PSP R.I.P?

PlayStation Portable
Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: PSP R.I.P?

Post autor: Blackie » 2007-03-19, 09:07

ashka: kumplowi z ebaya sprowadzalem te nakladke. Ale byla jakas dziwna i ostatecznie jej nie przyczepil ; ) Ale rozwaze zakup tego, jak tylko nabede PSP.
senshu: a co z tym krzyzakiem? Naprawiles?
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: PSP R.I.P?

Post autor: ashka » 2007-03-19, 18:25

Blackie pisze:ashka: kumplowi z ebaya sprowadzalem te nakladke. Ale byla jakas dziwna i ostatecznie jej nie przyczepil ; ) Ale rozwaze zakup tego, jak tylko nabede PSP.
To jak kolega nie uzywa, to mu zabierz i pograj: IMHO nieporownywalnie lepiej sie gra...

A swoja droga, pogralam w weekend w "Medal of Honor Heroes" i chyba pozycze ja na dluzej... Niby FPSy z jednym analogiem, przy braku myszki i klawiatury to juz nie to samo, ale Medal of Honor jest: piekny, ma dobra muze i jest bardzo grywalny :) Zeby jeszcze te cioly, co sie ich ma w ekipie, nie byli TACY glupi....

Pogralam tez w "Wipeout'a" (i wishlist powiekszyl sie o kolejna pozycje x] ), w kolejce do testow leza jeszcze "GUN Showdown" i "Killzone Liberation" ... uch uch.
PSP wiecznie zywe ;d

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: PSP R.I.P?

Post autor: philemon » 2007-03-21, 11:24

Zywe, zywe. Zaopatrzylem sie w koncu w PoPoLoCrois (i BoF3).. tylko troszke po fakcie. No nic, narazie bedzie kurz zbierac :P

23 wychodzi Gurumin (.eu): Ashka, dobre to ? Za wielka woda to calkiem sobie chwalili.

MGS:PO z koleji przesuniete na maj. :O

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: PSP R.I.P?

Post autor: ashka » 2007-03-21, 15:09

philemon pisze:23 wychodzi Gurumin (.eu): Ashka, dobre to ? Za wielka woda to calkiem sobie chwalili.O
IMHO Gurumin rzadzi - choc moze ja cierpie na brak BARDZO kolorowych platformowek - b. ladna grafika, swietny voice-acting (ja mam japonska wersje, podobno w angielskiej juz nie jest taki dobry), mozna rozbic praktycznie wszystko ;d. Zdobywa sie punkty doswiadczenia i wtedy dochodza nowe ataki wiertlem, a za przejscie kolejnych poziomow dostaje sie nowe ubranka ;d
Poza tym gra nie wydaje sie zbyt trudna (gram na poziomie easy, inne sa zablokowane). Nie to, zebym daleko zaszla: obecnie sie zapuckalam przy podkladaniu bomb :] :mrgreen:

Gdy przebrne dalej, to cos wiecej skrobne.

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: PSP R.I.P?

Post autor: philemon » 2007-03-21, 16:28

ashka pisze:Zdobywa sie punkty doswiadczenia i wtedy dochodza nowe ataki wiertlem, a za przejscie kolejnych poziomow dostaje sie nowe ubranka ;d
Miau! Przekonalas mnie bonusowymi kostiumami. W sam raz do takiej gierki o tak cukierkowej grafice/dyzajnie :} Mam nadzieje, ze to nie opiera sie na przekolorwaniu glownego ubranka ?

Co do voice actingu to w wersji zangielszczonej pozostawiono sciezke japonska, co w sumie jest to i dobrym wyjsciem, bo mozemy sie rozkoszowac oryginalnym (ba, pro!) podkladem. Ale z drugiej strony to po kija (excuse me french!) robili ver angielska skoro wiekszosc ludzi wybierze sciezke jap ? ;d

Btw, Metal Slug > Killzone. Tylko trzeba przebolec czas swiszczenia umd w napedzie...

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: PSP R.I.P?

Post autor: ashka » 2007-03-21, 17:17

philemon pisze:
ashka pisze:Zdobywa sie punkty doswiadczenia i wtedy dochodza nowe ataki wiertlem, a za przejscie kolejnych poziomow dostaje sie nowe ubranka ;d
Miau! Przekonalas mnie bonusowymi kostiumami. W sam raz do takiej gierki o tak cukierkowej grafice/dyzajnie :} Mam nadzieje, ze to nie opiera sie na przekolorwaniu glownego ubranka ?
Jasne, ze nie. :D
Mozna dostac kostium sluzacej (cos jak japonskie maidens ;d), kostium malpki (razem z USZAMI i ogonkiem^_^) czy kostium wikinga ;d Ja na razie mam tylko gogle.
By zdobyc niektore z kostiumow, trzeba gre przejsc kilkakrotnie, kolejno na roznych poziomach trudnosci.
Zeby nie bylo, gra nie jest i nigdy nie byla (wydano ja wczesniej na PCta) zbyt trudna.

Obrazek
:mrgreen:
Strasznie mi sie podoba poczatkowa scena, gdy Pino sie przedstawia i mowi, ze jest POTWOREM ^_^

kiba
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 3
Rejestracja: 2009-01-20, 11:10
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PSP R.I.P?

Post autor: kiba » 2009-01-20, 22:55

Psiadma i ds'a i psp. Muszę tu powiedzieć że psp wcale nie rip potem tylko dwa tytuły FF dissidia i FF Agita XIII.Dissidie już grałem gra rządzi pozatym ma jeszcze wyjść remake star ocean 2 jedynki już jest jest crisis core i będzie Resistance Retribiution pozatym jest świetny chodzony fighter na podstawie anime ikkitousen - IkkiTousen Eloquent Fist i bleache heat the soul od 1 do 5 oraz chodzony bleach soul carnival. Z kolei na ds'a jest FF III i IV z grafą 3d do tego XII Rewenant wings i tactics A2 z drugiej na psp Valkiria Profile lenneth i remake tacticsa z ps one acha na ds'a narazie w Japonii ale wersja usa i eu też będzie nowej valkirie profile to tyle odemnie.
Posiadam PS2 slim,PSP slim&lite,Sega Saturn,Super Nintendo,Nintendo 64,GameCube,Nintendo Ds,Xbox 360

ODPOWIEDZ