Zakup 3DS'a

Wkraczając w nowy wymiar.
zagul
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 201
Rejestracja: 2011-01-07, 20:35
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: zagul » 2014-03-11, 20:17

Trochę odkopuję temat. Chcę kupić 3DS, gdzie za ile i na co zwrócić uwagę ?

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: Storms » 2014-03-12, 11:27

Ja swoje 3DSy kupowałem albo na RA albo aledrogo. Jakoś nie mogłem dorwać "w normalnej" cenie w sieciówkach.

Podstawowa wersja oscyluje w granicy 300 - 400 zł. W zależności od stanu pakietu oraz składu. Za niedługo na łamach RA powinna pojawić się seria artykułów o 3DSie tam będzie opisane co wchodzi w skład każdego z dostępnych modeli.

Karty AR są opcjonalne. Jeżeli się komuś zapodziały to może sobie je wydrukować ze strony Nintendo.

Nie ma jako takich ścisłych zaleceń na co trzeba uważać. Wiadomo że to co wizualnie się reprezentuje czyli stan ekraników, obecność stylusa. Osobiście miałem problem z blokadą rodzicielską. Warto zapytać czy na konsole jest jakaś założona, jeśli tak to niech właściciel ją zdejmie, jeżeli on nie zakładał jej a nie ma pinu to sprawę będzie trzeba wyjasnić przez techniczne wsparcie Nintendo America. Na szczęście w odpowiednich godzinach da się to załatwić przez internet. Mimo wszystko warto na to zwrócić uwagę, bo po co komuś dodatkowy kłopot.

zagul
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 201
Rejestracja: 2011-01-07, 20:35
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: zagul » 2014-03-12, 11:52

Storms pisze:Ja swoje 3DSy kupowałem albo na RA albo aledrogo. Jakoś nie mogłem dorwać "w normalnej" cenie w sieciówkach.

Podstawowa wersja oscyluje w granicy 300 - 400 zł. W zależności od stanu pakietu oraz składu. Za niedługo na łamach RA powinna pojawić się seria artykułów o 3DSie tam będzie opisane co wchodzi w skład każdego z dostępnych modeli.
Ogólnie strasznie mało jest 3ds-ów na allegro, używek. W sklepach internetowych najtańsza nówka 599zł. Więc niestety jest trochę lipa.

fixxxer1
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1242
Rejestracja: 2011-01-03, 14:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: fixxxer1 » 2014-03-12, 12:16

Kod do kontroli rodzicielskiej można zdjąć samemu, są odpowiednie generatory.
Przeglądaj Allegro, bo czasem trafiają się fajne okazje.
Tak jak Storms pisał, ważny jest stan ekranów, stylus, ładowarka. Jeśli nie zależy Ci na papierach, to taką konsolę kupisz odpowiednio taniej.
Możesz też trafić konsolę z programem ambasador (ściągnięte stare gry), które podwyższają wartość.
Najważniejsze - określ jaką kwotę na to chcesz przeznaczyć. Wtedy można szukać okazji na 3DSa albo nawet 3DS XL.
Ja swojego 3DS w limitowanej wersji Zelda kupiłem za 650zł wraz z niezłym zestawem gier. Większość gier sprzedałem (nie mój klimat) i konsola wyniosła mnie ~200zł. Więc da się trafić okazję na Allegro :D

zagul
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 201
Rejestracja: 2011-01-07, 20:35
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: zagul » 2014-03-12, 12:25

Czyli muszę czekać bo na razie nic konkretnego niestety nie ma. Ja bym chciał wydać do 400zł, ale mogę więcej na zestaw z grami, które potem można odsprzedać.

fixxxer1
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1242
Rejestracja: 2011-01-03, 14:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: fixxxer1 » 2014-03-12, 13:28

399zł kosztowały nówki z wyprzedaży Carrefour, ale to było dawno temu. Myślę, że za 400zł spokojnie kupisz 3DSa, musisz tylko obserwować Allegro i fora internetowe (najlepiej ustaw sobie RSS nowych aukcji).

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: Storms » 2014-03-12, 19:19

fixxxer1 pisze:Kod do kontroli rodzicielskiej można zdjąć samemu, są odpowiednie generatory.
Teraz może i są, ale gdy ja szukałem rozwiązania to na nic takiego nie natrafiłem. Wszystko kierowało do N service.

ODPOWIEDZ