PSP - odbicie od dna?

PlayStation Portable
ODPOWIEDZ
kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: kawka » 2012-02-17, 23:51

No ale są też inne kolorki PSP, nie tylko piano black. Ja miałem srebrną wersję konsolki (w zasadzie była ona mojego brata, który już ją sprzedał) i nie było odcisków czy śladów. Jedynie metalowy pierścień wokół logo "PSP" na tylnej części obudowy (klapka UMD) porysował się trochę.
Generalnie E-1000 to ciekawa alternatywa dla wszystkich innych modeli PlayStation Portable i megadrogiej Vity. Kto wie, może się skuszę na ten model - jest dużo świetnych tytułów, w które nie zdążyłem zagrać i kilka takich, z którymi mam miłe wspomnienia.

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: PSP - odbicie od dna?

Post autor: Bodzio » 2012-02-18, 00:13

Jeżeli chodzi o wyświetlacze w PSP to czytałem różne opinie, mniej więcej wychodzi pół na pół jeżeli chodzi o to E1000 i modele z serii 3000. Sam mam ten drugi i nie narzekam. E1000 bym nie brał głównie z trzech powodów: brak wifi, brak przycisków mute i jasność i co najważniejsze niewymienne baterie, a te w PSP długowieczne nie są, więc wolałbym mieć konsolę w której wymiana baterii sprowadza się do zakupu odpowiedniej i wsunięcia w odpowiednie miejsce, a nie kupowania jakiejś używki i przekręcania wszystkiego.

ODPOWIEDZ