Kolekcjonowanie PSP - luźna dyskusja

PlayStation Portable
Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Kolekcjonowanie PSP - luźna dyskusja

Post autor: M-Chan » 2016-02-09, 08:05

Od jakiegoś czasu PSP można kupić w dość okazyjnej cenie, jako że moja pierwsza przenośno-domowa konsola (3DS) przekonała mnie, że może jednak warto kupić kilka przenośnych konsol by ograć exclusivy, które nie wyszły na inne platformy, przejrzałem więc listę exclusivów na PSP... i nie znalazłem nic co by mnie naprawdę interesowało poza serią God of War (ale tą kolekcję mam na PS3 i to sprowadzaną z zagranicy aby uniknąć przymusowego dubbingu w jednej z części), Metal Slug Anthology - świetny tytuł ale do grania w dwie osoby - więc jak dla mnie nie ta platforma, dwie części spinoffów Yakuzy - marzenie ściętej głowy - nigdy już nie opuszczą Kraju Kwitnącej Wiśni i tak oto postanowiłem pominąć PSP gdyż dla mnie mnie biblioteka gier jest tak samo pusta jak na Vitę, ale od czasu jak VitaTV pozwoliła mi się wreszcie cieszyć Personą 4 Golden - zakup PSP nabrał nowego znaczenia gdyż można na tej konsolce ograć kilka poprzednich części w poprawionych wersjach względem oryginałów ;)

zagul
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 201
Rejestracja: 2011-01-07, 20:35
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław

Re: Kolekcjonowanie PSP - luźna dyskusja

Post autor: zagul » 2016-02-20, 15:06

Obecnie sam poluję na swoje PSP, najchętniej przyjąłbym edycję limitowaną z God of War, ale zadowoli mnie też zwykła w stanie "kolekcjonerskim" pudełko itp.

ODPOWIEDZ