Grand Knights History – zagubiona perełka

PlayStation Portable
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Grand Knights History – zagubiona perełka

Post autor: mrSin » 2013-03-14, 09:18

Szukając ciekawych tytułów na PSP przypadkowo trafiłem na produkcję, która niestety nigdy nie opuściła Japonii. Nie byłoby w tym nic wartego uwagi, nie pierwsza i nieostatnia taka sytuacja ale... Gra ( wizualna ) powoduje natychmiastowy opad szczęki. Oglądając trailer / filmik z gry nie wierzyłem własnym oczom. Jak ta gra jest wykonana, małe dzieło sztuki. Jednakże po kolei ( tekst wklejony z neojsite.pl ):

„Grand Knights History to klasyczny jrpg z turowym systemem walki opowiadający historię krainy Rystia, która od pewnego czasu męczona jest przez wojnę toczoną przez trzy główne królestwa: Logress, Unia oraz Avalon. Pierwsze z nich to starożytne imperium rządzące przez niejakiego Fausel-a, drugie to teren opanowany przez rycerzy z Królem Leon-em na czele natomiast trzecia, ostatnia frakcja to nastawione na magie, a władane przez księżniczkę Muse państewko.
Gracz rozpoczyna zabawę od stworzenia swojego własnego zespołu rycerzy po czym wyrusza na przygodę. Dzięki całkiem obszernej "customizacji" postaci będzie można wybrać płeć, wygląd, twarz czy nawet głos naszych protagonistów.”

Trailer gry:
http://www.youtube.com/watch?v=_78WU0nA8O4

Gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=7gYD7xm2hy8

Nie pochwalam piractwa ale tym razem czuję się usprawiedliwiony ponieważ to jedyny sposób by zagrać w grę w zrozumiałym języku, przygotowana jest odpowiednia angielskojęzyczna łatka.
Na dniach odpalę to cudeńko i dam znać jak prezentuje się gra w praktyce. Na marginesie, potencjalnie podoba wam się ten japoński twór?

ODPOWIEDZ