Strona 1 z 1

Bateria w PSP

: 2015-02-26, 13:58
autor: K_slash
Cześć :) Baterie w moich PSP mają już swoje lata i czas jaki mogę na nich pograć nie jest dla mnie satysfakcjonujący. Stąd moje pytanie:

Czy warto inwestować w jakieś 3rd party baterie ?

Zastanawiam się nad kupnem jakiejś chińskiej 3600mAh

http://allegro.pl/mocna-bateria-3600mah ... 58322.html

Miał ktoś z tymi zamiennikami styczność i czy wystarczą one chociaż rok gry po ponad 3 h na jednym ładowaniu ?

Re: Bateria w PSP

: 2015-02-26, 15:03
autor: kolo
Ile ci ciągnie? Moja jedynka wciąż potrafi pociągnąć do siedmiu godzin w zależności od gry + ustawień (ściemniony ekran, słuchawki i dość ciche dźwięki). Jeśli masz problemy z uciągnięciem trzech godzin (to raczej normalny czas przy intensywnym graniu na wysokich ustawieniach) to chyba możesz zastanowić się nad wymianą. PSP niestety nie jest zbyt oszczędne jeśli chodzi o baterie więc jeśli nie jest aż tak źle to raczej chińczyk niewiele pomoże.
Warto też wiedzieć że niektórzy producenci stosują różne "sztuczki", an przykład mniejsza bateria w obudowie z większej, uważaj też na jakość. Sąsiad kupił sobie zamiennik baterii do laptopa która wywołała zwarcie, znajomy ze studiów kupił sobie zamiennik baterii do Nokii E51 która miała przekrzywiony drucik przeprowadzający prąd do komórki, takie przykłady felernych baterii można mnożyć, ale większość powinna być OK, tylko dokładnie się przyglądnij przed podłączeniem :)