GayStation 4

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

GayStation 4

Post autor: mentor93 » 2014-07-28, 21:43

O matko...
http://www.tradera.com/item/344248/2123 ... lgorenhet-

Podobno jedyny egzemplarz, ale nawet ten fakt nie skusi mnie do licytacji tego paskudztwa. Edycja przygotowana z myślą o nadchodzącym Pride Festival (taka parada "równości", która odbędzie się w Sztokholmie). Ciekaw jestem, za ile to pójdzie i czy szybko pojawi się na eBayu za jakąś bajońską kwotę. A jak Wam się nie podoba ten okaz tolerancji?
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

pain_a
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 131
Rejestracja: 2013-01-31, 13:48

Re: GayStation 4

Post autor: pain_a » 2014-07-29, 07:35

Muahaha czuje że większość, a raczej teraz mniejszość przez pewne środowiska, nie posiada swojej konsoli, gdzie ejst Hetero-station, a potem Zoofil-station, itd... :D
Swoją drogą niezły sposób na biznes, wymyślić jakieś barwy dla konsoli z podtekstem polityczny na co jest ostatnio Hype. Konsola pójdzie pewnie za niezłą sumę. Już chyba jest za ponad 8 tys zł.

Kwaśny
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1222
Rejestracja: 2011-10-09, 13:08
Lokalizacja: BDG

Re: GayStation 4

Post autor: Kwaśny » 2014-07-29, 22:22

Naprawdę to nie jest żart? I naprawdę nazywa się "Gaystation"?!

Wysiadam, dobranoc.
 Pokaż
Obrazek

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GayStation 4

Post autor: Storms » 2014-07-30, 14:30

To może trochę z innej beczki pytanie.

Jak komuś z redakcji przez przypadek wpadł by do rąk Gaystation 4, po czym nieopatrznie sprzęt by stanął w płomieniach, i żeby go ratować należało by go przygasić w najbliższej sadzawce, to czy społeczność polskich graczy była by tym faktem oburzona? :)

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: GayStation 4

Post autor: mentor93 » 2014-07-30, 14:43

Polskich raczej nie ;) Nie jestem pewny co do społeczności zagranicznych graczy.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Kaspar84
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 619
Rejestracja: 2013-10-28, 11:52

Re: GayStation 4

Post autor: Kaspar84 » 2014-07-30, 14:44

Ja byłbym oburzony ;] Serio nadal śmianie się z homo i teksty typu "kupiłbym gejstejszon i spalił" to tutaj jakiś powód do chwały ?
Obrazek

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: GayStation 4

Post autor: mentor93 » 2014-07-30, 14:46

Storms chyba nie śmiał się z homo, ale z pomysłu zrobienia takiej edycji konsoli w celach (nie ukrywajmy) czysto zarobkowych ;)
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
Affciu
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 182
Rejestracja: 2012-05-03, 15:50

Re: GayStation 4

Post autor: Affciu » 2014-07-31, 07:08

Fakt, sam pomysł wydaje się komiczny i taki jest (osobiście wyznaję po prostu zasadę, że konsola jest dla wszystkich). Doceńcie jednak głowę tego, co wpadł na ten pomysł. Toż to za bajońską sumę pójdzie :)

Kaspar84
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 619
Rejestracja: 2013-10-28, 11:52

Re: GayStation 4

Post autor: Kaspar84 » 2014-07-31, 07:40

Affciu / nie masz w swoich zbiorach żadnej kolekcjonerskiej edycji? Żadnej konsoli w Pikaczu edition? To jest taka sama kolekcjonerka jak każda inna ;) Te wszystkie posty na różnych forach jak i polskie redakcje żartujące sobie o tym, że jakby kupić taką konsolę to tylko po to, żeby ją spalić sprawiają, że wstydzę się tego, że jestem graczem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Affciu
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 182
Rejestracja: 2012-05-03, 15:50

Re: GayStation 4

Post autor: Affciu » 2014-07-31, 07:47

Mam kolekcjonerkę gry, ale to się nie liczy ;) . Nigdy nie myślałem o tym jak o "kolekcjonerce". Przyznam, że już nieco wcześniej o tym wiedziałem (nie chciałem robić tutaj tematu, bo po co?) i gdy ze znajomym o tym rozmawialiśmy, to stwierdziliśmy, że ma ładne kolory.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GayStation 4

Post autor: Storms » 2014-07-31, 08:02

Z homo się nie śmieje bo tu nie ma z czego się śmiać, bardziej jestem zażenowany ogólnie "formą promocji orientacji seksualnej", ale niech tam sobie mają co chcą.

Czekamy zatem na podobny ruch od Microsoftu i Nintendo w tej sprawie........

Kaspar84
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 619
Rejestracja: 2013-10-28, 11:52

Re: GayStation 4

Post autor: Kaspar84 » 2014-07-31, 08:19

Storms, ale wiesz, że to nie Sony zrobiło tę obudowę, prawda?

Jeśli się nie śmiejesz, to możesz mi wyjaśnić swój post, bo ja go rozumiem w ten sposób : jakbyśmy dorwali tego gaystation to byśmy go spalili i utopili w sadzawce, to by było takie zabawne a na koniec sugestia, że nikt widząc działania redakcji z graczy nie byłby "oburzony", czyli pewnie jeszcze by przyklasnęła?

Ktokolwiek z Was np sprawdził na co pójdą pieniądze z tej aukcji? Raczej wszyscy idą po najmniejszej linii oporu, że pedałki chcą promować swoje zwyrodnienia ;]

mentor93 / "Storms chyba nie śmiał się z homo, ale z pomysłu zrobienia takiej edycji konsoli w celach (nie ukrywajmy) czysto zarobkowych "

A która edycja konsoli jest robiona w celach niezarobkowych? (akurat w tym przypadku się mylisz, bo kasa z Gaystation idzie na pomoc dla emigrantów)
Obrazek

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GayStation 4

Post autor: Storms » 2014-07-31, 09:10

Kaspar84 pisze:Storms, ale wiesz, że to nie Sony zrobiło tę obudowę, prawda?
To jest customik coś podobnie co tworzy np. Goldgenie, tyle że sztuk jedna i nie sprzedawana masowo, tylko dla konkretnej akcji. Mimo wszystko zastanawiam się nad oficjalnie podobnym ruchem ze strony M czy N (chociaż N chyba ostatnio coś tam porobiło do Tomodachi Life po głosie od środowisk gejowskich). Sony w tym rachunku nie liczę bo chyba nie chcieliby dublować akcji.

To nie tak jak widzisz.Tam konstrukcja była stworzona tak by miała wymiar pytania. Dlatego tam masz takie sformułowania jak "przez przypadek", "nieopatrznie", "to czy", więc twoja interpretacja z wyrazami "byśmy go spalili", "to by było zabawne" (nigdzie nie pisałem żeby był z tego jakiś "fun") nie jest raczej prawidłowa. Na koniec zarzucasz mi że za taki czyn liczę na to że otrzymalibyśmy od graczy poklask, gdzie ja wyraźnie zaznaczyłem pytanie, "czy bylibyście tym oburzeni?". Odpowiedziałeś początkowo że byłbyś oburzony więc, tu reakcja na pytanie jest prawidłowa, po czym zacząłeś przebarwiać, co skutkuje w/w wywodem, który okazuje się w biegu tej dyskusji raczej jałowy.
Kaspar84 pisze:Ktokolwiek z Was np sprawdził na co pójdą pieniądze z tej aukcji? Raczej wszyscy idą po najmniejszej linii oporu, że pedałki chcą promować swoje zwyrodnienia ;]
Osobiście wiedziałem że to idzie dla RFSL, nie wiedziałem dokładnie na co ale nie twierdziłem że na jakieś, jak to sam ująłeś "zwyrodnienia". Dopiero teraz doczytałem że to dla emigrantów, ale raczej nie wszystkich tylko dla tych związanych z RFSL.

Kaspar84
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 619
Rejestracja: 2013-10-28, 11:52

Re: GayStation 4

Post autor: Kaspar84 » 2014-07-31, 09:24

Storms / trochę za stary jestem na takie zagrywki jak "zrobimy z tego pytanie, więc w razie czego umyjemy rączki od całej sprawy".

Sparafrazuję to co napisałeś, żeby obraz był bardziej czytelny

"Jak komuś z redakcji przez przypadek wpadł by w ręce pedał, po czym nieopatrznie by stanął w płomieniach, i żeby go ratować należało by go przygasić w najbliższej sadzawce, to czy społeczność polskich graczy była by tym faktem oburzona?"

Rozumiem, redakcja chciała być zabawna, ale wyszło trochę niesmacznie. Można dalej rżnąć głupa albo zwyczajnie przeprosić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GayStation 4

Post autor: Storms » 2014-07-31, 09:35

Ja też jestem za stary żeby pisać na około, gdybym chciał bezpośrednio obrazić środowisko LGBT to bym to zrobił, ale nie to było celem.

W tej chwili wyjechałeś już maksymalnie po bandzie z interpretacją, zamieniłeś przedmiot na, i tu mam obawę że chodzi o "człowieka" a nie o "element mechanizmu". Brawo, po prostu brawo.

ODPOWIEDZ