie wytrenowania zawodnika, z wyzszym levelem pewnie z automatu wygra i dobije sobie punkty na plus (cos bylo juz z pokemonami kiedys na DS, ze jak sie chodzilo, to on sam nabijal sobie lvl.

Druga opcja, ze informuje cie, ze jest ktos obok i mozna zagrac razem (ciekawe czy / pewnie tak) czy drugi gracz bedzie usal miec tez gre odpaloną, wloczona, czy moze w pamieci kosnoli (kiedys o pamieci sie cos mowilo na dysku).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV 3D Edition

Post autor: Rafi » 2010-09-29, 17:43

Wszystko fajnie, ale wątpię czy u nas w Polsce zda to egazmin ^^ . Raczej co druga osoba nie będzie miała 3DSa . Ja nawet nie znam nikogo kto by miał zwykłego DSa. Cóż, Polska to kraj, w którym bardziej popularne jest PSP. Może się to zmieni po wprowadzeniu 3DSa, bo wiadomo, że teraz dzieciaki patrzą tylko na grafikę.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV 3D Edition

Post autor: ramzes64 » 2010-09-29, 17:46

no z tym fakt i sie zgadzam / niestety - taka nasza rzeczywistosc.

ale mowie, ze w cywilizowanych krajach, to fajna rzecz ... zreszta widac po reklamach, ze oni uwazaja, ze to bedzie jak telefon komurkowy ... u kazdego w torbie/plecaku/torebce - rzecz uzytku codziennego ;)

wracajac do tematu gry, wyglada to fajnie, ciekawe jak bedzie wygladalo w rzeczywistosci - czy tak jak na X360 i PS3? Wtedy bedzie mozna powieziec ze to ma MOC
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV 3D Edition

Post autor: Rafi » 2010-09-29, 17:53

Też chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądało w rzeczywistości, ale raczej nie będę miał tego zaszczytu. No, chyba że sprzedam Wii i dołożę trochę pieniędzy, ale trochę byłoby mi go szkoda :wink:

SroQ
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-14, 20:21
Lokalizacja: Malbork/Toruń
Kontakt:

Re: Super Street Fighter IV 3D Edition

Post autor: SroQ » 2011-07-13, 21:23

SSFIV 3D (matko, co za skrót xD) był moją pierwszą grą, kupioną od razu z 3DS'em. Wrażenia z gry są jak najbardziej pozytywne jak na tytuł startowy, zaś oprawa gry jest prześliczna. No i jesli ktoś lubi bijatyki, to nie widziałem na handheldach lepszej od czasów Tekkena: DR na PSP.
See you, space cowboy...
PSX, PSP, GBC, GBA, 3DS, Dreamcast, Saturn

ODPOWIEDZ