Co oferuje PSP ?

PlayStation Portable
siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 332
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: siudym » 2007-02-17, 02:29

Poszukaj sklepu Dep Games, znajomy za 599zl kupil.

Awatar użytkownika
Kamillo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 32
Rejestracja: 2007-02-09, 16:10
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: Kamillo » 2007-02-17, 11:22

Moj ojciec bierze w angli telefon na abonament, gratis dostaje wlasnie PSP :) kuzwa.. propocje na x360 sie skonczyly :x

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: Morden » 2007-02-17, 11:30

U mnie byla swego czasu dokladnie ta sama oferta. Nie pamietam tylko ktora siec to oferowala, ale zapewne albo Telenor, albo Telia. Niestety mialem juz wtedy inny abonament a gdy zmienialem i lykalem Nokia N73, PSP juz nie dawali hehe. PSP nigdy za wiele, jak to powiadaja.
Obrazek

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: barman » 2007-02-17, 19:32

PSP to u mnie glownie Ridge Racer (nie gralem na PSX - to moj pierwszy kontakt z RR - WYPAS!!!!), przegladarka fotek i muzyka (kupilem juz W300i). Z czasem planuje zakup GPS - jak stanie sie popularny.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: ashka » 2007-07-07, 19:10

Stala sie dziwna sprawa: od pewnego czasu moje PSP sluzy praktycznie tylko do sluchania mp3 ... Co popatrze na polke z grami, to albo wsrod tytulow na PSP nie znajduje ciekawego, albo jakis tytul na inna platforme jest zdecydowanie ciekawszy. Raz na pewien czas odpalam MediEvil'a, po raz n-ty gine w tym samym miejscu, i gra wedruje na polke.
Nie wiem co sie dzieje.
Biedna konsolka.... :cry:

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: Inlagd sill » 2007-07-07, 19:27

Jednoczesnie sie zgadzam i nie.

Z jednej strony chcialbym, zeby DS mial w Polsce platynowa serie po kilkadziesiat PLN, bo jak widze rozpakowane gry z czasow premiery konsoli za prawie dwie stowy, to czasem juz nie wiem, czy to sprzedawca zle nakleil naklejke, czy nie. A zreszta wystarczyloby mi juz nawet, zeby gry byly w ogole normalnie dostepne jak na PSP (no bo przeciez nie moge isc do sklepu zeby kupic Picross DS, ktorego mimo premiery juz jakis czas temu nigdzie nie ma, na Allegro i w polskich sklepach internetowych rowniez). Poza tym PSP ma juz ladnych kilka gier, ktore chcialbym sprobowac, ale (na szczescie dla mojego portfela) nie az tyle, zeby kupic konsole.

Z drugiej strony dzieki polityce Sony Play-Asia nie moze wysylac ich produktow do Europy, wiec jesli bylbym od tego (korzystnego cenowo) zrodla gier odciety, to bylaby lipa. Wciaz tyle swietnych gier na (chyba) wszystkie konsole nie opuszcza Japonii.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: philemon » 2007-07-07, 22:23

ashka pisze:Nie wiem co sie dzieje.
Biedna konsolka.... :cry:
Mialem podobnie. Teraz juz tylko zbiera kurz. :cry:

Mam nadzieje, ze FFT to zmieni...

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: Gosiek » 2007-07-07, 23:16

Ja mam to samo - odkad kupilam DS-a, PSP lezy i czeka na lepsze czasy, ktore jakos nie chca nadejsc. ;] A razem z konsola lezy kilka calkiem dobrych gier, ktore jeszcze niedawno chcialam przejsc. A teraz biore PSP, odpalam ktoras z tych gier i po kilku(nastu) minutach odkladam i siegam znow po DS-a. I wyglada na to, ze w najblizszym czasie raczej sie to nie zmieni. Tylko Taiko no Tatsujin ratuje jeszcze czasem honor produktu Sony, ale skoro juz za kilka tygodni ma wyjsc wersja DS-owa... Biedne to PSP bedzie.
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: Gimiak » 2007-07-08, 10:42

Mialem PSP przez niecaly miesiac i gralem tylko na GTA LCS. Jezeli mialbym GTA VCS to tez bym gral i konsola zostala by na odrobine dluzej. Bardzo mi przeszkadzalo sterowanie tym koszmarnym "guzikiem". Bleh. Dobrze, ze ta czesc ukazala sie juz na PS2. :P

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: Rondel Spears » 2007-07-08, 18:56

Jak dla mnie oferuje wszystko co gracz moglby oczekiwac (pomijam przyciski i rozmiar): calkiem tanie gry, niezly odtwarzacz mp3, wi-fi, slot na karty mspd, emulator psxa itp. . Jest tylko jeden mankament. Czas pracy na baterii. To jakis zart :[. Rozumiem gwarantowane 6-7 h, ale 2-3 h przy niektorych grach sprawia ze ta konsola nie jest godna miana 'przenosnej' :(.
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: froger3 » 2007-07-08, 19:01

jak dla mnie mp3 w tym to jakas pomylka.

Z innej beczki a propo popularnosci psp w kraju: wlasnie wrocilam z konwentu fantasy(niestety nie dane mi bylo wysiedziec dluzej niz 5 godzin;/) i praktycznie co chwila ktos inny przemykal sie z PSP w rekach lub kieszeni. DS'y AZ dwa na calym konwencie.

Sony naprawde "zadomowilo" sie w PL:))

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: Rondel Spears » 2007-07-08, 19:25

Hmm... Zle sie wyrazilem, niezle odtwarza mptrojki, ale samo jako odtwarzacz jest kiepskie (rozmiar, czas pracy).
Blah, blah, blah :/

Jarazzz
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 13
Rejestracja: 2007-06-27, 12:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: Jarazzz » 2007-07-08, 21:12

Rondel Spears pisze:Hmm... Zle sie wyrazilem, niezle odtwarza mptrojki, ale samo jako odtwarzacz jest kiepskie (rozmiar, czas pracy).
Zgadzam sie w 100% z kolega wyzej... To dobrze moim zdaniem ze PSP posiada odtwarzacz mp3 itp.- gdyby nie te dodatki moja konsola poszla by juz dawno w odstawke ... jednak jako samo mp3 marnie sie sprawdza- ten rozmiar rzeczywiscie... a czas pracy takze nie jest najlepszy... ale nie ma co narzekac- w koncu to konsola do gier, a nie mp3 :smile:

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: Gosiek » 2007-07-08, 21:16

Jarazzz pisze:ale nie ma co narzekac- w koncu to konsola do gier, a nie mp3 :smile:
I wlasnie dlatego powinna oferowac jak najdluzsza zabawe z grami... A czas pracy baterii w PSP wola chwilami o pomste do nieba. :/
Co do odtwarzania mp3 i mozliwosci ogladania filmow, to akurat - bez wzgledu na oferowana jakosc tych dodatkow - nadal uwazam za jeden z wiekszych plusow konsoli.
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Co oferuje PSP ?

Post autor: ashka » 2007-07-08, 21:20

Rondel Spears pisze:Jest tylko jeden mankament. Czas pracy na baterii. To jakis zart :[. Rozumiem gwarantowane 6-7 h, ale 2-3 h przy niektorych grach sprawia ze ta konsola nie jest godna miana 'przenosnej' :(.
No co ty? U mnie, na maksymalnym podswietleniu, spokojnie starcza na 5-7h (zalezy od gry i ustawionego poziomu glosnosci). Moze twoja bateria juz powoli umiera?
Jak dostalam DS'a to na starcie zdenerwowal mnie krotki czas pracy na bateriach... a obiecywali 15-19h :/

W ramach przywracania PSP do lask odpalilam dzis "Legend of Heroes" i jakos poszlo. Mam wrazenie ze PSP wydaje sie nudne, bo niewiele z jej gier odbiega klimatem od tego, co oferuje PS2. Wiec jak czlowiek raz odpali DS'a, raz PS2, to potem PSP juz nie ma nic do zaoferowania (patrze po moich grach).

ODPOWIEDZ