Knack

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Kontakt:

Knack

Post autor: Axi0maT » 2018-08-17, 18:12

Ostatnio wpadl mi w rece Knack i... Chcialbym poznac wasza opinie na temat tego tytulu. Osobiscie nie chcialo mi sie wierzyc w te wszystkie opinie na jego temat ze to taki sredniak z dobra grafika. Niestety rozczarowanie bylo spore. Wiem ze to tytul raczej do mlodszej czesci graczy ale... System walki wymusza sporo kombinowania co mlodzi chyba moga slabo ogarniac. Szkoda tylko ze przy tym skupiac sie nalezy glownie na unikach, bo samo zadawanke ciosow to smashowanie buttonow. Combosy bida, ciosy specjalne 3 na krzyz i bujaj sie tak cala gre. Cale plansze zamkniete, ograniczone do jednego korytka... I taki schemat - pomieszczenie z wrogami, korytarzyk i kolejne pomieszczenie z wrogami.. I tak przez cala gre. Fabula mialka. Muza slaba. Grafika troche ratuje tytul bo mila dla oka. Niestety to wszystko co gra moze zaoferowac. Tytul pekl w dwa wieczory (standardowo gralem na najwyzszym dostepnym poziomie trud osci czyli na hard) i jakos niespecjalnie czuje potrzebe zeby wiecej czasu mu poswiecic. Dobrze ze gre tylko pozyczylem do sprawdzenia bo jakbym kupil to mialbym syndrom bolacego portfela ;) podsumowujac - spore rozczarowanie i do najlepszych platformerow bardzo duzo brakuje... Klasyczny przyklad gracza nie tyle z drugiej co nawet chyba z trzeciej ligi.

ODPOWIEDZ