Ghost Recon: Shadow Wars

Wkraczając w nowy wymiar.
ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Ghost Recon: Shadow Wars

Post autor: ramzes64 » 2012-04-16, 00:30

musze przyznać że gra jest świetna ... dziś ją odpaliłem i pograłem troszkę ... teraz na wieczór też i już mam ponad 3h grania.

bardziej mnie wciągnęła niż Super Mario 3D Land (może mam lekki przesyt do Mario) i dlatego wciągnęło mnie coś INNEGO. Teoretycznie jak pamiętam, to chyba nie zagrywałęm się nigdy w gry turowe. Ta mi sie cholernie spodobała. Gram narazie na rookie - ale może dopiero po przejściu będę odpalał sobie misje na wyższym poziomie. I tak jedna misja (przynajmniej te pierwsze) - to okolo 30min grania.

Gra jest ogólnie rozbudowana, dużo zależności (osłony, wzniesienia) - to wszystko ma wpływ na celność itp... naprawde fajnie jest w coś takiego pograć.

Polecam sprawdzić - a nóż widelec ktoś się zainteresuje.

Jeśli chodzi o muzykę - podoba mi się motyw przewodni ;D

można sobie obejzec kawałęk gameplay'u: http://www.youtube.com/watch?v=O_LFNQgoajI
ale ogolnie to trzeba zagrać, a nie oglądać! Jest ciekawiej.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Ghost Recon: Shadow Wars

Post autor: Spyro1993 » 2012-04-16, 08:59

Mnie ta gra zainteresowała już jakiś czas temu, jednak na razie musi jeszcze poczekać. Z serii Ghost Recon mi najbardziej podobała się pierwsza część, ale ta jest inna jeśli chodzi o mechanikę gry i chętnie sprawdzę. :smile:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ghost Recon: Shadow Wars

Post autor: ramzes64 » 2012-04-16, 19:40

sprawdz koniecznie! fajna zabawka ... mówiłem sobie, że na 3DS będę grał w INNE gry niż do tej pory i kurde to mnie kręci! Fajna pozycja. Dziś mam nadzieje że znajde czas wieczorkiem na misje/dwie

fajny jest też system save - w dowolnym momemncie (no albo sie myle). Staram sie zapisywać stan gry po filmiku wprowadzającym do kolejnej misji. Ale wydaje mi się, że zapisać można w dosłownie każdym momencie, gdy jest nasza tura. Co jest bardzo przyjaznym systemem dla użytkownika/gracza.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ghost Recon: Shadow Wars

Post autor: ramzes64 » 2012-04-22, 10:30

wczoraj przesadziłem i dałem się wciągnąć.

zasiadłem do gry jakoś 23:40 i skończyłem o około 3:45 w nocy. Konsolka wskazuje ponad 4h grania.

Dawno tak nie zasiedziałem się przy jakiejś grze - ostatnio to chyba OoT na N64 tak mnie wciągnęła... na na handhelda to chyba jeszcze nigdy żadna gra.

System turowy jest wciągający i on wydłuża posiedzenie przy grze, ale to w ogóle nie nudzi. Zależy też jak się gra, czy idzie do przodu, pozniej wraca podleczyć partnera... itp - ale zabawa jest.

Misje też są różne - bo raz jest mala misja, na malym polu walki na 20-30min, albo duża arena na godzinke (lub więcej) grania. Ogólnie ejstem bardzo zadowolony i zaskoczony tym tytułem. Nie spodziewałem się aż tyle - ale mi sie spodobała. Oczywiście gram na najłatwiejszym poziomie - ale co tam - ważne aby przyjemność z rozgrywki była - i jest!!

przeżyłem też cykl ładowania konsoli, bo jakoś przed rozpoczęciem gry ładowałem wcześniej konsolkę (ale grałem już po ładoaniu jeszcze w pullblox). tak więc wiem, że mniej więcej około 4h bateria trzyma - przy wyłączonym Wi-Fi.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ