Zepsute przyciski w myszce

ODPOWIEDZ
MaarioS
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 28
Rejestracja: 2007-05-07, 16:40

Zepsute przyciski w myszce

Post autor: MaarioS » 2007-06-01, 18:51

JAK W TEMACIE!!!! Naprawde nie wiem, z jakiej paki, wczesniej myszka mi normalnie chodzila, z czego tez czasem przerywala, co mnie bardzo wnerwialo, no ale dalo sie wytrzymac. Myszke mam dopiero OD 2 DNI (na allegro kupilem), no i naprawde nie wiem, jakim "cudem" wlaczam kolejny raz gre i myszke, a teraz myszka mi prawie NIE DZIALA!!!!! "Palec" na ekranie sie rusza jak ruszam myszka, ale w myszce teraz prawieze przyciski nie kontaktuja :angry: !!! CO JEST Z NIA NIE TAK, I JAK JA NAPRAWIC!!!????? KONIECZNIE PROSZE O ODPOWIEDZI!!!!!!! Z GORY ZAJEBISTE DZIEKI!!!!!!!

Edycja: Poprawilem nazwe tematu z napisanej z samych wielkich liter na normalna. Poprawiac posta juz nie mam sily. [I.s.]
Ostatnio zmieniony 2007-08-08, 14:56 przez MaarioS, łącznie zmieniany 2 razy.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Zepsute przyciski w myszce

Post autor: Inlagd sill » 2007-06-01, 19:09

Jakbys uzyl mniej wykrzyknikow i wylaczyl Caps Lock (przynajmniej podczas pisania nazwy tematu), to kazdy by zrozumial o co pytasz rownie dobrze. :sarcasm:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

MaarioS
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 28
Rejestracja: 2007-05-07, 16:40

Re: Zepsute przyciski w myszce

Post autor: MaarioS » 2007-06-01, 19:12

eeeh, a jestes w stanie mi chociaz pomoc??? :?

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Zepsute przyciski w myszce

Post autor: Inlagd sill » 2007-06-01, 19:40

Z zepsuta mysza SNES nie mialem do czynienia, wiec moge pomoc jedynie tym, co wynioslem z naprawiania starych myszek Amiga/PC, czyli ze wypada taka mysz rozkrecic, zeby sprawdzic, czy nie ma w srodku jakiejs mechanicznej przyczyny, z ktora mozna sobie poradzic. Czesto dzialalo, bo zwykle cos mi sie dostawalo pomiedzy styki, albo padlo przylaczenie jakiegos kabelka. Warto tez ten srodek po prostu dobrze wyczyscic, bo czasem juz to pomagalo. Ode mnie to tyle, moze ktos bardziej obeznany w temacie zabierze glos.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

MaarioS
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 28
Rejestracja: 2007-05-07, 16:40

Re: Zepsute przyciski w myszce

Post autor: MaarioS » 2007-06-01, 20:59

eeech. rozkrecilem ta myszke, no i ona ma te gumki juz przylutowane do tej glownej plytki :?. NO i ja juz naprawde nie wiem, co jest grane, no bo jak rozkrecilem myszke, i chwile "gralem" z sama dolna czescia myszki, to dzialala jak niedawno, a teraz znowu wlaczam myszke i gre mario paint, no i z jakies 2 minuty sie meczylem, aby myszka skontaktowala, no i wlaczylem wreszcie!!!! teraz musialem NA CHAMA Z CALEJ SILY trzymac przycisk, aby narysowac jakas linie, az potem WOGOLE mi juz przycisk przestal dzialac :? . No nieno ale to jest strasznie dziwne, skoro zapewne tamtemu gosciowi (u ktorego ta myszke kupilem) dzialala mu bezproblemowo, a mi sie ona juz calkowicie zepsula w ciagu 2 dni!!! :? MEGA dziwna sprawa :? . eh :/

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Zepsute przyciski w myszce

Post autor: siudym » 2007-06-04, 00:06

Kup sobie nowa, teraz to przeciez takie tanie rzeczy. Szkoda czasi sie bawic w naprawy.

MaarioS
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 28
Rejestracja: 2007-05-07, 16:40

Re: Zepsute przyciski w myszce

Post autor: MaarioS » 2007-06-07, 20:29

No ja wlasnie tez sie nad tym zastanawialem, ale to wtedy bylaby moja trzecia myszka z kolei :F . (wczesniej tez dostalem myszke w zestawie razem z SNES'em, okablowaniem i mnostwem gier, ale w myszce WOGOLE przyciski nie dzialaly) . Moze faktycznie powinienem se kupic nowa, no ale jakby co to TERAZ na allegro nie ma zadnej myszki wystawionej....... No coz, poczekam :smile: . Wielkie dzieki za odpowiedzi :-o .

ODPOWIEDZ