Poczatki z konsolka PSP

PlayStation Portable
ODPOWIEDZ
Zefir_93
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 4
Rejestracja: 2007-10-14, 19:43

Poczatki z konsolka PSP

Post autor: Zefir_93 » 2007-10-14, 20:02

Witam jestem nowy na forum i zupelnie zielony w sprawie PSP, wlasnie zbieram sie na kupno tej konsolki ale przed tem che miec jakies informacje o niej.A dokladniej wymienie w ponizszych punktach.

1.Chcialbym zakupic konsolke do 700 zl, na allegro widzialem ale moim glownym problemem jest oprogramowanie wiele slysaszalem o tym, i to mnie zmartwilo jakie trzeba miec oprogramowanie zeby mozna grac we wszystkie gierki oczywiscie oryginaly a wrazie czego jak sciagnac inne oprogramowanie.
2.Teraz sprawa roznych innych funkcji poza grami bo podobno PSP rowniez i w tym nas nie zawodzi czyli internet i inne sprawy jak to wszystko ma wygladac oraz skad to zalatwic.

Narazie tyle czekam na wasze odpowiedzi i prosilbym o jak najbardziej zrozumiale oczywiscie dla mnie wypowiedzi. Z gory thx.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Poczatki z konsolka PSP

Post autor: Mejs » 2007-10-14, 20:44

1.Jezeli chcesz po prostu grac w oryginalne gry to kupuj z normalnym firmware'm bez zadnych customow itp. nie wiem czy da sie zmienic z customa na normalne oprogramowanie, chyba tak.

2. PSP odtwarza filmy w kilku formatach, muzyke, ma mozliwosc przegladania zdjec jak ich robienia (specjalnia dostawka, slaba jakosc ale jednak). PSP potrafi emulowac gry z konsoli PSX, niektore gry na PS3 posiadaja funkcje uzywania PSP (jako np. mapa). Mozliwe jest tez sciaganie dem gier (na chwile obecna jest ich okolo 30).

PSP potrafi duzo wiecej na custom firmwarze (emulacja wielu sprzetow, porty gier, odpalanie kopi zapasowych oraz sporo roznych ciekawych aplikacji).

Zefir_93
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 4
Rejestracja: 2007-10-14, 19:43

Re: Poczatki z konsolka PSP

Post autor: Zefir_93 » 2007-10-14, 20:55

A jezeli chce z netu posciagac gierki albo cos to musze zainstalowacnew softa i juz mam namiary na goscia ktory to robi, to czym sie rozni soft od frim wara, i co daje soft 3,52 a co daje soft 3,71.I skad takowe gry sie sciaga. Dziex z odp.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Poczatki z konsolka PSP

Post autor: Inlagd sill » 2007-10-14, 21:12

Zefir_93 pisze:A jezeli chce z netu posciagac gierki albo cos (...) skad takowe gry sie sciaga.
Ja polecam sciagac gierki stad: http://www.retroage.net/forum/viewtopic.php?t=1166
Ostatnio zmieniony 2007-10-14, 21:13 przez Inlagd sill, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Poczatki z konsolka PSP

Post autor: ashka » 2007-10-14, 21:12

Jakim algorytmem przestawiasz slowa? :twisted:

Niewiele paniemaju, ale:
- Kolejne oficjalne softy dodaja nowe funkcje.
- Roznice miedzy kolejnymi nieoficjalnymi firmware'ami sa wypisane w ich plikach readme.

ODPOWIEDZ