IMPORT Z USA

Dział stworzony dla osób zajmujących się importem gier i konsol z zagranicy.
ODPOWIEDZ
tzimorotas
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2015-12-10, 18:03

IMPORT Z USA

Post autor: tzimorotas » 2017-12-06, 01:15

Witam,

poprzez brata, który mieszka w New Jersey i interesuje się klimatem retro, mam możliwość sprowadzenia kilku tytułów na Game Boya Classic, wszystkie NOWE, ORYGINALNE, ZAFOLIOWANE i w przyzwoitych cenach.

Prowadzę na allegro 2 sklepy (niezwiązane z grami), grubo ponad 1000 komentarzy, 100% pozytywów. Gdyby ktoś był POWAŻNIE zainteresowany, którąś z niżej podanych pozycji mogę wystawić daną grę na allegro, sprowadzam i wysyłam tylko przy zapłacie z góry, możliwy również odbiór w Warszawie.

Czas dostawy do mnie to ok. 10 - 14 dni. Następnie wysyłam od razu priorytetem pocztą polską lub kurierem DPD. Mogę wystawić rachunek.

Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę pisać w tym temacie lub mailowo stoko6@tlen.pl

Aktualnie mogę zaproponować:

SPELL CHECKER - 129 zł

ODDWORLD ADVENTURES - 155 zł

ALL STAR CHALLENGE – 145 zł

4 IN 1 FUNPAK VOL. II – 139 zł

HEIANKYO ALIEN – 165 zł

Generalnie mogę sprowadzić wszystko z USA w dobrej cenie, lepszej, niż przy zamówieniu bezpośrednio ze Stanów. Jeśli ktokolwiek byłby CZYMKOLWIEK zainteresowany, proszę o kontakt, na pewno się dogadamy.

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: IMPORT Z USA

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-03, 16:53

Czy twój brat nadal mieszka w New Jersey i czy nadal masz możliwość sprowadzenia gier z Stanów Zjednoczonych?

Interesowały by mnie gry NTSC na konsole typu N64,PS2,Wii,GameCube.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ