Jakie gry macie?

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Jakie gry macie?

Post autor: Mejs » 2006-08-28, 18:16

Takie male centrum. Kazdy chwali sie jakie gry ma udziela do nich komentarza a nastepnie zapoznajac sie z kolekcjami innych zasiega porad itp. itd.

A wiec:

Jungle Book- Swietna grafika niezly gameplay. Bardzo dobra muzyka.

Super Mario All Stars- Mistrzostwo graficzne i krol grywalnoscia. Nesowe Maria przystosowane do 16 bitowych standardow.

Power Rangers (cos tam..)- Nigdy w zyciu nie widzialem gorszej bijatyki. Graficznie cienko, Grywalnosci brak. Muzyka w kolko ten sam kawalek (gol gol !!)

Prince of Persia 2- Dobra grafika wysoka grywalnosc i srednio wysoki poziom trudnosci daja rade.

Mortal Kombat 2- Mistrzostwo bijatyk. W Singlu jest bardzo dobra. W multi zabija.

Castlevania 4- Swietna grywalnosc i dobra grafika. Sporo dobrej muzyki i swietny klimat.

Starwing- Baaardzo grywalny tytul. Niezbyt dlugi, graficznie ciekawy.

Zapraszam do powiekszania bazy :|

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: froger3 » 2006-08-28, 20:58

na razie posiadam tylko to: http://www.mobygames.com/game/snes/tiny ... usts-loose

Bardzo fajna zrecznosciowka(w mojej kolekcji niestety bez box/mana) ktora kupilam w przyplywie nostalgii. Polecam fanom Tiny Toonsow.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: Gimiak » 2006-08-28, 22:42

Moim rodzynkiem, z ktorego jestem bardzo dumny jest:
Yoshi's Island - Super Mario World 2 - wg. mnie #1 z platforkowek jakie mialem na SNES'a i GBA. Gdyz na obie konsole posiadam ta gre. sliczna, cukierkowa grafika, muzyka ktora moge sluchac i sluchac i... no i bardzo dobra grywalnosc.
I ludzie oddali mi to za marne 12 zl. :)

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: mog123 » 2006-08-29, 12:19

dolacze sie do gimiaka :>
yoshi's island to swietny platformer
I wydaje mi sie ze tylko DK moze sie z nim rownac

A wiec zaczne nawijac co mam:

Kirby Bowl - Kirby's Dreamcourse w japonskiej edycji
swietny gameplay, kolorowa grafika (to w koncu kirby !;] ), mozna sie naglowkowac i przy okazji posluchac dobrej muzyki (wiele sciezek dzwiekowych)

SS:
Obrazek

Tales of Phantasia - swietny rpg, zacytuje kumpla od ktorego dostalem gre:
"a game is supposed to have action, if you want to play a turnbased game (chodzilo mu o ff'y) go play checkers instead.

SS:
Obrazek

Secret of Mana - jakos jedynki nie lubie, wole dwojke, ale ponoc swietna gra, nie przeszedlem wiec nie wiem (mam wersje niemiecka)

SS:
Obrazek

FF5 i 6 (no chyba nie trzeba przedstawiac ;p )

SS z FF5:
Obrazek

SS z FF6:
Obrazek

Tactics Ogre Let us Cling Together - swietny gra, piekna grafika (innowacyjna jak na tamte czasy), muzyka bije wsystko na leb, system piekny po prostu :)
gra odniosla taki sukces ze zostala przeniesiona na PSX'a

SS:
Obrazek

ALbert odyssey 2 - Swietna pozycja od SUNSOFTU gra jest wspanialym uzupelnieniem fannow actionrpg i turowek

SS ( z jedynki bo ei moglem znalezc dwojki, ale grafa ta sama):
Obrazek

Zelda: alttp - takie gry sie zna ;]

Super Mario World 1&2&kart - klasyki :>

DKC3 - mam pirata =[

i gry mniej warte uwagi:
lemmmings, jurassic park 2
solstice 2,

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: Mejs » 2006-08-30, 13:09

Lemmingsy mniej warte uwagi?

Do kolekcji doszlo Super Star Wars jak pogram to opisze. Za jakis czas listonosz przyniesie Lemingi i Super Metroida 8)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: Axi0maT » 2006-08-31, 06:46

Asterix & Obelix
Swietna platformowka, masa humoru, swietna grywalnosc, a grafika i dzwiek co najmniej takie same. Dziwnie trudna druga plansza - potem jest juz latwo

Battle Toads in Battlemaniacs
beat'em up. Mowiac w skrocie mordoklepka. Swietne wykonanie. troche wysoki poziom trudnosci, ale poza tym wszystko na plus. Gierka od Rare, a to o czyms swiadczy :]

Die Schlumpfe
Ja, ja ferfluchte smerfen und Gargamelen. Odnosze wrazenie ze ta gierka to kopia Asterix & Obelix. Zmieniono tylko wyglad, a zachowanie postaci jest dosc podobne... ale mi sie moze tylko wydaje. Co do samej gry to poziom trudnosci jest dosc mocno wysrubowany... zniechecilo mnie to od poczatku, dlatego poki co gierka czeka na kolejne podejscie

Donald in Maui Mallard
Fenomenalna gra z kaczorem Donaldem w roli glownej. Kaczor ma w lapach wielka spluwe i sieka z niej co popadnie. Ogolnie gra sprowadza sie zbierania skarbow i strzelania do wszystkiego co skarbem nie jest. Wykonanie na najwyzszym poziomie, extra animacja, grafika, dzwiek... DonkeyKong to moze nie jest, ale radochy z grania daje chyba tyle samo

Donkey Kong Country
nie trzeba opisywac - to trzeba miec - tytul obowiazkowy

Mario Paint
malowanie po ekranie. Gra tylko dla posiadaczy myszek do SNESa. Sama koncepcja dosc dobra, wykonanie tez niezle. Boli jednak ograniczona pojemnosc cartridg'a przez co mozna zapisac na nim naprawde niewiele. Dla najmlodszych jest tez kolorowanka. Ogolnie dla dziecka moze byc, ale szybko sie znudzi (ogrom opcji, ktore tak naprawde niewiele wnosza - sztuczny tlum), dla kogos kto chce sobie tak naprawde pomalowac - gra ofruje niestety za malo

NBA Jam
Koszykowka z "nieco" zakrzywionym realizmem. Cos dla milosnikow koszykowki, a przede wszystkim wsadow. Wyskoki 2 metry nad kosz + dwa salta + obrot zakonczone wsadem nikogo w tej grze raczej nie dziwia. Jak dla mnie to ta seria zaraz po Sensible Soccer jest moim faworytem wsrod gier sportowych na SNESa

Mighty Morphin Power Rangers: The Fighting Edition
Bijatyka - walki robocikami Power Rangers... Jakies megazordy, Tigerzordy... nic nadzwyczajnego, ale po dwoch piwkach mozna z przyjemnoscia pograc, szczegolnie ze ekran czasem miga jak w Super Sreet Fighter 2 Turbo :P

Rock'n'Roll Racing
Odnosze wrazenie ze ta gra to proba zrobienia na SNESa czegos w stylu fenomenalnego Amigowego RoadKil'a. Mozna powiedziec ze nawet mozna pograc. Fajna muzyczka, graficzka troche specyficzna, ogolnie przecietniak ktory nie wyroznia sie z tlumu

Super Mario All Stars
klasyka - kazdy kto ma SNESa powinien to miec

Super Mario Kart
wyscigi gokartami - chyba nie trzeba przedstawiac

Super Mario World
kolena czesc z hydraulikiem w roli glownej... szkda tylko ze Luigi gdzies zaginal. Poza tym gra posiada wszystko co powinna oferowac platformowka - z ogromna dawka grywalnosci wlacznie!!!

Super Mario World 2 - Yoshi's Island
kolejna czesc przygod Mario, tylko ze tym razaem pierwsze skrzypce gra Yoshi - przesymaptyczny... "dinozaur"?

Super Star Wars
gra na motywach "Gwiezdnych Wojen". Jak dla mnie to dosc dziwna gra, bo nie oferuje nic wiecej oprocz przyzwoitej grafiki. Na ekranie panuje chaos - lata pelno jakiegos robactwa od ktorego nie mozna sie opedzic. Tworcy gry chyba chcieli w ten sposob podniesc dynamike rozgrywki, ale mnie to zmeczylo juz po pierwszej planszy. Moze dalej jest cos ciekawego, ale ja nie dotrwalem - gra powedrowala na dno szafki...

Tetris & dr Mario
Uwielbiam tetrisy i niestety musze przyznac ze sa to 2 najgorsze wersje tetrisa jakie widzialem... zeby brac jeszcze za to kase o juz chyba skandal :/

The Flinstones
Fajna platformowka z Fredem i Barneyem w roli glownej. Masa atrakcji i super grafika i muzyka. Gra troche wzorowana na Mario Bros 3 - czyli mozna wnioskowac ze godna polecenia.

The Legend of Zelda - A Link to the Past
Absolutnie kazdy posiadacz SNESa musi to miec - kto nie wie co to za gra to buc i debil :P

The Magical Quest Starring Mickey Mouse
Przyjemna platformowka - roche malo dynamiczna, ale tak poza tym to calkiem, calkiem.

Tiny Toon - Busts Loose!
Swietna zrecznosciowka, mysle ze rowniez obowiazkowy tylul ze wzgledu na grywalnosc

World League Basketball
koszykowka, ale dosc specyficzna. Wiele ustawien. Grafika 3D muzyka niemal brak. Gra flegmatyczna i anemiczna. Przypomina bardziej strategie niz gre w koszykowke. Trzymam ze wzgledu na to ze jest to jedna z nielicznych gier na SNES'a z grafika 3D i nie posiada zadnego dodatkowego chip'u graficznego.

WWF Wrestlemania
Swietny wrestling z digitalizowanymi postaciami (cos a'la Mortal Kombat) swietny system combosow i ciosow specjalnych. Po prostu super!!!


I to chyba tyle... znajac zycie pewnie zapomnialem o jakichs gierkach (pogrzebie po szafie, znajde, dopisze)
Ostatnio zmieniony 2010-06-16, 12:00 przez Axi0maT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: emde » 2008-03-09, 21:58

Ja mam malo gierek:

1. Super Probotector: Alien Rebels (czyli Conta 3 wydanie PAL. Dosyc rzadka, jestem dumny z jej posiadania ;])

2. Dragon: The Bruce Lee Story (nieszczegolna bjatyka z Brucem Lee)

3. NHL 94 (chyba nie trzeba opisywac)

4. SUPER GAME BOY (jesli liczyc to jako gre, bo gram na snesie w gry z game boy - tetris i marioland 2).

5. Fifa International Soccer

6. Super Mario Kart

7. Street Fighter 2

8. F-Zero

9. Toy Story (slaba platformowka wg mnie)

10. Lion King (swietna, w klimacie alladyna i herculesa)

11. Vortex (dosyc rzadka, z czipem 3D)

12. Pilotwings (fajny symulator lotu)

13. Super Tennis

abrasante
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 44
Rejestracja: 2007-12-03, 00:25
Lokalizacja: Hiszpania
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: abrasante » 2008-12-27, 15:43

To i ja się dopiszę :)

Obrazek

Niestety, na razie nie mogę się wypowiedzieć na temat poniższych gier, powód? Brak telewizora... tzn. mam, ale hdmi i nie za ciekawie się to przedstawia... czas kupić drugi, tylko na retro konsole.

1) Donkey Kong Country
2) Fatal Fury 2
3) Super Castlevania IV
4) Super Mario World (x2)
5) Super Mario World 2: Yoshi's Island
6) Super Mario All Star
7) Super Street Fighter II
8) Super Tennis - (od Gimiaka kupiłem z tego co pamiętam, gdy zrobiłem sobie wypad w te wakacje do Polski) Ot tenis... dziewczyna lubi na tym szarpnąć na dwóch, mi już zbrzydła :)

A leci już do mnie Krów Lew, z tego co tutaj czytam i z filmików na YT widzę, że się nie zawiodę :) oraz Kirby Ghost Trap Avalanche:

http://www.youtube.com/watch?v=uPfYSH0dE_I

Obrazek

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: emde » 2009-01-20, 17:16

abrasante pisze: A leci już do mnie Krów Lew, z tego co tutaj czytam i z filmików na YT widzę, że się nie zawiodę :) [/url]
Naprawdę porządna platformówka, chyba najlepsza disneyowska na snesa. Naprawdę fenomenalny klimacik. Nie zwiedziesz się ;).

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: Axi0maT » 2009-01-20, 17:27

emde pisze:Naprawdę porządna platformówka, chyba najlepsza disneyowska na snesa.
Ja tam wole Aladdina od disneya, ale Krol lew tez jest bardzo dobry... Swego czasu trzaskali kolejne gierki na tym samym "silniku", wiec zrobili pare swietnych gier.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Jakie gry macie?

Post autor: Blackie » 2009-01-20, 19:33

Z tego, co pamietam (wiekszosc kompletna, full ang):

- Chrono Trigger
- Secret of Mana
- Final Fantasy II
- Final Fantasy MQ
- Super Mario RPG
- Zelda ALttP (PAL i NTSC)
- Super Metroid
- Super GameBoy
- Breath of Fire 2
- Kirby's Dream Land 3
- Tetris Attack
- Lufia 2

cos tam jeszcze jest, ale nie pamietam.
He only went so far as the subconscious.

GraX
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2009-06-02, 18:39

Re: Jakie gry macie?

Post autor: GraX » 2009-06-04, 21:17

Ok to i ja sie "pochwale":

-Spirou
-Rise of the robots
-NHL 95
-Super mario all stars
-Donkey kong country

I na koniec z tego co slyszalem prawdziwy UNIKAT !!!

-Street fighter alpha 2 8)

Niestety nie mam jeszcze zasilacza do mojego snesa tak wiec nie wiem jak sie te tytuly prezentuja :grin:

Awatar użytkownika
rysielec
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 18
Rejestracja: 2009-06-17, 09:48
Lokalizacja: z konopii
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: rysielec » 2009-06-17, 10:15

Po kupnie snesa totalnei spanikowałem, że nie mam żadnych gier, więc kupiłem na allegro co było i trafiłem na Bubsy.
Niewyobrażalna, wręcz wysranie, trudna platformówka z bardzo rozbudowanymi poziomami i wesołą muzyczką. Te dwie ostatnie cechy to właściwie jedyne zalety gry. Główny bohater ma głupawe odzywki, umiera od każdego pierdnięcia otaczającego go świata i właściwie to co się dzieje na ekranie telewizora nie jest do końca do ogarnięcia. Straszna sprawa, nie kupujcie nigdy gier, żeby były. :)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: Axi0maT » 2009-06-17, 12:35

A mi sie akurat Bubsy podoba :) Fakt ze mam wersje na Atari Jaguar, ale gra sama w sobie jest taka sama. Bubsego wiec jestem gotow polecic kazdemu fanowi platformowek :)
Ostatnio zmieniony 2009-06-18, 06:56 przez Axi0maT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rysielec
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 18
Rejestracja: 2009-06-17, 09:48
Lokalizacja: z konopii
Kontakt:

Re: Jakie gry macie?

Post autor: rysielec » 2009-06-17, 23:12

Trochę przesadziłem w poprzednim poście, nie jest aż tak źle. Tylko, że ta gra nie zachęca do zabawy. :) Nie czuję takiego wybuchu przyjemności jaki miał miejsce przy Donkey Kongu

ODPOWIEDZ