PSP - odbicie od dna?

PlayStation Portable
Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: mrSin » 2009-06-23, 08:08

ramzes64 pisze:wiedziałem co powiesz - wyprzedzam Cie o jeden krok :P
Proszę cie, weź ty mnie nie osłabiaj...

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: Axi0maT » 2009-06-23, 09:12

Panowie, trzymajscie sie tematu. Jak macie cos do siebie to skorzystajcie z prywatnych wiadomosci - wowczas mozecie pisac sobie tyle romantycznych liscikow ile tylko chcecie :P

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: mrSin » 2009-06-23, 21:07

Czyżby zazdrość przez kolegę przemawiała? ;)

Awatar użytkownika
NeYo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2009-03-01, 20:52

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: NeYo » 2009-11-23, 11:25

Trochę temat zamilkł, a psp odżyło co skłoniło mnie w lipcu do kupna tej konsolki. Gran Turismo, LBP, nowy Jak, SoulCalibur, Assassin's Creed i w przyszłym roku Nowy MGS :D rączki zacierać i portfele szykować :D A co do sytuacji psp w Polsce, to mamy coraz więcej polskich wersji językowych na kieszonke sony ( Pazura w roli Daxtera 8) w najnowszym Jak'u ).

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: Ukukuki » 2010-05-04, 14:48

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7 ... iany_.html

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem na przenośnej konsoli to GoW Chains of Olympus a tu proszę będzie następna część. Na pewno zagram u kolegi lub kupię okazyjnie używane PSP do tego grę i po wszystkim sprzedam :wink: .
Famicom!

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: mrSin » 2010-05-05, 07:11

Dobrze mieć PSP :). Pomijając GOW ostatnimi czasy właściciele konsolki nie mają powodu do narzekań, nowych dobrych tytułów jest naprawdę sporo.

Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: Y2K » 2010-10-10, 18:38

Ukukuki pisze:Jedna z najlepszych gier w jakie grałem na przenośnej konsoli to GoW Chains of Olympus a tu proszę będzie następna część. Na pewno zagram u kolegi lub kupię okazyjnie używane PSP do tego grę i po wszystkim sprzedam :wink: .
Może nie do końca jak w temacie, ale chodzi mi o demo God of War: Ghost of Sparta. Zgodnie z blog.eu.playstation.com ukazało się ono na europejskim PS Store 29 września. Niestety już wtedy nie mogłem go znaleźć. Zauważyłem jednak, że czasami Sony bezpowrotnie usuwa zawartość sklepu. Zdążył może ktoś je pobrać, bo nigdzie nie wyczytałem, że go jednak nie było? A może tylko na moim koncie go nie ma, chociaż wątpie? Dodam, że posiadam polskie konto.
Obrazek

Awatar użytkownika
NeYo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2009-03-01, 20:52

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: NeYo » 2010-10-10, 20:07

W końcu, ktoś coś napisał w temacie sony :) Wracając do tematu dema, to polski oddział sony dał ciała.... dema do dziś nie ma, ja pobrałem z USA store, na UK podobno też jest normalnie. Demo waży 90 MB, nie jest za krótkie, ale i tak nie zawiera tych bajerów wszystkich z najnowszego trailera, ( w tym walka pod wodą ) ale i tak jest miodnie :smile:

Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: Y2K » 2010-10-11, 14:49

Dzięki wielkie. Demko waży dokładnie 93 MB i już siedzi w moim PSP;) BTW Nawet nasz wirtualny sklep Sony jest traktowany jak kraj trzeciego świata porównując do US.

Wracając do tematu głównego. Wątpie czy PSP zacznie przeżywać jeszcze drugą młodość (chociaż tak naprawde, to nie miało nigdy swojego złotego okresu). Gier niby duży, ale każdy wie jak jest. Uważam, że spory potencjał ciągle drzemie w Remote Play, którego nie ma u Nintendo. Ale jak Sony samo blokuje granie w gry na PS2 i PS3 oraz DVD i Blu-Ray, to sami są sobie winni (w zamian każe kupować gry na PSone w Store). Wiem, że brak R2 i L2, ale całkiem nieźle się gra w gry niewymagające precyzyjnego sterowania z PS1. Filmów w nośniku też się nie da oglądać... Kolejna sprawa to Play TV, który w Polsce nie instnieje, ale w cywilizowanych krajach średnio reklamują to, a przez Remote Play to już w ogóle, chociaż jak najbardziej się da.

Ostatnio czytałem, że Sony odpuściło sobie PSP i od jakiegoś czasu dostarczas Dev Kit'y PSP2, więc konsola powoli umiera. Ciekaw jest ile do tego dołożyło PSPgo? A propos PSPgo, jestam ciekaw za ile Sony będzie się chciało go pozbyć gdy wyjdzie następca??? 100$ czyli 100€, a może więcej? Sam bym się może skusił za tyle...
Obrazek

Awatar użytkownika
NeYo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2009-03-01, 20:52

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: NeYo » 2010-10-11, 20:27

Według mnie psp nie jest obecnie w żadnym dołku, mase świetych gier wyszło niedawno i jest zapowiedzianych. A co do kit'u to narazie tylko sucha informacja, choć wiadomo ze nowe psp powoli sie szykuje. A co do klasyków z ps store, to podobno ma się ukazac na USA store, alundra i arc the lad :) Ja ciagle pogrywam w front mission 3, a tu kolejne perelki.
BTW. Warto mieć konto na pl i usa, oba regiony fajnie sie uzupelniaja, rozne promocje itp 8)

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: BigBoss » 2012-02-16, 18:23

Planowałem odkładać kasę na 3DS ale jednak perspektywa posiadania PSXa w kieszeni wygrała. 3DS będzie tylko taniał a gry będą wychodzić w większych ilościach, więc można zakup odroczyć. Konsolka musi być przerobiona a niestety myśl o używanej mnie boli i nie mogę tego nijak przeboleć :(
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

yrkill
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 452
Rejestracja: 2011-07-28, 23:58
Lokalizacja: Łódź

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: yrkill » 2012-02-16, 18:27

BigBoss pisze:Konsolka musi być przerobiona
Ke? Nie. Pic polega na tym, że konsola nie powinna być przerobiona. To nielegalne.
n3ds, amiga1200, amiga cdtv, ds lite, n64, ps2, ps3, ps4, psp, smd2, snes, wii, wii u, vita

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: BigBoss » 2012-02-16, 18:57

Oczywiście nie w celach grania na nielegalnych "kopiach" :). Lubię po prostu gdy konsola może w pełni ukazać swoje możliwości, które w niej drzemią, a które są niedostępne fabrycznie.
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

Awatar użytkownika
marcin_N
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 325
Rejestracja: 2010-11-21, 22:18
Lokalizacja: Gniezno

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: marcin_N » 2012-02-16, 19:53

Akurat w PSP dzięki przeróbce, można zwiększyć taktowanie procesora, dzięki czemu gry chodzą dużo płynniej ;)

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: kawka » 2012-02-16, 20:32

Jeżeli chcesz PSP przerabiać (nie wnikam w jakich celach), to pamiętaj, by wybrać taki model, który na takie przeróbki pozwala.

ODPOWIEDZ