Vita Tv i zabezpieczanie danych na PS3

PlayStation Vita / Next Generation Portable
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Vita Tv i zabezpieczanie danych na PS3

Post autor: M-Chan » 2016-02-02, 11:57

Jako, że Vita TV oferuję możliwość skopiowanie danych za pośrednictwem sieci WiFi do sparowanej wcześniej konsoli PS3 jest jedyna deska ratunku dla ludzi nie posiadających żadnych dodatkowych płatnych kont, na zabezpieczenie swoich saveów. Natrafiłem jednak na jedną niejasność - po sparowaniu oby konsol mogę kopiować zapisane dane w obie strony, ale jako, że ja w jakość produktów firmy Sony szczerzę wątpię po ostatnich latach serwisów i wymian gwarancyjnych, chciałbym te dane przenieść dodatkowo na pendrive-a i tu się pojawia problem - nie wiem gdzie te dane fizycznie są zapisane na konsoli PS3 i wbrew temu co logika podpowiada nie są one widoczne w menu gry, w zakładce danych vita...
Na infolinii playstation ciężko o konkretną odpowiedź więc może ktoś z Was coś poradzi? ;)

Edit. Dostałem maila od Pani z Sony i rzeczywiście dane te są w "Narzędzie aplikacji systemu PS Vita" - po naciśnięciu trójkąta i wejściu w opcję informacji widzimy, że są tam jakieś dane (nie wiadomo jakie) i nie wiem czy da się je skopiować na pendrive-a jak savey z gier z PS3 bo nie zdążyłem sprawdzić, ale po tym jak Pani namawiała do zapisu danych na dysku internetowym (dostępnym oczywiście po wykupieniu abonamentu w sony) to szczerzę wątpię by była taka możliwość ;)

ODPOWIEDZ