PSP Slim

PlayStation Portable
Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: PSP Slim

Post autor: Mosquit » 2007-09-15, 19:33

philemon pisze:Nie. Ale chcialbym zwrocic uwage na to, ze w swoim poprzednim poscie wcale nie pytales sie o roznice tylko od razu stwierdziles, ze to ten sam plastik. Nastepujace, rzekome pytanie ograniczalo sie do zbicia informacji podanej przez Blackie'go.
Nie. to bylo zdanie orzekajace fakt, ze to jest ten sam plastik [podaje za oswiadczeniem swego czasu Sony]. Potem nastapilo pytanie, czy moze ewentualne przyzwyczajenie do starej wersji konsoli nie wplynelo na ocene. Ograniczanie? Zbijanie informacji? A moze niezrozumienie tekstu. Nie wiem.
philemon pisze:Nie twierdze, ze nie masz gdziekolwiek indziej racji, ale krew mnie zalewa jak widze patentowana arogancje (jawiemwiecejitojamamracje) czy agresywna dyskusje ktora celowo prowdzi do wyniszczenia jednej ze stron.
.... agresywna dyskusje? Raczej zle wnioski wysnules [tu uklon w strone ashki :)]

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: soberpl » 2007-09-18, 14:47

W zabrzanskim empiku PSP Slim Silver jest za 669 zl.; taka ciekawostka.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: PSP Slim

Post autor: Inlagd sill » 2007-09-18, 17:37

Hehe, a w czeladzkim wczesniejszy model czarny i bialy w takiej samej (albo bardzo podobnej, glowy nie dam) cenie.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: philemon » 2007-09-24, 17:00

Po prostu spadlem z krzesla po obejrzeniu tego klipu. :wink: :lol: Ekipa z Kotaku przeprowadzila maly sondaz wsrod uczeszczajacych tegorocznego TGS na temat popularnosci nowego slima.

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 332
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: PSP Slim

Post autor: siudym » 2007-12-20, 12:50

Kupilem nowe PSP Slim i mam male pytanie: Czy analog czesto "skrzypi" w PSP? Ttz nie sam analog, ale jakby plastik obudowy w tym miejscu gdzie analog "trzeszczal/klikal" jak go sie uzywa... Dobija mnie to, czasami sciskajac obudowe jest wszystko ok, jednak od dawna ciagle dzieje sie to samo...

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: Rondel Spears » 2007-12-20, 14:54

Obudowa mojego PSP nie wydaje zadnych dzwiekow podczas operowania analogiem, tak samo u mojego kolegi. Mamy grubsza wersje. Slychac jak plastik trze o plastik, ale jest to niezauwazalne, z pewnoscia taki dzwiek nie jest skrzypieniem, tym bardziej klikaniem.
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: mrSin » 2007-12-20, 15:32

siudym pisze:Kupilem nowe PSP Slim i mam male pytanie: Czy analog czesto "skrzypi" w PSP? Ttz nie sam analog, ale jakby plastik obudowy w tym miejscu gdzie analog "trzeszczal/klikal" jak go sie uzywa... Dobija mnie to, czasami sciskajac obudowe jest wszystko ok, jednak od dawna ciagle dzieje sie to samo...
Dziwne. W moim Slimie nic nie trze, obciera czy skrzypi. Jedynie do czego moge sie przyczepic to luzna klapka od bateri i odciski paluchow na obudowie.

Podczas obcowania z obiema wersjami PSP polecam Slima. Wygrywa dzieki swej lekkosci, gabarytom oraz co bardzo wazne, dzialaniu krzyzaka. Chodzi zdecydowanie lepiej niz w grubszej wersji.

Awatar użytkownika
WhiTe-cik
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-12-30, 14:55
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: WhiTe-cik » 2007-12-31, 19:28

Slim jest fajny ale ja wole Fat 8)

PRAWIE kazdy uzytkownik PSP predzej czy pozniej zmieni softa, odbrickuje i zmieni baterie na Pandora ...... i ....... Przejdzie na ciemna strone mocy , czyli Piracka :twisted: :twisted:
WhiTe-cik used Post ! It's super effective !

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: Mejs » 2008-01-01, 02:22

Prawie -,-

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: Gimiak » 2008-01-01, 11:58

WhiTe-cik pisze:PRAWIE kazdy uzytkownik PSP predzej czy pozniej zmieni softa, odbrickuje i zmieni baterie na Pandora ...... i ....... Przejdzie na ciemna strone mocy , czyli Piracka :twisted: :twisted:
Mialem PSP gringo i nie przeszedlem na ciemna strone. Mozna? Mozna!

Awatar użytkownika
WhiTe-cik
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-12-30, 14:55
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: WhiTe-cik » 2008-01-01, 15:19

Brawo Gimiak !!! :lol:

Wlasnie to sie chwali !!! :smile:

Silna wola i chec grania na legalu wziely gore nad oszczednoscia !!! :P
WhiTe-cik used Post ! It's super effective !

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: ashka » 2008-01-01, 22:37

WhiTe-cik pisze:Silna wola i chec grania na legalu wziely gore nad oszczednoscia !!! :P
Oszczednoscia .... o matko..... HEHEHEHEHE.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: PSP Slim

Post autor: mrSin » 2008-02-22, 10:50

Nie kazdy przechodzi na ciemna strone mocy - ja rowniez jade na legalu. Tyczy sie to prawie wszystkich moich konsol. Wyjatkiem jest ngage, ale tylko dlatego, ze ciezko dostac gry. Podsumowujac - mozna.

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: PSP Slim

Post autor: Mosquit » 2008-07-27, 09:15

mrSin pisze:Nie kazdy przechodzi na ciemna strone mocy - ja rowniez jade na legalu. Tyczy sie to prawie wszystkich moich konsol. Wyjatkiem jest ngage, ale tylko dlatego, ze ciezko dostac gry. Podsumowujac - mozna.
Na Ngage mozna dostac gry - warto rozejrzec sie po Empikach okolicznych. Powinny miec na stanie jakies gierki za ~79zl.

ODPOWIEDZ