Super Metroid

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Super Metroid

Post autor: Mejs » 2006-12-18, 23:15

swietny tytul od Nintendo na Super NES'a. Cala gra skupia w sobie nieziemskie czynniki, klimatyczna oprawe dzwiekowa, rozbudowany i sprawiajaca spora frajde Gameplay no i oczywiscie bardzo dobra grafika. Naprawde tytul ktory niesie ze soba wiele emocji glownie za sprawa rozwalajacego mozg klimatu budowanego przez wszystko w tej wspanialej grze,poprzez bron Samus,przeciwnikow do "wystroju" wnetrz i swietna muzyka konczac. Wszystko buduje niesamowita atmosfere jakiej ja jeszcze na Snesia nie uswiadczylem. Duzo broni lokacji przejsc i kombinowan z tym wszystkim dalem sobie jakos rade za to zapomnialem o jednej malej funkcji :mrgreen: (Blackie,Dziad i Set wiedza o co chodzi...przy okazji przepraszam ich jeszcze raz za swoja glupote).

Gra nie jest zbyt trudna,mamy zagadki ktore jednak po krotkim czasie pekaja i mozemy przec naprzod. Gra jest swietna, zdecydowanie czolowka gier na SNES. Goraco polecam, kto nie gral niech zaluje i probuje sobie skombinowac bo powtarzam jeszcze raz: warto.


Jol!

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Super Metroid

Post autor: mog123 » 2006-12-19, 00:10

nie przypadla mi do gustu, z reszta jak zadna z gier z serii Metroid :)

jedna z niewielu strzelanek jakie polubilem to contra

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Super Metroid

Post autor: soberpl » 2006-12-19, 00:14

BLUZNIERCA !!! W Metroid'a Fusion grales?

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Super Metroid

Post autor: mog123 » 2006-12-19, 00:22

czemu bluznie? nie napisale mze jest "do dupy" "cyz kaszaniasta" tylko ze nie trafila do mnie, nie wyrazilem sie zle o tej grze ;)

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Super Metroid

Post autor: Inlagd sill » 2006-12-19, 08:53

Gra swietna, bo najbardziej przelomowa w metroidach 2D, ale dzis ustepuje najlepszemu (wg. mnie, zeby znowu nie bylo nieporozumien :wink: ) Metroidowi 2D, czyli doskonalemu Zero Mission.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Super Metroid

Post autor: Blackie » 2006-12-19, 09:44

A jak wyglada Wasz osobisty ranking Metroidow? Moj nastepujaco:

Super Metroid -> Metroid Prime -> Metroid -> Metroid: Zero Mission -> Metroid Prime 2 -> Metroid: Fusion -> Metroid II: Return Of Samus.

Nie gralem jeszcze w Prime Hunters (ale to w piatek pogram, wiec ew. dopisze) a Pinball'a nie licze do prawowitej serii.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Super Metroid

Post autor: Mejs » 2006-12-19, 11:28

Ostatni boss dawal czadu w tej pozycji niezle! Blackie a twoja kolejnosc to od najlepszej do najgorszej czy na odwrot ? :)

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Super Metroid

Post autor: Blackie » 2006-12-19, 14:32

Oczywiscie od najlepszej do najmniej najlepszej ; )
He only went so far as the subconscious.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Super Metroid

Post autor: Inlagd sill » 2006-12-19, 18:08

Blackie pisze:A jak wyglada Wasz osobisty ranking Metroidow?
A wyglada on tak (ja z kolei Metroidow 3D nie licze do "prawowitej serii" :wink: ):
  • 1. Metroid Zero Mission
    2. Metroid Fusion
    3. Super Metroid
    4. Metroid
    5. Metroid 2 Return of Samus
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Super Metroid

Post autor: setezer » 2006-12-30, 10:18

1. Metroid Prime
2. Super Metroid
3. Metroid Fusion
4. Metroid
5. Metroid Zero Mission
6. Metroid Prime 2
7. Metroid Return Of Samus

W inne czesci nie gralem (hmm Pinball), wszystkie czesci swietne, naprawde niewiele "gorsze lub lepsze" od siebie, jedynie "Return..." troche odstaje wg mnie. (miejsca od 3 do 6, ustawione niemalze losowo).

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Super Metroid

Post autor: Inlagd sill » 2006-12-30, 18:11

Pinball jest swietny i jesli musialbym go umiescic gdzies na liscie wszystkich Metroidow, to na pewno nie bylby na jej dole. Pewnie, ze to zupelnie inna gra, ale rownoczesnie zupelnie udana. Podoba mi sie taki udany offspin w serii Metroidow, bo na przyklad w przypadku Pokemonow offspiny sa bardzo rozne (od bardzo udanych, do kompletnych crapow).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

MaarioS
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 28
Rejestracja: 2007-05-07, 16:40

Re: Super Metroid

Post autor: MaarioS » 2007-06-19, 20:34

A ja to naprawde nie wiem, co wy macie do tego super metroid'a :undecided: . Mnie jakos WOGOLE nie ciagnie do gry, troche pogralem w to, ale to i tak nic swietnego to nie jest :? . Wlasnie niedawno sprzedalem swoj zestaw SNES'a z 14 grami, no i tam byl rowniez ten metroid.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Metroid

Post autor: Axi0maT » 2007-06-20, 08:07

Ja rowniez nie palam jakas specjalna miloscia do Metroida. Fakt graficznie zawsze prezentuje sie wysmienicie, ale sama grywalnosc juz nie jest tak fenomenalna jak w przypadku innych strzelanek... jak chocby Contra ktora wymienil mog123. Natomiast w kwestii strzelanek 3D moge wam zdradzic ze moim faworytem jest stary Blood (jedynka)... Zaden inny shooter 3D nie byl nawet w polowie tak dobry jak moj ulubieniec :D

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Super Metroid

Post autor: Inlagd sill » 2007-06-20, 09:41

Axi0maT pisze:Fakt graficznie zawsze prezentuje sie wysmienicie, ale sama grywalnosc juz nie jest tak fenomenalna jak w przypadku innych strzelanek... jak chocby Contra
Masz (nie)szczescie nalezec do tego elitarnego, nielicznego grona, ktoremu brakuje w Metroidach 2D grywalnosci.

P.S. Contra? Pierwsza wersja jest OK, ale cala reszta? Fuuuj! :yell:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Metroid

Post autor: Axi0maT » 2007-06-20, 10:25

Inlagd sill pisze: Masz (nie)szczescie nalezec do tego elitarnego, nielicznego grona, ktoremu brakuje w Metroidach 2D grywalnosci.
Musze przyznac ze metroid posiada wiele swietnych rozwiazan, ale ogolnie calosc jest.... jakas taka... nie wiem nawet do czego sie przyczepic bo niby wszystko jest ok... moze po prostu stwierdze ze nie ma jaj? Moze powinienem zaglebic sie bardziej? Nigdy nie przeszedlem zadnej... ba... powiem wiecej nie przypominam sobie abym gral w ktoras dluzej niz pol godziny. Po prostu mnie nie wciagnela. Moze kiedys przyjdzie pora na to ze sie przemoge i usiade przy metroidach na dluzej, ale na chwile obecna to pozostaje mi jedynie wierzyc ze skoro wszyscy sie tak nia jaraja to faktycznie jest swietna. Zreszta pozycja w rankingach jak chocby www.gamerankings.com mowi sama za siebie, ale poki co nie zalapalem bakcyla jak chocby w przypadku Perfect Dark, czy nawet seri Strike (Desert Strike i kolejne).

ODPOWIEDZ