Zakup 3DS'a

Wkraczając w nowy wymiar.
Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: Kurt » 2013-05-31, 10:09

Ostatnio jeden typek chciał kupić ode mnie 3ds komplet, rysik, box, karty ar, pokrowiec i gra DOA za 280zł, mówiąc że to i tak jest drogie. Jednak nie zgodziłem się.

fixxxer1
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1242
Rejestracja: 2011-01-03, 14:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: fixxxer1 » 2013-05-31, 12:30

3DSa mam od ok 2 tygodni i strasznie się nim jaram. Przeszedłem Super Mario 3D Land, teraz ogrywam Zeldę Ocarinę, łażę wszędzie z konsolą, żeby złapać streetpassy itp itd. Miałem PSP 3004 przez kilka dni, ale jakoś nie przekonało mnie do siebie i sprzedałem. Kilka dni temu znowu trafiło mi się tylko w wersji 2004 i przyznaję, że spodobało mi się (być może dlatego że jest w lepszym stanie wizualnym niż było 3004), pograłem w demo GoW i zrobiłem listę gier które mnie interesują. Jednak do 3DSa nie ma podejścia, nawet do DS Lite.

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: Keitaro » 2013-05-31, 12:57

Wszystko zależy od listy gier oraz od fanbojstwa naszego w kierunku producenta którego lubimy <: Generalnie w RPGach i taktykach to na PSP i DS właściwie można by rzec.. jest po równo. I tu i tu znajdziemy równie dużą liczbę gier. 3DS jest młody, za 2 lata będzie taki zalew gier że nie wyrobi nikt nimi. Poza tym też sporo kosztują. Można więc śmiało pakować się w tego currenta już teraz, póki ciepły. Na spokojnie kontrolujemy wtedy bibliotekę gier jakie się ukazują / jakie bywają przecenione.

nvd96
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 230
Rejestracja: 2013-02-14, 14:05

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: nvd96 » 2013-05-31, 14:24

Keitaro pisze:Wszystko zależy od listy gier oraz od fanbojstwa naszego w kierunku producenta którego lubimy <: Generalnie w RPGach i taktykach to na PSP i DS właściwie można by rzec.. jest po równo. I tu i tu znajdziemy równie dużą liczbę gier. 3DS jest młody, za 2 lata będzie taki zalew gier że nie wyrobi nikt nimi. Poza tym też sporo kosztują. Można więc śmiało pakować się w tego currenta już teraz, póki ciepły. Na spokojnie kontrolujemy wtedy bibliotekę gier jakie się ukazują / jakie bywają przecenione.
... a jakie niedocenione (że pozwolę sobie tak wejść w zdanie)

Biblioteczka gier na 3DSa sukcesywnie się powiększa, jeśli nie ograłeś, to warto chociaż o parę tytułów ze starego DwuEkranowca swoje portfolio gamingowe powiększyć ;)
Powiem tak: każdy znajdzie coś dla siebie :)

Awatar użytkownika
gramodrana
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 141
Rejestracja: 2011-07-11, 22:15
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Zakup 3DS'a

Post autor: gramodrana » 2013-05-31, 14:34

Gdyby nie to że mam durną manie kupowania czegoś w pewnej kolejności typu najpierw wszystkie wersje dsów potem 3ds to już bym biegł do sklepu. Człowiek jednak nabrał jakiś głupich nawyków przez tyle czasu:P
www.gramodrana.wordpress.com Blog o retro grach i nie tylko...
2xNDS classic/Nds lite/2xNes/2x Snes/2x Gcn/2x psp 2000/2x ps2 fat/ps2 slim /sms model 2/smd 1 i 2/2x gb color/2x gb dmg/gb micro/gba advance/2x gba sp/wii /xbox /psx /psone/dreamcast /game gear i kolekcja rośnie...:)