PSP i GTA

PlayStation Portable
Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: PSP i GTA

Post autor: Senshu » 2006-08-29, 20:21

Co do taiko, to pierwsza czesc na PSP byla bardzo slaba...nie znalazlem zbyt ciekawych utworow, a te warte uwagi wymasterowalem w poprzednich czesciach na PS2. Osobiscie czekam na jakas wersje Pop'n music na PSP :) . DJMax ciekawy i przypomina mi popena, wiec moze za niedlugo zakupie, bo takie pochlebne opinie dostaje wszedzie. Co do tekkena na psp - zaluje, ze nie kupilem japonskiej wersji, w USA nie ma nakladki, i praktycznie nie da sie grac "na powaznie", przynajmniej moja postacia - LAW, szczegolnie, ze w DR zlikwidowali juggle startera ktorego uzywalem na PS2 - b, 2,1,2 (nie tylko oczywiscie), a dopiero niedawno zaczalem sie bawic w gwaranta jakim jest qcf,2,1,2,1 (jakos tak :P)...nie musze chyba mowic, ze na PSP podczas walki z dobrym zawodnikiem jest to prawie niewykonalne....a jeszcze potem, zeby zajuggleowac - koniec. Jak dla mnie TK DR to bardziej taki bajer, niz cos co mozna traktowac na powaznie, wolalbym, zeby wydali DRka na PS2, bo zmiany sa konkretne.

PS sorki za skladnie, ale pisze z pracy, jak mnie ktos nakryje to bede mial niezle klopoty, bo wczoraj juz upomnienie za to dostalem :D
pozdro

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: PSP i GTA

Post autor: Gimiak » 2007-04-13, 13:08

Wreszcie nadszedl taki dzien, w ktorym w moje macki trafil PSP. Mam kilka gier lecz caly wolny czas spedzam na GTA LCS. Jestem pod wielkim wrazeniem, ze taka mala konsola dala rade pociagnac ten tytul. Jeszcze bardziej chcialbym pograc w wersje z Vice City (GTA VCS). Jedno co mi bardzo ale to bardzo przeszkadza jest 'przycisk' ruchu. Nie wiem jak go nazwac prawidlowo. Po 10 minutach boli mnie kciuk. Damn! Nie ma moze jakiegos zamiennika na ten element?
Dobra ide sie przejechac na motorku. W GTA ofkoz. :twisted:

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: PSP i GTA

Post autor: Gosiek » 2007-04-13, 19:07

Jezeli chodzi o analog, to jak najbardziej istnieja nakladki, ktore ulatwiaja jego uzywanie, sa tez zamienniki - np. takie:

Obrazek

Caly zestaw mozna obejrzec tutaj.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: PSP i GTA

Post autor: Mejs » 2007-04-13, 20:27

Najlepsza sprawa z tym "analogiem" ze mozna go wymontowac nie rozkrecajac konsoli. Wsadz palec tak jakby pod i pociagnij do siebie, analog wyskoczy i zostanie takie wejscie, dzieki temu latwo mozna zrobic jaki sie chce analog do PSP, np. galke Arcade albo sciety analog z Ps2/GCN/Xbox.

ODPOWIEDZ