Nintendo Wii U, a Gwarancja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Nintendo Wii U, a Gwarancja

Post autor: M-Chan » 2014-10-27, 17:51

Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z gwarancją konsol firmy nintendo w Polsce? Konkretnie chodzi mi o to na jakiej zasadzie gwarancja jest przyznawana? Wiem już "z autopsji", że w przypadku konsol sony playstation bez paragonu nie zdziałamy nic, gdzieś kiedyś wyczytałem, że w przypadku konsol microsoftu wystarczy numer konsli...
Mówiąc wprost mam okazje kupić niedrogo WiiU, "nowe", ale nie ma na nie paragonu, a tekst, że sprzedawca sprzedał już 5 sztuk i nikt nie narzeka mnie nie przekonuje ;)

Na stronie nintendo.pl jest informacja:

"Przed wysłaniem jakichkolwiek produktów do Nintendo Service Centre zawsze prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z przedstawicielem. Proszę także, jeśli to tylko możliwe, użyć oryginalnego opakowania, opisać usterkę i dołączyć do przesyłki kopię dowodu zakupu z datą."

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nintendo Wii U, a Gwarancja

Post autor: ramzes64 » 2014-10-27, 22:48

nie masz paragonu? dla mnie sprawa jest oczywista. Serwis pogwarancyjny (ty placisz).

Skoro zacytowales strone Nintendo, to wszystko jasne. Paragon musi byc!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Nintendo Wii U, a Gwarancja

Post autor: M-Chan » 2014-10-28, 06:23

Też mi się tak ramzesie wydaje, ale miałem nadzieję, że może jest to uproszczone jak w przypadku microsoftu - cena naprawdę okazyjna, ale w takim razie muszę odpuścić :(

yrkill
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 452
Rejestracja: 2011-07-28, 23:58
Lokalizacja: Łódź

Re: Nintendo Wii U, a Gwarancja

Post autor: yrkill » 2014-10-28, 09:04

Jak kupowałem swoje Wii U, a brałem w łódzkim sklepie Checkpoint który dobrze współpracuje z Conquestem, to sprzedawca kazał skserować paragon (bo nigdy nie wiadomo kiedy ten fiskalny się zmyje...) i poinformował mnie, że jest on podstawą gwarancji. Także bez paragonu raczej nic nie zdziałasz.
n3ds, amiga1200, amiga cdtv, ds lite, n64, ps2, ps3, ps4, psp, smd2, snes, wii, wii u, vita

ODPOWIEDZ