3DS XL

Wkraczając w nowy wymiar.
ODPOWIEDZ
Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: 3DS XL

Post autor: Velsu » 2012-12-10, 22:05

Czarny kolor nie pasuje lepiej, tu sie zgodze, ale wole "chudsze" opakowanie z piekna grafika na grzbiecie...poprostu mnie oczarowaly i sam jestem na siebie zly ze je wole bo przez to wydaje wiecej hajsu niekiedy na import jakiegos rarytasa gdy na allegro Kowalski wystawi za 30zl wersje EU...

Tutaj zlapalem kilka pierwszych lepszych tytulow z brzegu zeby dac porownanie jak to wyglada kolo siebie. Dla mnie wersje EU sa takie...takie same,wyglada jak sciana bialych pudelek i tyle, wersje USA kolorowe,sliczne i az krzycza "WEZ MNIE" :P No i miejsca mniej zajmuja troche.

http://i49.tinypic.com/2e4g1ud.jpg

Keitaro: Bialy? A jest w ogole caly czarny 3DS XL?
Obrazek

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: 3DS XL

Post autor: Antari » 2012-12-10, 23:15

Niezła kolekcja :) To zobacz jak u mnie się to prezentuje. To chyba jakiś nawyk, pozostałość po stacjonarkach Sony, bo na ps1, ps2 mamy do czynienia w 100% z czcionką na białym tle na brzegach.

http://www.gbforever.net/temp/ant/IMG_025.jpg

Z prawej strony kącik płaczu - gry z logami :P

Jeżeli mogę wyrwać się do odpowiedzi niepytany - bo pytanie było skierowane do Keitaro - 3DS XL White jest dystrybuowany na terenie JAP od premiery sprzętu, natomiast w USA/EU od kilku miesięcy łącznie z limitką Pikachu. Jeżeli dobrze się orientuję w EU 3DS XL White jest sprzedawany w bundle'u z zainstalowaną na karcie grą Mario Kart 7. Mamy tu do czynienia z konsolą jednolicie białą, zarówno w wewnętrznej części jak i zewnętrznej. Osobiście jestem fanem takiego rozwiązania.

Konsola 3DS XL jednolicie czarna - znowu - zarówno w środku jak i na zewnątrz - jest póki co dostępna wyłącznie w Japonii w bundle'u z grą Monster Hunter Tri Ultimate.

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: 3DS XL

Post autor: Keitaro » 2012-12-11, 18:35

Widzisz Ant piszesz o grach na GB a ja mówię raczej o nowych pozycjach. Używane, używane current gen, nowe, preorder - to są spore różnice. Nie da się tego do jednego wora wrzucić i podpisać "USA / EU ma najlepiej"

Suikoden, Theresia, Devile, coś wspaniałego. Umieram widząc tak epickie wydania gier, mniam. grzbiety Castlevanii i Devilów kingują. Za ile Theresia dopadłeś?

Poluj na teog białego XLa, świetny sprzęt tak jak Ant pisze w pełni biały. Plus nie ma tego chyba dużo więc dość unikatowa wersja w EU / USA.

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: 3DS XL

Post autor: Antari » 2012-12-13, 19:59

Teraz już chyba nie taka rzadka ta biel - nawet u mnie w MM można dorwać białasa :P O dziwo w JPN biała wersja począwszy od dnia premiery cieszyła się o wiele mniejszym zainteresowaniem niż pozostałe - czarno-czerwone, srebrne i niebieskie. Czyżby Japończykom przejadły się białe handleldy? Szkoda, że jednolita czerń póki co niedostępna :(

dominator
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 204
Rejestracja: 2012-10-28, 16:06
Lokalizacja: dziki zachód

Re: 3DS XL

Post autor: dominator » 2013-03-25, 23:21

wybaczcie, że się tak chamsko podepnę, mam okazję zakupić używany zestawik a nie znam się kompletnie na DSach (zatrzymałem się na GBA SP) - czy 3DS xl jest wstecznie kompatybilny (ewentualnie do której generacji) ?
Czy to co na zdjęciu to wogóle 3DSxl jest ? :oops:
Czy warto jechać 25 km, żeby sprawdzić taki zestaw za 500pln ?
Obrazek

Czy podobnie jak na GBA - na tym można odpalać gry PAL jak i NTSC ?
Na co mam ewentualnie zwócić uwagę kupując taką używkę ?
Będę wdzięczny za każdą dobrą radę :)
Ostatnio zmieniony 2013-03-27, 22:18 przez dominator, łącznie zmieniany 1 raz.
Tanie gry są dobre bo są dobre i tanie

Maraz
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 352
Rejestracja: 2012-04-02, 15:40
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 3DS XL

Post autor: Maraz » 2013-03-26, 01:01

-3DS XL obsłuży Ci gry DS'owe i 3DS'owe.
-Niestety ma region locka, więc jak kupisz PALówke to gry NTSC nie będą banglać.
-Nie, to na zdjęciu nie jest XLka.
-Moim zdaniem nie warto za taką kasę. Za 450zł to już nawet nówkę dostaniesz (zwykłą albo XL). A za te brakujące do pięćsetki 50zł też jakąś gierkę-nówkę. Chyba, że Cie konkretnie Zelda kręci to musiałbyś popolowac na okazję albo się szarpnąć ;)
Ja w zeszłym tygodniu kupiłem XL nówkę za 450zł, ale bez jakiejkolwiek gwarancji. Śmiga cudownie, ogrywam demka z eShopu :) Bajeczka. Teraz tylko kasiorę na giery zbieram.
Ostatnio zmieniony 2013-03-26, 08:14 przez Maraz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: 3DS XL

Post autor: Storms » 2013-03-26, 06:54

Wtóruje koledze wyżej, Trochę drogi zestaw, chyba że byłby ze stówkę tańszy to wtedy raczej sam nie miałbym oporów. Gdyż Zelda ratuje cenę zestawu. Co do pokeszczurów nie mam bladego pojęcia.

Przy używkach warto pytać czy konsola nie ma założonej blokady rodzicielskiej. Co prawda póki działa support od Nintendo dla tej konsoli nie ma problemu z odblokowaniem, ale na starcie można się troszeczkę podenerwować przez to. :)

pain_a
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 131
Rejestracja: 2013-01-31, 13:48

Re: 3DS XL

Post autor: pain_a » 2013-03-26, 13:41

500 zł jak na taki zestaw 3ds xl to chyba mała okazja, bo golasy na allegro używki kosztują ponad 500 zł, no teraz jakieś 4 sztuki z pogniecionymi pudełkami są za 539, a tu w zestawie od razu zelda :D

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: 3DS XL

Post autor: Velsu » 2013-03-26, 14:49

To nie jest 3ds XL.
Obrazek

dominator
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 204
Rejestracja: 2012-10-28, 16:06
Lokalizacja: dziki zachód

Re: 3DS XL

Post autor: dominator » 2013-03-26, 18:33

dzięki koledzy - postaram się zbić jeszcze stówkę i jak się uda to chyba wezmę. Właściciel twierdzi, że na ekranach ma folię ochronną od pierwszego dnia kiedy to kupił więc powinno to nieźle w realu wyglądać. Nie jestm maniakiem Zeldy ale lubię tą grę więc jest to kolejne "za" a pokemon pewnie na alledrogo poleci więc coś by się tam zwróciło (chyba że dzieciak mi się "wciągnie" :?) - narazie zobaczymy czy uda się cenę obniżyć :P
...acha - blokada rodzicielska - pamiętać ! :)
Tanie gry są dobre bo są dobre i tanie

ODPOWIEDZ