Nie mam w co grać

Wkraczając w nowy wymiar.
ODPOWIEDZ
Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Nie mam w co grać

Post autor: Kurt » 2013-05-11, 08:03

Na początku miałem 3 gry na 3DSa i kilka na DSa.

Przeszedłem je, pograłem w każdą jakieś 30 godzin. To sporo czasu, zważywszy na fakt, że jest to przenośna konsola. Niestety obecnie nie widzę żadnej gry, w którą mógłbym pograć.
Nie po to kupowałem nową konsolę od N by włączać gry z DSa, którego kiedyś miałem i sporo tytułów przeszedłem.

Tak więc wszedłem na allegro i co widzę.

Fifa, Pes... są to gry bardziej okrojone od zwykłych wersji. Poza tym jakbym chciał w to grać, to bym odpalił to na Xboxie 360. To samo z sims 3.

F1, WWE All Stars 3D, SPONGEBOB SQUIGGLEPANTS NICKELODEON, Need for Speed: The Run, BEN 10 OMNIVERSE itp tytuły są słabe i nie będę kupował czegoś co włączę na 5 minut, a potem odłożę.

Zelda to remake z N64.

Mario 3D Land mam.

Ewentualnie kupię NMB2.

Luigi, część pierwsza jak dla mnie średnia, zaś brak w grze punktów kontrolnych, mocno mnie wkurza.

Więc pytam co możecie polecić?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nie mam w co grać

Post autor: ramzes64 » 2013-05-11, 08:48

Kurt pisze:Na początku miałem 3 gry na 3DSa i kilka na DSa.

Przeszedłem je, pograłem w każdą jakieś 30 godzin. To sporo czasu, zważywszy na fakt, że jest to przenośna konsola. Niestety obecnie nie widzę żadnej gry, w którą mógłbym pograć.
Nie po to kupowałem nową konsolę od N by włączać gry z DSa, którego kiedyś miałem i sporo tytułów przeszedłem.

Tak więc wszedłem na allegro i co widzę.

Fifa, Pes... są to gry bardziej okrojone od zwykłych wersji. Poza tym jakbym chciał w to grać, to bym odpalił to na Xboxie 360. To samo z sims 3.

F1, WWE All Stars 3D, SPONGEBOB SQUIGGLEPANTS NICKELODEON, Need for Speed: The Run, BEN 10 OMNIVERSE itp tytuły są słabe i nie będę kupował czegoś co włączę na 5 minut, a potem odłożę.

Zelda to remake z N64.

Mario 3D Land mam.

Ewentualnie kupię NMB2.

Luigi, część pierwsza jak dla mnie średnia, zaś brak w grze punktów kontrolnych, mocno mnie wkurza.

Więc pytam co możecie polecić?
a w jakie trzy gry grałeś?

Zelda to remake z N64 - ale KURDE - jest ZAJEBISTA, wygląda świetnie i WARTO w nią zagrać. No ale jeśli to Tobie nie odpowiada, to nie ma problemu. Możesz ominąć ten tytuł. Ja Polecam

New Super Mario Bros. 2 - to Mario jak każdy inny, tu monety masz zbierać, ale to stary dobry NOWY MARIO (to co na DS, Wii) - tylko inne lokacje leveli - choć wszystko podobne. Ja tam łykam każdego Mario bo mi te gry wystarczają! To jak każda nowa kolejna FIFA - tam nic sie dla mnie nie zmienia (dla fanów pewnie mechanika, grafika itd). Dla innych Mario pewnie się nie zmienia (dla mnie mechanika, tu nacisk na zbieranie monet, grafika no i NOWE LEVELE). Mi tych nowych leveli ciagle brakuje, bo lubie. Ale jesli jestes taki marudny - to moze sobie odpusc - bo teoretycznie to jest to samo co na DS i Wii.

Resident Evil revelation? - pewnie czekasz na wersje na X360 ;D

gry z cyfrowej dystrybucji!!! Pullblox - chyba, że nie lubisz puzli. Mario Kart 7 - ja tam nabiłem już z 200 godzin (www.mariokart7.pl - jeszcze gramy)


ja polecam Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars
http://retroage.net/index.php?option=co ... Itemid=528

PODSUMOWANIE RECENZJI
...Podsumowując całość uważam, że gra jest niepozorna. Pewnie niewiele osób interesuje się tym tytułem – ja sam trafiłem na niego przypadkiem. Ghost Recon: Shadow Wars nie ukazuje mocy konsoli, ale broni się sam, długą i wciągającą rozgrywką – co jest jego najmocniejszą stroną. Co nie wygląda, to dogra – i tak należy traktować ten tytuł. Musze wspomnieć, że według Activity Log - Ghost Recon zajął w mojej konsoli pierwsze miejsce pod względem średniego czasu gry przy jednym posiedzeniu. Mario Kart 7 i Zelda OoT 3D odpalane były często na krótko (20-30min). Natomiast Ghost Recon jak już został włączony to na 2-3 godziny. Warto zainteresować się tym tytułem teraz, gdyż jego cena już ponad rok po premierze może być atrakcyjna, a i nie powinniście żałować zakupu. Pozycja z całą pewnością godna polecenia!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Nie mam w co grać

Post autor: Kurt » 2013-05-11, 09:21

Mario Kart ograłem na Wii, trochę mi się w to grać nie chce, tym bardziej że rzadko kiedy mogę korzystać z wifi na 3DSa. Jedynie widzę ciekawe 2-3 gry. Gdy przeglądam allegro to czuję, że większość gier na 3DSa to jakieś cienkie produkcje.

nvd96
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 230
Rejestracja: 2013-02-14, 14:05

Re: Nie mam w co grać

Post autor: nvd96 » 2013-05-11, 10:33

Tales of the Abyss (świetny jRPG na min. 50h)
Cubic Ninja (taki bardziej casual na żyro - bujasz konsolą i ten ninja tam leci, polecam)
Tak jak ramzes64 polecam Ghost Recon Shadow Wars (świetna strategia - jeśli chcesz to mogę Ci tanio opylić, bo mam 2 egzemplarze :D)
Fire Emblem: Awakening (świetny mix RPG i strategii turowej - kultowa seria)
Dead of Alive: Dimensions (przyjemne mordobicie z możliwością gry po necie)
Metal Gear Solid 3D (co prawda ograłem tylko demo, ale bardzo mi się spodobało - z pewnością zakupię jeśli uda mi się odsprzedać coś co ukończę)
Ludzie chwalą sobie LEGO City Undercover, nową Castlevanię, nowy Animal Crossing i wspomniany już Luigi Mansion 2(ale nie mam żadnego doświadczenia z nimi)
Dodatkowo chyba we wrześniu będą nowe Pokemony (X i Y) i obiecali nam nową Zeldę w świecie ALttP.
Do wyboru do koloru (dodam od siebie tylko jeszcze to, że o jakimś fajnym tytule na pewno zapomniałem) ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nie mam w co grać

Post autor: ramzes64 » 2013-05-11, 14:48

moge sprzedać nowego Metal Gear Solid 3D ;) - pisz PW jak chcesz - dogadamy sie ;D
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

nvd96
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 230
Rejestracja: 2013-02-14, 14:05

Re: Nie mam w co grać

Post autor: nvd96 » 2013-05-11, 15:42

mam lepszy pomysł:
Kurt kupi ode mnie Ghost Reckona, a ja od Ramzesa MGSa :D

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nie mam w co grać

Post autor: ramzes64 » 2013-05-11, 19:31

mysle ze wszyscy beda zadowoleni

a wracając do tematu, Kurt tu masz liste gier dostępnych już na 3DS
http://www.nintendolife.com/3ds/games?r ... ort=rating

teraz pytanie gdzie je znajdziesz i za ile - jeśli nie ma wszystkiego na Allegro.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Nie mam w co grać

Post autor: Kurt » 2013-05-11, 19:32

Doa to mam i grałem, przejadło mi się - do tego na Xboxie w to grałem.

Strategie i rpg to nie moje pozycje. Ale rozważę Wasze gry, czekam na priv :)

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Nie mam w co grać

Post autor: Kurt » 2013-05-12, 18:08

Dziękuję za propozycje.

Cubic Ninja - przeglądałem strony o tej grze. Niestety gra zbiera mizerne oceny, a takie smartfonowe produkcje mnie jakoś nie kręcą.
Ghost Reckon - to zupełnie nie mój klimat

Metal - tu gra mnie zainteresowała, ALE w necie wiele osób skarży się na mało wygodne sterowanie oraz fpsy, ponoć gra potrafi strasznie przymulić, jak to jest?

Jeśli ktoś ma na sprzedaż w porządnej cenie New Mario 2 to kupuję na 100%

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nie mam w co grać

Post autor: ramzes64 » 2013-05-15, 22:33

Kurt pisze:Ghost Reckon - to zupełnie nie mój klimat
Ja pierwszy raz grałem w życiu w strategie turową - wciągnęła mnie na maxa! Podobno Fire Emblem jest podobne... Advance Wars jakos tez nigdy nie przysiadłem. Ale kurde to było bardzo grywalne!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ