Dream Team na PSP ?

PlayStation Portable
ODPOWIEDZ
Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

Dream Team na PSP ?

Post autor: Rabisin » 2009-06-07, 12:32

Dlaczego PSP będzie najlepsze? "Bo będą na niego tytuły, które przyciągną graczy" - twierdzi jeden z szefów Sony. "Chcemy odnieść sukces w sprzedaży, ale wcześniej zamierzamy pokonać DS" - rzecze...

Nieoficjalnie wiadomo, że na PSP będą wychodzić w tym roku wyłącznie killery. Lada dzień ukazać się ma GTM najlepsza wyścigówka na Świecie, aktualna mistrzyni sprzedaży. Jeśli tak się stanie, gracze zrezygnują z NFS lub innych wyścigówek, którzy dotąd byli najlepszymi tytułami na tej pozycji. Zmieni się też najlepsza bijatyka (dotychczas był nią Tekken), bo mają się pojawić Tekken 6, Soul Calibur 5 i pare inny figfterów.


To nie koniec ofensywy transferowej Sony, bo trwają przygotowania do nowych gier - Resident Evil jednym z najlepszych horrorów oraz nowym Sillent Hill, który jak dla mnie jest grą wybitną. - "PSP ma taką pozycję, że producenci wolą wydawać gry na PSP pomimo mniejszych pieniędzy" - powiedział szef Sony "Inne platformy do gier biorą tytuły, których nie chcą na PSP". - więcej wywiadu już wkrótce w PSX...

Do tego absolutnym hitem ma być nowy MGS, który ma wprowadzić rewolucję gier wydawanych na PSP, oraz Dante do złudzenia przypominające słynnego God of War, o którym napisałem parę dni temu. Reasumując PSP zapowiada się niezwykle mocno, pytanie tylko czy z takimi grami wygrają rywalizację z DS, na papierze są silniejsi, tylko czy Sony nie zmarnuje takiego potencjału ?

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Dream Team na PSP ?

Post autor: kon » 2009-06-07, 12:48

"Chcemy odnieść sukces w sprzedaży, ale wcześniej zamierzamy pokonać DS"
chcialbym zobaczyc gdzie tak powiedzial
Nieoficjalnie wiadomo, że na PSP będą wychodzić w tym roku wyłącznie killery.
skad masz takie "nieoficjalne" informacje? :D
Lada dzień ukazać się ma GTM najlepsza wyścigówka na Świecie, aktualna mistrzyni sprzedaży.
aktualna mistrzyni sprzedazy? gra, ktora jeszcze nie wyszla? czy chodzi ci o gt4 ktore "aktualnie" nie jest mistrzem sprzedazy.
Soul Calibur 5
a dokladniej soul calibur 4 + dodatki.
To nie koniec ofensywy transferowej Sony
kupuja xaviego?
oraz nowym Sillent Hill
to remake 1.
który jak dla mnie jest grą wybitną
przeciez ten "nowy" wedlug ciebie jeszcze niw wyszedl
"PSP ma taką pozycję, że producenci wolą wydawać gry na PSP pomimo mniejszych pieniędzy"
daj zrodlo.
"Inne platformy do gier biorą tytuły, których nie chcą na PSP"
czemu psp nie chcialo phoenix wrighta, czemu nie chcialo pokemonow, zeldy, nowego final fantasy tactics, gta chinatown wars, metroida :(

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Dream Team na PSP ?

Post autor: ramzes64 » 2009-06-07, 20:38

niechce mi sie czytac tych komentarzy ktore pod cytatami zamiescil kon.

ale...

czytajac twoj (Rabsin) kolejny zalozony temat - naszla mnie jak wielce niesamowita mysl.. Co by tu żec, wręcz oswiecilo mnie i nad mą główką pojawiła się zarowka. ... jesli dobrze pamietam - to ten twoj blog ma w nazwie cos o konsolach? ... jak mozna tworzyc bloga/strone o ogole, skupiajac sie jedynie na jednej firmie. powinienes zmienic profil na SonyFan... bo zakrzywiasz odbiorcą (szczegolnie tym niedzielnym rzeczywistosc) i nieswiadomie, lub z pelna premedytacja, starasz sie podtrzymac ten stereotyp - ze KONSOLA=SONY PLEJSTEJSZYN.

smutne to
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

LukE
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 45
Rejestracja: 2008-04-02, 16:20

Re: Dream Team na PSP ?

Post autor: LukE » 2010-02-06, 09:37

przepraszam że się wtrące ale pozwole sobie tu dać cytat z innego temaciku:
ramzes64 pisze:ja tam wole jednak Wii ... jak gram moge wygodnie sie rozwalic na fotelu i grac

a na Xie jak gram, to siadam spiety, zgarbiony, z glowa do tv (aby bylo widac wszystkie detale?) / podobnie gralem na malym telewizorku ... zrelaksowac sie nie idzie.

wii to pelen relaksik
Ty też zakrzywiasz troche pogląd na inne konsole, które niemają w nazwie NINTENDO
Aktualnie gram w:
PSP: LittleBigPlanet
NDS: New Super Mario Bros
GCN: Def Jam Vendetta
Wii: Red Steel (za 10zł:D:D)

ODPOWIEDZ